Χριστουγεννιάτικα - Πρωτοχρονιάτικα Δώρα (2021)

Μηνύματα
12.830
Reaction score
10.048
Παρέλαβα χτες τη ζυγαριά, δώρο του @AERGOS και ευχαριστώ πολύ! Τη δοκίμασα πριν λίγο, αλλά με έδειξε παραπάνω! :roflmao: Θα φταίει το ότι φοράω 2 παντελόνια και 3 μπλούζες :laugh:
 

Μηνύματα
1.002
Reaction score
1.163
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ

ΤΟΝ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΚΑΘΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΥΓΡΟ ΜΕΡΟΣ.
Ο ενισχυτης βρισκεται στο σπιτι του φιλου μου. Μου ειπε οτι ειναι χρωματος ασημι, το τηλεκοντρολ δεν περιειχε μπαταριες (ευτυχως) και εμφανισιακα δεν ειναι σε καλη κατασταση λογω των συνθηκων αποθηκευσης. Θα τον αφησει σε ζεστο μερος λιγες μερες και μετα θα επιχειρησει να τον βαλει στην πριζα. Αν λειτουργει θα τον κρατησει αυτος και βλεπουμε, καθοτι ο δικος του ειναι χαλασμενος. Εμενα ειναι ολες οι συσκευες ηχου μαυρες και δεν "κολλαει" αυτος, εξαλλου δεν τον χρειαζομαι αμεσα διοτι εχω σε λειτουργια τον 663.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.365
Μετά από αρκετές αναβολές, κατάφερα - επιτέλους! - σήμερα να στείλω το βιβλίο στον @tarantino. :)

Με την ευκαιρία, να ευχαριστήσω όλους τους δωροθέτες του thread κι εύχομαι οι τυχεροί να χαρούν τα δώρα τους.
 

Μηνύματα
630
Reaction score
534
Παρέλαβα και εγώ χτες την φωτογραφική μηχανή από τον @AERGOS, τον οποίο ευχαριστώ και πάλι, όπως και τον @wizzy.
Και του χρόνου!
 


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.788
Reaction score
28.227
Παρέλαβα και εγώ εχτές την φωτογραφική μηχανή - σε άριστη κατάσταση - από το μέλος @AERGOS , τον οποίο ευχαριστώ και πάλι , καθώς και το μέλος @wizzy .
Και του χρόνου με υγεία .

- :drinks:
 












Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top