αγορα ηχοσυστημα σπιτιου. βοηθεια!!!


Μηνύματα
21
Reaction score
30
τα ηχεια ειναι τερατα νομιζω αχαχαχαχ..Φανταζομαι δεν εχουν στρωσει ακομα.Ειναι σχετικα καθαρα στον ηχο και νομιζω χαμηλα οταν παιζεις μουσικη οσο να ναι χάνονται πράγματα και ακους κιριος τα μπασα εκτος αμα κατσο ακριβος στο σημειο στον καναπε και τα εχω σε ισοσκελεσ τριγωνο οπως λεγατε..Απο ενα σημειο και πανω οταν τα δυναμώνω (δεν εχω τολμησει ακομα να τα βάλω τερμα) Εκει ακους ποσο ωραια παιζουν τα ηχεια.Αγκαλιαζουν ολο το σπιτι και το απολαμβανω. Επισης σα να βουίζει λιγοτερο το μπασο πιο γλυκα δηλαδη στρωτα.Το yamaha wc 50 κανει ακριβως αυτο που ηθελα πολυ βολικο πιανει σημα απο παντου!ευκολο λογισμικο απο multicast-spotify παιζεις radio και οτι αλλο θες.Σιγουρα ειναι ηχεια περισσοτερο για rock παρα κλασικη αλλα το ταπεινο μου αυτι οπως και να εχει ικανοποιείται!!!
Ειναι ομορφα και σιγουρα ειμαι ικανοποιημενος.Σας ευχαριστώ ολους και παλι.
(καλωδια πηρα κατι prolink με τον 35ε ζευγαρι)
 

Μηνύματα
21
Reaction score
30
Ερωτηση και παλι.Ειναι λογικο να ακούγεται οταν ειναι πολυ χαμηλα τα ηχεια ενας ηχος ψιλος τυπου ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιηηηηηηηηηηηηηηηηηη....Δεν μπορω να θυμηθω αν γινοτανε απο την αρχη?Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
Ερωτηση και παλι.Ειναι λογικο να ακούγεται οταν ειναι πολυ χαμηλα τα ηχεια ενας ηχος ψιλος τυπου ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιηηηηηηηηηηηηηηηηηη....Δεν μπορω να θυμηθω αν γινοτανε απο την αρχη?Ευχαριστω.
Είναι σύνηθες φαινόμενο για τα presonus......... άλλα το κάνουν από την αρχή, αλλά μετά από κάνα μηνά . Όταν θα ανεβάζεις έστω λίγο την ένταση δεν θα το ακούς, μην ασχολείσαι.
 
Last edited:




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top