Χριστουγεννιάτικα - Πρωτοχρονιάτικα Δώρα (2020)

Status
Not open for further replies.

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
και πείτε μέχρι πότε μπορούμε να προσφέρουμε δώρα να κοιτάξω να ψάξω μεθαύριο τι έχω και εγώ στο μαγαζί
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.965
Reaction score
20.486
και πείτε μέχρι πότε μπορούμε να προσφέρουμε δώρα να κοιτάξω να ψάξω μεθαύριο τι έχω και εγώ στο μαγαζί
Κάποιος δεν διαβάζει (=βαριέται!). Πάμε, λοιπόν:

Παρακαλούνται οι συμμετέχοντες να διαβάσουν τους όρους λειτουργίας του thread.
και
Υποβολή δώρων μπορεί να γίνει μέχρι την Κυριακή 10 Ιανουαρίου, 2021. Η τελική λίστα με τα δώρα θα καταρτιστεί τη Δευτέρα, 11 Ιανουαρίου 2021 και συμμετοχές στις κληρώσεις μπορούν να υποβληθούν μέχρι και την Τρίτη, 12 Ιανουρίου 2021, στις 23:00. Εάν κάποιο μέλος έχει δηλώσει συμμετοχή για κάποιο δώρο αλλά δεν βλέπει το nickname του στη σχετική λίστα, παρακαλείται να με ενημερώσει με τον αριθμό του post στο οποίο δήλωσε συμμετοχή για να γίνει η συμπερίληψή του, μέχρι την Τετάρτη, 13 Ιανουαρίου 2021, στις 23:00. Η κλήρωση θα γίνει την Πέμπτη, 14 Ιανουαρίου 2021
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Η λύπηση θα εξαρτηθεί από το δώρο που θα προσφέρεις.:p:p
σίγουρα είναι μια webcam να δω όμως και τι ακουστικά μου έχουν μείνει για να πάνε πακέτο κύριε wizzy :biggrin:
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Στο ποστ https://www.avsite.gr/forum/threads/Χριστουγεννιάτικα-Πρωτοχρονιάτικα-Δώρα-2020.182120/post-2691367
ηκανα πλακα - αποτυχημενη προφανως !
αισθανθειτε ελευθεροι (με μια αμερικανικη αισθηση του όρου) να συμετασχετε
εξαιρουνται οι θαμωνες τσι ignore list μου

- δηλωνω συμετοχη στο δωρο τσι ροζι 💋

επισης τοσονα καιρο τα 2 διλιτρα - μου τα ηπιανε (εγω δε πινω) οποτε το δωρο θα 'ναι νεας εσοδειας ... τα αποτελεσματα αυτου - περπατημα σε μπαμπακι - αγνωστα ...

:drinks:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
εχεις αδυναμια στη Ροζι, και στελνεις θερμοτατα φιλακια γλεπω ευγε νεε μου :drinks: :party:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
εχεις αδυναμια στη Ροζι, και στελνεις θερμοτατα φιλακια γλεπω ευγε νεε μου :drinks: :party:
ναι, δε το κρυβω ... το δωρο αν το κερδισω θα παει στσι απλιτουσαναρχοαφτονομους απου 'χωμε παε στο χωριο , γιατι εγω 'μαι αχρηστος και δε μπορω να παιξω μουσικη - να γροικω 'μαι πια καλος ... :biggrin:
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Το δωρο μου δεν διατιθεται εκτος λεκανοπεδίου...σιγα μην του πληρωσουμε και οδοιπορικα να του κανουμε δωρο στο οποίο δε θα μπορει να βρει ουτε τις τρουπες..😁😁
Αμα θελει να ερθει να το παραλαβει. Ή να παει στην ξαδερφη μου ατο Ηρακλειο να τον κερασει 2-3 μαχαιριες....συγνωμη...ρακιες ηθελα να πω.🤣🤣🤣
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Το δωρο μου δεν διατιθεται εκτος λεκανοπεδίου...σιγα μην του πληρωσουμε και οδοιπορικα να του κανουμε δωρο στο οποίο δε θα μπορει να βρει ουτε τις τρουπες..😁😁
Αμα θελει να ερθει να το παραλαβει. Ή να παει στην ξαδερφη μου ατο Ηρακλειο να τον κερασει 2-3 μαχαιριες....συγνωμη...ρακιες ηθελα να πω.🤣🤣🤣
σιγά μωρή...φλογέρα θα στείλεις....όχι τούμπα:roflmao:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Το δωρο μου δεν διατιθεται εκτος λεκανοπεδίου...σιγα μην του πληρωσουμε και οδοιπορικα να του κανουμε δωρο στο οποίο δε θα μπορει να βρει ουτε τις τρουπες..😁😁
Αμα θελει να ερθει να το παραλαβει. Ή να παει στην ξαδερφη μου ατο Ηρακλειο να τον κερασει 2-3 μαχαιριες....συγνωμη...ρακιες ηθελα να πω.🤣🤣🤣
τον φαρμακωσες μρε Ροζι τον φιλο μου τον Ολδυ και σε αγαπαει ο καψερος :)
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Γιατι ρε, εσυ ξερεις που ειναι οι τρυπες στην τουμπα; Οχι στην ανω Τουμπα...μη μπερδευεσαι..😉
εγώ δεν ξέρω ούτε από που τη φυσάνε :lolsign:
 

Μηνύματα
29.255
Reaction score
23.299
Ή να παει στην ξαδερφη μου ατο Ηρακλειο να τον κερασει 2-3
ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΟ?:)

ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ..... :p
εγώ δεν ξέρω ούτε από που τη φυσάνε :lolsign:
ΦΥΣΑΣ ΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΟΥΠΕΣ ΚΙΑΜΑΚΛΑΣΗ ΦΤΟΥΝΗ ΕΙΝΑΙ.....:p

















ΤΣΙ ΒΑΡΒΑΤΟΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΟΥΣΑΦΩΝΟ...... :D

 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Το δωρο μου δεν διατιθεται εκτος λεκανοπεδίου...σιγα μην του πληρωσουμε και οδοιπορικα να του κανουμε δωρο στο οποίο δε θα μπορει να βρει ουτε τις τρουπες..😁😁
Αμα θελει να ερθει να το παραλαβει. Ή να παει στην ξαδερφη μου ατο Ηρακλειο να τον κερασει 2-3 μαχαιριες....συγνωμη...ρακιες ηθελα να πω.🤣🤣🤣
Ροζιμεπληγωσεες !! 💋
σ' ολο το κοζμο τη μαντουρα σου τη δινεις - εμενα όϊ ... γιαντα ?
εγω 'θελα να πεψω γι το σηφη, γι το μανωλιο, γι το μανουσο , γι καποιο αλλο απο τ' ανηψακια μου να του το δωκεις ...
οφου !
για τσι ρακιες τσι αξαδερφης εφχαριστω - μονο να γενει τηλεδιασκεψη πριχου παω
αφου 'ναι τσα τα πραματα δηλωνω αποσυρση απο το δωρο τσι ροζις 💋
- ευχαριστω -ουμε παντως για τα σεμεδακια -
...
γιαντα μου το καμες εμενα τονα ... ? ...
:drinks:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Στο ποστ https://www.avsite.gr/forum/threads/Χριστουγεννιάτικα-Πρωτοχρονιάτικα-Δώρα-2020.182120/post-2691367
ηκανα πλακα - αποτυχημενη προφανως !
αισθανθειτε ελευθεροι (με μια αμερικανικη αισθηση του όρου) να συμετασχετε
Κουμπάρε ολντυ, αν το λες για μένα πάντως, επειδή στο θρεντ με τα φαγιά σου' γραψα πως μας απέκλεισες, το ξέρω πως έκανες πλάκα. Άλλωστε σε αυτό που σου γραψα είχα βάλει και φατσουλα... Νομίζω δηλαδή...
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
δε μπορω να σας απαντηξω εδα
νεοφιλελεφθεροιαναρχοκουμουνιστες μου
εχω μπει σ' ενα παραξενο τρι π
:drinks:
και οπως λεει ο ποιητης "... μουα ιν λουμιερ ... "
 

Μηνύματα
146
Reaction score
372
Καλησπερα κ Χρονια Πολλα, δηλωνω συμμετοχη για το δευτερο δωρο τα γυαλια ορασεως, για ενηλικες ,κ αν γινεται να μπω (βαση κανονισμου) κ για το πρωτο για να εχω περισσοτερες πιθανοτητες!!!!
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.633
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top