Ωραίο



cbk

Μηνύματα
1.013
Reaction score
5
Re: Απάντηση: Ωραίο

Εγώ δεν λέω να το συνηθίσω... και δεν φταίνε οι ρυθμίσεις της οθόνης μου.
Sorry αλλά προτιμώ τις παλιές αποχρώσεις.
Μήπως υπάρχει επιλογή αλλαγής (και μήπως δεν την έχω δεί; )
(και επειδή έχω κάποια θέματα με το laptop μου δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι πιο γρήγορο όπως κάποιος παραπάνω παρατήρησε).
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.704
Reaction score
94.759
Απάντηση: Ωραίο

Τελείως κάτω δεξιά, έχει επιλογή για τα 2 θέματα που υπάρχουν:

avsite 2013
avsite 2013 dark
 


Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Ωραίο

Μα πώς δεν ήξερες που είναι; δεν το καταλαβαίνω, αφού όλα τα μέλη ήταν στο ανοιχτόχρωμο skin. ΌΤαν ενεργοποίησα το σκούρο, ο μόνος τρόπος να πας σε αυτό ήταν να το επιλέξεις ο ίδιος!

Τέλος πάντων αφού τη βρήκες (ή την ξαναβρήκες) την επιλογή όλα καλά. :)
 

cbk

Μηνύματα
1.013
Reaction score
5
Re: Απάντηση: Ωραίο

Μα πώς δεν ήξερες που είναι; δεν το καταλαβαίνω, αφού όλα τα μέλη ήταν στο ανοιχτόχρωμο skin. ΌΤαν ενεργοποίησα το σκούρο, ο μόνος τρόπος να πας σε αυτό ήταν να το επιλέξεις ο ίδιος!

Τέλος πάντων αφού τη βρήκες (ή την ξαναβρήκες) την επιλογή όλα καλά. :)
Εγώ πριν, χρησιμοποιούσα το σκούρο. Ξαφνικά μια μέρα (προ 1-2 εβδομάδων? δε θυμάμαι) μπήκα και βρέθηκα στο ανοιχτόχρωμο χωρίς να το επιδιώξω.

Αν μιλάς για πιο παλιά, θυμάμαι πως το είχα ψάξει και είχα δεί πως υπάρχουν επιλογές, γι'αυτό παραξενεύτηκα που τώρα δεν το έβρισκα!
Ού γαρ έρχεται μόνον, δυστυχώς! :cry: (γεροντάκι με γενειάδα και μαγκούρα δεν έχουμε; :tongue:


edit: παίζει το ανοιχτόχρωμο να είναι πιο γρήγορο; (σοβαρά ρωτάω, έχω θέμα με το laptop μου)
 


Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Re: Απάντηση: Ωραίο

Εγώ πριν, χρησιμοποιούσα το σκούρο. Ξαφνικά μια μέρα (προ 1-2 εβδομάδων? δε θυμάμαι) μπήκα και βρέθηκα στο ανοιχτόχρωμο χωρίς να το επιδιώξω.
Το site άλλαξε τελείως πριν 2 βδομάδες, από εκείνη τη στιγμή δεν υπήρχε τρόπος να πας στο σκούρο αν δεν το διάλεγες μόνος σου.

Για το άλλο που ρωτάς:


edit: παίζει το ανοιχτόχρωμο να είναι πιο γρήγορο; (σοβαρά ρωτάω, έχω θέμα με το laptop μου)
Όχι.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.677
Μηνύματα
2.869.770
Members
37.945
Νεότερο μέλος
MORPH
Top