ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΙΝΗΤΟ

Μηνύματα
98
Reaction score
24
Θέλω τα φώτα σας για αγορά κινητού,κατα προτίμηση samsung που να έχει μεγάλη διάρκεια μπαταρίας για σερφάρισμα.Είμαι ευχαριστημένος απο το κινητο μου samsung note4 αλλά παρότι του έβαλα νεα μπαταρία με το σερφάρισμα εξαντλείται το πολύ σε μιαμισυ ωρα.
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.907
Reaction score
3.700
Εφόσον βολεύεσαι με Samsung, εικάζω ότι θα προσαρμοστείς εύκολα και σε Xiaomi, που ακολουθεί παρόμοια λογική στο λειτουργικό σύστημα. Τα Redmi Note της έχουν 4Αh μπαταρία (από τις μεγαλύτερες στην κατηγορία) και θεωρούνται πολύ τίμιες συσκευές.
 


Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
Θέλω τα φώτα σας για αγορά κινητού,κατα προτίμηση samsung που να έχει μεγάλη διάρκεια μπαταρίας για σερφάρισμα.Είμαι ευχαριστημένος απο το κινητο μου samsung note4 αλλά παρότι του έβαλα νεα μπαταρία με το σερφάρισμα εξαντλείται το πολύ σε μιαμισυ ωρα.
Καινούργια μπαταρία κ τελειώνει σε 1,5 ωρα?
Μήπως υπάρχει πρόβλημα με την νεα μπαταρία?
 

Μηνύματα
98
Reaction score
24
Παιδιά επανέρχομαι στην αναζήτηση κινητου.Μπάτζετ εως 200€ με μεγάλη διάρκεια μπαταρίας για σερφάρισμα.Σχετικα μεγάλη οθόνη απο 5.5ιντσες και πάνω τα φωτα σας παρακαλώ.
 

Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Στα 240€ πας σε xiaomi pocophone με 6,18 οθόνη και μπαταρία που κρατάει πάρα πολύ.( 4000mah).
 


gid

Μηνύματα
7.319
Reaction score
8.541
Παιδιά επανέρχομαι στην αναζήτηση κινητου.Μπάτζετ εως 200€ με μεγάλη διάρκεια μπαταρίας για σερφάρισμα.Σχετικα μεγάλη οθόνη απο 5.5ιντσες και πάνω τα φωτα σας παρακαλώ.
Ευκολάκι, με 158Ε παίρνεις Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4GB/64GB με 6.26" οθόνη και 4Ah μπαταρία (και πάρα πολλά θετικότατα reviews).
 



Μηνύματα
98
Reaction score
24
Ευχαριστώ παιδιά. Τώρα αν μπορώ να φτάσω ένα one plus 6 σε μεταχειρισμένο τι λέτε αξίζει ο κοπος;
[DOUBLEPOST=1565518342][/DOUBLEPOST]Έχω ακούσει θερμά λόγια για τα ONE PLUS
 



gid

Μηνύματα
7.319
Reaction score
8.541
H Samsung είναι samsung!
Super amoled, ποιότητα, εγγύηση!
Μ' αυτή ακριβώς τη λογική ξεκίνησα πριν 2 μήνες την αναζήτηση. Όταν είδα ότι για 4-5 Xiaomi - στην περιοχή τιμών μαλιστα που με ενδιάφερε - οι κριτικές χρηστών ήταν συντριπτικά θετικές και μετρούσαν αρκετές 100άδες, αποφάσισα να αφήσω τις προκαταλήψεις κατά μέρος.
 

Μηνύματα
98
Reaction score
24
Ευχαριστώ για τη βοήθεια σας.Πάντως αυτό που με ενδιαφέρει πολύ είναι η αυτονομία οι φωτογραφίες και το εύκολο μενού.Οσοι φίλοι έχουν άποψη περιμένω ιδέες.
[DOUBLEPOST=1565530968][/DOUBLEPOST]Μέχρι στιγμής είμαι μεταξύ xiaomi note7 και Samsung A70
 

Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Ευχαριστώ για τη βοήθεια σας.Πάντως αυτό που με ενδιαφέρει πολύ είναι η αυτονομία οι φωτογραφίες και το εύκολο μενού.Οσοι φίλοι έχουν άποψη περιμένω ιδέες.
[DOUBLEPOST=1565530968][/DOUBLEPOST]Μέχρι στιγμής είμαι μεταξύ xiaomi note7 και Samsung A70
Η διαφορά τιμής ανάμεσα σε αυτά που έχεις καταληξει είναι το λιγότερο 100€ αναλόγως χωρητικότητας στο skroutz.

Ας μιλήσουν καλύτερα οι κάτοχοι αυτών ..
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.921
Reaction score
7.992
A70
Superamoled οθόνη, που σημαίνει ποιότητα oled, δηλαδή πραγματικό μαύρο! 6,7 χορταστικές ίντσες!
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Λόγω του ότι και εγώ ψάχνω να πάρω συσκευή αυτές τις μέρες,έχω καταλήξει στα εξής 3 μοντέλα.
Redmi note 7
Huawei mate 20 lite
Honor 8x

Μεγάλη οθόνη,μεγάλη μπαταρία,αρκετά mgpixels και νορμάλ τιμή.
 

Μηνύματα
98
Reaction score
24
Έτσι ακριβώς παιδιά γιατί μετά το πράγμα ξεφεύγει πολύ και πληρώνεις δυσανάλογα.
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.907
Reaction score
3.700
Λόγω του ότι και εγώ ψάχνω να πάρω συσκευή αυτές τις μέρες,έχω καταλήξει στα εξής 3 μοντέλα.
Redmi note 7
Huawei mate 20 lite
Honor 8x

Μεγάλη οθόνη,μεγάλη μπαταρία,αρκετά mgpixels και νορμάλ τιμή.
Στην ίδια περίπου κατηγορία είναι και το Mi A3, αν κάποιος θέλει Android One, με μικρό μειονέκτημα την σχετικά χαμηλότερη ανάλυση, στην κατά τα άλλα καλή AMOLED οθόνη.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.333
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top