Ψάχνω για μερακλή μαραγκό στην Αθήνα

Μηνύματα
570
Reaction score
1.548
Καλημέρα σε όλους.

Ψάχνω για μερακλή μαραγκό, που να πιάνουν τα χέρια του, ο οποίος θα παραλάβει αυτό το έπιπλο (το αριστερό) που φαίνεται στην φωτό από τον 5ο όροφο, περιοχή Αμπελόκηποι Αθήνας, (κουβάλημα με τα χέρια)

View attachment 95244
Eπικοινώνησε αν θες με αυτούς http://www.xilodome.gr ίσως και μια βόλτα δε βλάπτει αν και είναι κάποια απόσταση μέχρι τη Μεταμόρφωση. Ζήτα να μιλήσεις με τον Πέτρο Τσέρνυ. Είναι 3η γενιά ξυλουργός εκπληκτικός σχεδιαστής και με βαθιά γνώση σε ειδικές κατασκευές.
 

Μηνύματα
968
Reaction score
1.674
Καλησπερα , αν αναφερεσαι σε αυτο που ειναι τερμα της Ι.Φωκα και εχει και εισοδο απο την Λ.Ηρακλειου υπαρχει ακομα παντως με του γιους του στο τιμονι πια.
Τους βρήκα. Σήμερα λέγεται «Arte Casa» και είναι Ι. Φωκά 39, 111 42 Γαλάτσι (ή Πατήσια; )

Περιμένω προσφορά τους.
 

Μηνύματα
136
Reaction score
405
Καλέ τα Κλιψ είναι ευαίσθητα, βάλε 6-7 watts λαμπίτσα να φχαριστηθείς. :D
Έχω σκοπό να πάρω άλλα ηχεία,αλλά θα ήθελα να ακούσω την πρότασή σου! Τώρα παίζοντας με αυτά τα μηχανάκια,Mark Levinson 336- Audio Research REF 1, τι «χάνω» σε σχέση με αυτό που θα μου προτείνεις!
Thanksss!!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.418
Reaction score
74.774
Έχω σκοπό να πάρω άλλα ηχεία,αλλά θα ήθελα να ακούσω την πρότασή σου! Τώρα παίζοντας με αυτά τα μηχανάκια,Mark Levinson 336- Audio Research REF 1, τι «χάνω» σε σχέση με αυτό που θα μου προτείνεις!
Thanksss!!
Αστειεύομαι. :)
 


Μηνύματα
635
Reaction score
575
Πριν λίγο μου είπαν από την Exelixis, ότι δύο τέτοια παρόμοια έπιπλα, θα μου κοστίσουν περίπου 900 ευρώ + ΦΠΑ....
Πας στο Γιαννακη τον Πανταζη στον Ταυρο 210 3454584 και του δειχνεις τι ακριβως θελεις, τις διαστασεις και πιστευω οτι με λιγο πανω απ τα μισα θα εισαι τελεια. Μασιφ ξυλο εννοειται...
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.224
Reaction score
11.508
Τα ρακ της exelixis ποτέ δεν ήταν φτηνά σε σχέση με custom κατασκευές από επιπλοποιούς.
Είχαν όμως το πλεονέκτημα της ευελιξίας αν στην πορεία άλλαζαν οι ανάγκες κάτι που σε βάθος χρόνου σημαίνει όφελος για τον χρήστη.
Είναι επίσης ανθεκτικά και με τους μασίφ αποστάτες σε διαφορά μήκη δημιουργούν μια πολύ στιβαρή κατασκευή.
Παρόλα αυτά ήταν πολύ φθηνότερα από εισαγόμενα επώνυμα ρακ.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.398
Reaction score
79.577
Λεεεέω και γώ.... πάντως τα ηχεία μάλλον θα αλλαχτούν με καποια b&w! Καλά να είμαστε να πλερώνουμε....
(Τελείως off topic συζητηση, αλλά δεν πειράζει)

Γιατί;
 

D

Deleted member 23222

Guest
Έχω σκοπό να πάρω άλλα ηχεία,αλλά θα ήθελα να ακούσω την πρότασή σου! Τώρα παίζοντας με αυτά τα μηχανάκια,Mark Levinson 336- Audio Research REF 1, τι «χάνω» σε σχέση με αυτό που θα μου προτείνεις!
Thanksss!!
Χρόνο:D
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.653
Μηνύματα
2.869.009
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top