Χριστουγεννιάτικα - Πρωτοχρονιάτικα Δώρα (2022)





wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
@kosmous Στη λίστα με τα δώρα, δεν υπάρχει αυτό για το οποίο δήλωσες ενδιαφέρον. Αποσύρθηκε από τον δωροθέτη.

(φαντάζομαι ότι) Σου έστειλε pm ο @tigergreg για αυτό, ελπίζω να υπάρξει κάποια διευθέτηση.

Λίγη περισσότερη προσοχή από όλους, παρακαλώ.
 

Μηνύματα
29.255
Reaction score
23.299
@kosmous Στη λίστα με τα δώρα, δεν υπάρχει αυτό για το οποίο δήλωσες ενδιαφέρον. Αποσύρθηκε από τον δωροθέτη.

(φαντάζομαι ότι) Σου έστειλε pm ο @tigergreg για αυτό, ελπίζω να υπάρξει κάποια διευθέτηση.

Λίγη περισσότερη προσοχή από όλους, παρακαλώ.
ΔΙΕΥΘΕΤΗΘΗΚΕ.

ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ ΤΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Κε ΓΙΩΡΓΟ.
 

Μηνύματα
1.511
Reaction score
1.841
Σου έστειλε pm ο [USER=14766]@tigergreg για αυτό, ελπίζω να υπάρξει κάποια διευθέτηση.
Λίγη περισσότερη προσοχή από όλους, παρακαλώ.
Ναι επικοινωνήσαμε ευχαριστώ , όντως δεν πρόσεξα , κρίμα κιόλας που δεν είδα νωρίτερα το θέμα καθώς θα μπορούσα να συνεισφέρω κάτι .
 

Μηνύματα
1.016
Reaction score
1.187
Από τα δώρα του Ν°17 (ποστ #55), ενδιαφέρομαι πιο έντονα, για το ζεύγος των XLR της BESPECO.
Αν άλλα μέλη ενδιαφερθουν γιια κάποια από τα υπόλοιπα εκτός των BESPECO, ας τα πάρουν, και σε 'μένα ο,τι περισσέψει.
Εμενα το ζεύγος των XLR της BESPECO ειναι το μονο που ΔΕΝ με ενδιαφερει απο το Νο 17..
 


Μηνύματα
1.016
Reaction score
1.187
Οχι, μην το κανεις. Μολις διαπιστωσα οτι κι ΑΥΤΟ ( video grabber) δεν με ενδιαφερει. Δεν θελω (αν κερδισω κατι) να το στερησω απο καποιον αλλον που θα του ειναι χρησιμο.
Οποτε απο το Νο 17 δεν με ενδιαφερουν τα: ζεύγος των XLR της BESPECO & video grabber.
 

Μηνύματα
3.090
Reaction score
8.866
Καλησπέρα Γιώργο και συγχαρητήρια για μια ακόμα φορά για τη διαδικασία των Χριστουγεννιάτικων δώρων που επιμελείσαι.
Βάζω και εγώ 18 τεμάχια σποτάκια είναι αχρησιμοποίητα, λόγο αλλαγής από 3000Κ σε 4000Κ.
Παραλαβή από το χώρο μου.

Καλέ Γιορτές
 

Attachments





abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.645
Reaction score
94.603
Βάζω και εγώ 18 τεμάχια σποτάκια είναι αχρησιμοποίητα, λόγο αλλαγής από 3000Κ σε 4000Κ.
Παραλαβή από το χώρο μου.
Μια συμμετοχή παρακαλώ, ευχαριστώ!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Κώλο μου το κάνατε το thread! Κωλόπαιδα! :biggrin:

Κανονικά, έγραψα ότι η λίστα με τα δώρα "έκλεισε", αλλά, άντε, θα κάνω τα "στραβά μάτια".
 


Μηνύματα
1.511
Reaction score
1.841
Τώρα εγώ τι κάνω (μιας και τους κανόνες του πατήσαμε), το δίνω απευθείας στο μέλος @nikosxeng ή πρέπει να περιμένω και να γίνει κλήρωση ;

ΥΓ. Παρέλαβα το δώρο (ολοκαίνουριο CAT B25) από τον @tigergreg , τον ταλαιπώρησα όμως αρκετά , πρέπει να είναι πολύ πολύ (εσκεμμένα το διπλό πολύ) καλός και υπομονετικός άνθρωπος , τυχεροί όσοι είναι στον κύκλο του (και ακόμη παραέξω όπως εμείς) και τον ζούνε ! Τον ευχαριστώ δημόσια !
 

Μηνύματα
3.090
Reaction score
8.866
Κώλο μου το κάνατε το thread! Κωλόπαιδα! :biggrin:

Κανονικά, έγραψα ότι η λίστα με τα δώρα "έκλεισε", αλλά, άντε, θα κάνω τα "στραβά μάτια".
Χίλια συγνώμη, 🙁 δε το πρόσεξα ότι η λίστα με τα δώρα είχε κλείσει, και τα συγκεκριμένα χθες τα ξεχώνιασα και θυμήθηκα για τα Χριστουγεννιάτικα δώρα.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.713
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top