αγγελιες ...

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543


tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.685
Reaction score
2.728
Συμφωνω με τον Κωστα, το εχω προτεινει κ γω παλιοτερα. Πρεπει να προστατευονται τα μελη του φορουμ, οι αγγελιες ας ειναι γι' αυτους που το τιμουν. Οποιοσδηποτε ενδιαφερεται μονο για οποιαδηποτε πωληση κ συναλλαγη, μπορει να το κανει καλλιστα στα γνωστα site δωρεαν αναρτησης αγγελιων.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.878
Reaction score
77.480
Εγώ λέω η συντονιστική ομάδα να μαζέψει 5-6 νταγλαράδες-μερακλήδες expendables standby και να γράψει ένα συμπλήρωμα στους όρους χρήσης(που ελάχιστοι διαβάζουν) που να λέει ότι σε περίπτωση εξαπάτησης σε αγγελία η ομάδα αυτή έχει δικαίωμα να εισβάλει στο σπίτι και να σου το γ@#$%σει μαζί με εσένα και ότι έχεις μέσα.

Τα πήρα κρανίο με τον καραγκιόζη.Πολύ θράσος!!
 

Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
δεν εισαι ο μονος που την εχει "πατήσει"...

γενικά ομως θα επρεπε να υπάρχει καποια διασφάλιση , και σαφως μια ..."τιμωρία"
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.234
Reaction score
27.828
Γεγονός είναι ότι αυτή η περίπτωση που δείχνει με το λινκ ο Κώστας, με έκανε να το σκεφτώ κι εγώ λίγο πιο σοβαρά το θέμα.
Νομίζω ότι θα έπρεπε τελικά να γίνει κάτι τέτοιο, ίσως με 100 μηνύματα όριο έναρξης καταχώρησης αγγελίας από νέο μέλος.
Λοιπόν:
Θα το συζητήσουμε με την κυνοβουλευτική ομάδα, μετά θα γίνει συζήτηση στην βουλή και μετά θα πάμε στην ολομέλεια να το ξανασυζητήσουμε και θα φέρουμε το επίμαχο νομοσχέδιο κάποιο βράδυ κατά τις 02:00 τα χαράματα.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.234
Reaction score
27.828
Για ότι αποφασιστεί θα είστε οι πρώτοι που θα το μάθετε, αρκεί να μείνετε συντινισμένοι με το MEGA, τον SKAI, τον ΑΝΤ1 και τον ALPHA.
O καημένος ο ALTER έκλεισε.
Ο STAR βάζει συνέχεια ταινίες ανάμεσα στις διαφημίσεις.
 




cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Εγώ θα έλεγα τουλάχιστον 200.
Κι ο αγοραστής τουλάχιστον 2000 :p
Πέραν της πλάκας, ναι θα πρέπει να υπάρχουν κάποιου είδους έλεγχοι, η κάποια εχέγγυα για να αποφευγονται τα γνωστά "φαινόμενα". Νομίζω οι συντονιστές και οι άνθρωποι που τρέχουν το forum, θα βρουν κάποιου είδους λύση και θα πράξουν τα δέοντα.
 



Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.234
Reaction score
27.828
Το θέμα δεν είναι ο έμπορος, αλλά το μέλος διάττοντας αστέρας σαν τον λεγάμενο, που θέλει να μπει να πουλήσει και να εξαφανιστεί.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.912
Mια καλημέρα ,μια καλησπέρα και μια καληνύχτα στο αντίστοιχο θρεντ επί δύο μήνες και μετά έτοιμος να ποστάρει την πρώτη του αγγελία ο έμπορας...:p
ΘΑ έχει βαρεθεί, και θα πάει σε άλλη παραλία πολύ νωρίτερα.;)
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Το θέμα δεν είναι ο έμπορος, αλλά το μέλος διάττοντας αστέρας σαν τον λεγάμενο, που θέλει να μπει να πουλήσει και να εξαφανιστεί.
ΘΑ έχει βαρεθεί, και θα πάει σε άλλη παραλία πολύ νωρίτερα.;)
Οκ..πέρα από την πλάκα που προφανώς κάνω ,συμφωνώ πως πρέπει να ελεγχθεί κάπως όλο αυτό.
Ίσως το όριο μηνυμάτων να είναι μια καλή λύση.
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Μια ενδεικτικη περιπτωση που ισως αξιζει να ληφθει υποψιν απο τους αποφασιζοντες.
Απο μια προχειρη ματια ειμαι παλαιοτερο μελος του σαιτ απο τους περισσοτερους απο οσους εχουν ποσταρει σε αυτο το θρεντ.
Δεν παρακολουθω το σαιτ σε συνεχη βαση. Αλλοτε μπαινω καθε μερα αλλα μπορει να εχουν περασει κ δυο μηνες συνεχομενοι που να μην εχω μπει.
Εχω ομως μολις 75 ποστς εκ των οποιων ισως τα πιο πολλα τους τελευταιους μηνες ειναι στις αγγελιες γιατι ομολογω δεν ειχα ανακαλυψει πριν αυτο το σπορ του παρε-δωσε .
Να ετοιμαζομαι για κυρωσεις διοτι εγινα εμπορος?

Προφανως δεν εγραψα τα παραπανω για να ενημερωσω για την προσωπικη μου περιπτωση αλλα γιατι φανταζομαι οτι θα υπαρχουν κ πολλοι αλλοι σαν εμενα.
Αυτο με τα (ελαχιστα) ξερα κ τα (πολλα) χλωρα ας μην υποτιμηθει.
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.685
Reaction score
2.728
Κατα την γνωμη μου πρεπει να υπαρχει ενας αρχικος αριθμος "κατωφλι" μυνηματων ωστε να επιτρεπει η πλατφορμα σε καποιον να ανεβασει εναν (μικρο) αριθμο αγγελιων. Οσο συμμετεχει στο φορουμ ενεργα και δινει το στιγμα του αυξανοντας τα μυνηματα του, θα αλλαζει το status του ως μελος, και θα κερδιζει το δικαιωμα αναρτησης περισσοτερων αγγελιων. Αυτο θα το κανει αυτοματα η πλατφορμα και δεν θα χρειαζεται οι moderator να εμπλεκονται κανοντας τον κακο της υποθεσης, χωρις να εχουν καμια κακη προθεση. Ειναι καλο να γινονται συναλλαγες μεταξυ ανθρωπων που εχουν ενα στιγμα εδω μεσα, σε ενα πλαισιο στοιχειωδους εμπιστοσυνης.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.234
Reaction score
27.828
Μια ενδεικτικη περιπτωση που ισως αξιζει να ληφθει υποψιν απο τους αποφασιζοντες.
Απο μια προχειρη ματια ειμαι παλαιοτερο μελος του σαιτ απο τους περισσοτερους απο οσους εχουν ποσταρει σε αυτο το θρεντ.
Δεν παρακολουθω το σαιτ σε συνεχη βαση. Αλλοτε μπαινω καθε μερα αλλα μπορει να εχουν περασει κ δυο μηνες συνεχομενοι που να μην εχω μπει.
Εχω ομως μολις 75 ποστς εκ των οποιων ισως τα πιο πολλα τους τελευταιους μηνες ειναι στις αγγελιες γιατι ομολογω δεν ειχα ανακαλυψει πριν αυτο το σπορ του παρε-δωσε .
Να ετοιμαζομαι για κυρωσεις διοτι εγινα εμπορος?

Προφανως δεν εγραψα τα παραπανω για να ενημερωσω για την προσωπικη μου περιπτωση αλλα γιατι φανταζομαι οτι θα υπαρχουν κ πολλοι αλλοι σαν εμενα.
Αυτο με τα (ελαχιστα) ξερα κ τα (πολλα) χλωρα ας μην υποτιμηθει.
Το όριο των 100 μηνυμάτων που συζητάμε είναι για νέα μέλη.
Αν κάποιος είναι παλιό μέλος θα μπορέσει να βάλει αγγελία κι ας έχει λίγα μηνύματα.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top