βινυλια

Μηνύματα
1
Reaction score
0
ξερει καποιος να μου πει που μπορω να πουλησω δισκους απο beatles μεχρι heavy metal και πολλα αλλα..;;
 



Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
ξερει καποιος να μου πει που μπορω να πουλησω δισκους απο beatles μεχρι heavy metal και πολλα αλλα..;;
Στις αγγελίες του avsite!
[DOUBLEPOST=1547640960][/DOUBLEPOST]
Επίσης χ.ε. και εδώ στις αγγελίες.Υπομονη να έχεις και λογικές τιμές.Δεν είναι όλοι οι δίσκοι "συλλεκτικά αντικείμενα του πόθου" όπως κάποιοι νομίζουν...
Πεστα ρε vinyloπατερα! :D
 


Μηνύματα
74
Reaction score
31
Στο avsite, στη χε, και στο marketplace του facebook. Στο discogs πρέπει να οργανωθείς με paypal, λογαριασμούς, πακέτα αποστολής κλπ. Αν βιάζεσαι να τους ξεφορτωθείς μπορείς και σε δισκάδικα του κέντρου αλλά θα στους "σκοτώσουν" εντελώς. Όπως προείπε ο φίλος λογικές τιμές που μπορείς να δεις τις ενδεικτικές τους πάνω κάτω στο discogs, άλλη τιμή έχουν οι ελληνικές κόπιες, άλλες οι αγγλικές ή αμερικάνικες original, άλλες οι επανεκδόσεις κλπ και φυσικά σε συνδιασμό με την κατάστασή τους...στο λέω γιατί έχω δει κάτι τύπους να νομίζουν οτι πουλάνε χρυσάφι..πχ ελληνικές κόπιες των beatles του 5ευρου σε τιμές αγγλικού original υπογεγραμμένο από Lennon/McCartney....
 








Μηνύματα
469
Reaction score
239
καλα και το σιντι εχει αλουμινιο και χρωμιο που αν τα καψεις σιγουρα θα είναι τοξικα... ασε που αν δεν είναι και καλης ποιοτητας οξυδωνεται και μοιαζει με μουχλασμενο τυρι που "φοβασε" να το αγγίξεις!
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top