Ωχ τα ηχεία του PC μου


Μηνύματα
1.974
Reaction score
4
Απάντηση: Ωχ τα ηχεία του PC μου

Οκ θα πάω από εκεί και θα τον πρήξω λιγουλάκι μπας και μου τα βάλει να τα ακούσω χχιχιχιι ξανά ευχαριστώ
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
2.910
Απάντηση: Ωχ τα ηχεία του PC μου

τα m audio δεν έχουν ρυθμιστικό για το μπάσο, με αποτέλεσμα να ακούγονται μπουκωμένα
 

Μηνύματα
1.974
Reaction score
4
Απάντηση: Ωχ τα ηχεία του PC μου

Καλά παιδιά αποφάσισα μετά από ακρόαση να πάρω τα ESI καμιά σχέση με τον ήχο των Tannoy!!! περίεργος έπαιζαν πολύ καλύτερα.Αλλά ξέφυγα από 150 έσκασα κοντά 260 μαζί με κάτι καλώδια.Πραγματικά όμως άξιζε και με το παραπάνω η επένδυση.

Απίστευτα λεπτομερής ήχος το μπάσο αν και άστρωτα δεν μπουκώνει ακόμα και σε κομμάτια με μπόλικα.

Τώρα τα ηχεία είχαν και μετρήσεις μέσα για πείτε και εσείς που ξέρετε να τις διαβάζεται τι λένε ?

Θα βάλω και μια εικόνα από τα ηχεία.

http://s241.photobucket.com/albums/ff179/thodorn/?action=view&current=DSCN2437.jpg
http://s241.photobucket.com/albums/ff179/thodorn/?action=view&current=DSCN2436.jpg

Το μόνο αρνητικό τους είναι το soft tweeter αλλά όλα τα monitor από ότι είδα έχουν soft οπότε μονόδρομος.

Ευχαριστώ για τις γνώμες παιδιά \ο/
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.685
Reaction score
2.728
Απάντηση: Ωχ τα ηχεία του PC μου

ηθελε προσοχη με τα Tannoy στην τοποθετηση. Δεν ειναι το ηχειακι που θα το βαλεις πανω στο γραφειο. Ειναι μεγαλο σε ογκο κ θελει βασεις για να ακουστει οπως πρεπει. Καλυτερα αυτα που πηρες για τη χρηση που τα θελες. Καλοακουστα.
 

Μηνύματα
10.383
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Ωχ τα ηχεία του PC μου

ηθελε προσοχη με τα Tannoy στην τοποθετηση. Δεν ειναι το ηχειακι που θα το βαλεις πανω στο γραφειο. Ειναι μεγαλο σε ογκο κ θελει βασεις για να ακουστει οπως πρεπει. Καλυτερα αυτα που πηρες για τη χρηση που τα θελες. Καλοακουστα.
Indeed. Αν και ο φίλος πήγαινε για το μικρότερο 501a.


Καλοάκουστα, καλοτάξιδα, καλοφόρετα κι από μένα AlastorTHX :103:
 



Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top