βινυλια from Μοναστηρακι

blackhill66

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
351
Reaction score
256
κατα μοναστηρακι μερια εκει τριγυρω στου ψυρρη μετα απο τσιπουρακι ειπα να παω να χαζεψω κανα μαγαζι με δισκους και κατεληξα με καμμια εικοσαρια να φυγω παραμασχαλα ,μετα επιασα δουλεια πλυσιμο καθαρισμα κτλ και παιζουν ολοι αψογα ουτε σκρατσ ,παιζει να ειναι και οι πιο πολλοι απαιχτοι. οσο δε για την τιμη τους οσο 3 τσιπουρακια
 

Μηνύματα
2.125
Reaction score
5.580
κατα μοναστηρακι μερια εκει τριγυρω στου ψυρρη μετα απο τσιπουρακι ειπα να παω να χαζεψω κανα μαγαζι με δισκους και κατεληξα με καμμια εικοσαρια να φυγω παραμασχαλα ,μετα επιασα δουλεια πλυσιμο καθαρισμα κτλ και παιζουν ολοι αψογα ουτε σκρατσ ,παιζει να ειναι και οι πιο πολλοι απαιχτοι. οσο δε για την τιμη τους οσο 3 τσιπουρακια
Εχεις πλυντηριο η ακολουθεις καποια διαδικασία;
 


Μηνύματα
2.125
Reaction score
5.580
Εχω φτιαξει την συνταγη που καπου βρήκα(80% απιονισμενο νερο 20% ισοπροπυλική αλκοολη ,μερικες σταγονες στεγνωτικο πλυντηριου πιατων)και ειναι μια χαρα δοκιμασε το.Θα παρω ενα μικροινων να το δοκιμασω .
 


Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΟ ΣΠΟΡ "ΑΓΡΑ ΒΙΝΥΛΙΩΝ" ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΠΡΟ 30ΕΤΙΑΣ!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ/ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ ΟΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ.

ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΟΦΩΝΟΥ 78 ΣΤΡΟΦΩΝ ΠΑΛΙΑ....

ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΝΟΡΜΑΝΟΥ-ΚΥΝΕΤΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ

ΣΕ ΕΝΑ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΟΔΟ.
 


blackhill66

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
351
Reaction score
256
ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΟ ΣΠΟΡ "ΑΓΡΑ ΒΙΝΥΛΙΩΝ" ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΠΡΟ 30ΕΤΙΑΣ!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ/ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ ΟΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ.

ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΟΦΩΝΟΥ 78 ΣΤΡΟΦΩΝ ΠΑΛΙΑ....

ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΝΟΡΜΑΝΟΥ-ΚΥΝΕΤΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ

ΣΕ ΕΝΑ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΟΔΟ.
σαυτα τριγυρναγα ναι
 



Μηνύματα
942
Reaction score
265
Εχω φτιαξει την συνταγη που καπου βρήκα(80% απιονισμενο νερο 20% ισοπροπυλική αλκοολη ,μερικες σταγονες στεγνωτικο πλυντηριου πιατων)και ειναι μια χαρα δοκιμασε το.Θα παρω ενα μικροινων να το δοκιμασω .
Οτι και να κανεις σαν το πλυντηριο δισκων δεν καθαριζει,Εκανα χρονια μπουγαδες,και οταν πηρα προσφατα πλυντηριο ενα okki nokki one και αρχιζα να πλενω αυτους που ειχα ειδη πλυνει,και ειχα παιξει μια δυο φορες μονο,οποτε δεν ειχαν προλαβει να μαζεψουν σκονες τα αυλακια,επαθα ενα σοκ στο ποσο πιο καθαρα ακουγοταν το βυνιλιο.Επισης να επισημανω οτι πλυσιμο θελουν παντα και οι ολοκαινουργιοι σφραγισμενοι δισκοι.
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
.... αν και διαμενω αθηνα (κεντρο)ολα τα χρονια, μοναστηρακι εχω αγορασει 1 φορα, 1 δισκο (ισως και αλλη μια). 8-)
 


Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
.... αν και διαμενω αθηνα (κεντρο)ολα τα χρονια, μοναστηρακι εχω αγορασει 1 φορα, 1 δισκο (ισως και αλλη μια). 8-)
ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΑΜΑ.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΑΜΑ.
...εχει Στουρναρη το μοναστηρακι? Ή μηπως εχει η Στουρνάρη δισκαδικο?
Τα 2-3 δισκαδικα που εχουν πραγματακια που βρισκω να εχουν καποιο ενδιαφερον υπαρχουν ακομα , ευτυχως.. 😎
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.627
Μηνύματα
2.868.480
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top