Χριστουγεννιάτικα μικρά δωράκια.

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.173
Οχι. Είναι άλλο πράγμα, που αντέχει μεγάλη πίεση σύσφιξης , αφού προηγουμένως του έχουμε περάσει το καλώδιο μέσα και το έχουμε πρεσσάρει αρκετά.
Εγω χρησιμοποιώ γυμνό καλώδιο , και μόνο στα woofers μπόρνες που δέχονταικαι μπανάνες .
Αλλά και εκεί συνήθως γυμνό καλώδιο. Ενα παλιό monster 4χ2,5 , που μου έχει μείνει από παλιά , που είχα ασχοληθεί με καλώδια , για κανά μήνα.
Των δορυφόρων μου τα καλώδια είναι όπως έχω πεί απλό ηχείων άσπρο 2χ2,5 σε κάθε δρόμο των 50 λεπτών το μέτρο. Απο ηλεκτρονικάδικο στα λιόσια.
 


Μηνύματα
7.364
Reaction score
2.554
Δυστυχώς εκτος θέματος αλλά είναι ευκαιρία να μάθω κάτι: Χρειάζεται ειδικό εργαλείο για τη σύσφιξη?
 


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Επειδη βλεπω οτι απαξιωνετε πληρως τα δωρακια μου, ακυρωνω την κληρωση και στο εξης παραλαμβανει οποιος δειξει ενδιαφερον πρωτος. Οι μπανανες εκλεισαν στον Νικο που δικαιωματικα του ανηκουν. Οποτε θελει ερχεται και τις παιρνει.
Φιλια.:beach:
 


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Θέλω το παρακάτω φιλενάδα!

Ο θεός να σ' έχει πάντα καλά! :p

Νταχάρη γ@13σαι αν γράψεις κάτι για τα κιλά μου! :fuckyou:

Δικο σου...κι αμα πει τιποτε ο Νταχαρης, κερασε του το στο κεφαλι. Την οθονη ομως προσεξε μη χαλασει... :D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.816
Reaction score
77.366
Θέλω το παρακάτω φιλενάδα!

Ο θεός να σ' έχει πάντα καλά! :p

Νταχάρη γ@13σαι αν γράψεις κάτι για τα κιλά μου! :fuckyou:

ρε δεν είσαι για τέτοια εσύ...αυτά είναι επικίνδυνα πράγματα....
και ειδικά μόνος στο σπίτι...
θα πάθεις τίποτα,δεν θα σε προλάβουν,θα σε βρουν κρύο με κανένα φουξ κολάν και θα γίνεις ρεζίλι :cry: :lol: :lol:
 








daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.816
Reaction score
77.366
Oχι Τζορτζιο...θα με πειραζουνε μετα... :)
μπα...μη το λες...
με την ασχήμια δίπλα σου που θα χει και σαλιωμένα μούσια(μπλιαχ) θα ασχοληθούμε :biggrin: :roflmao:
Νταχαρη αντε κανε νανακια μην καλεσω το Γωγουλινι και τρως ενα μηνα μπαμιες...:p:p
μπα....δεν μαγειρεύει(ουμε) μ@λακίες το γωγουλίνι....είναι κυριλέ σ αυτά :laugh:
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.016
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top