δυο Infocus IN32

Μηνύματα
200
Reaction score
16
Πριν λίγες βδομάδες, από μέλος του φόρουμ αγόρασα 2 Infocus IN32 με καινούργιες (αλλαγμένες) λάμπες. Ώρες λειτουργίας των νέων λαμπών 0 και 60 ώρες αντίστοιχα. Επειδή δεν ταιριάζουν για τη δουλειά που τους ήθελα - τους ήθελα για προβολή data σε αίθουσα με κάποιο φωτισμό, αλλά αυτοί είναι για ταινίες... τους δίνω και τους δυο αχρησιμοποίητους, όπως τους αγόρασα. 150 ευρώ τον καθένα χωριστά, 250 ευρώ και τους δυο μαζί. Ο ένας έχει τηλεκοντρόλ ο άλλος όχι.

Επίδειξη λειτουργίας - παραλαβή από το χώρο μου.
 

Μηνύματα
350
Reaction score
0
Πριν λίγες βδομάδες, από μέλος του φόρουμ αγόρασα 2 Infocus IN32 με καινούργιες (αλλαγμένες) λάμπες. Ώρες λειτουργίας των νέων λαμπών 0 και 60 ώρες αντίστοιχα. Επειδή δεν ταιριάζουν για τη δουλειά που τους ήθελα - τους ήθελα για προβολή data σε αίθουσα με κάποιο φωτισμό, αλλά αυτοί είναι για ταινίες... τους δίνω και τους δυο αχρησιμοποίητους, όπως τους αγόρασα. 150 ευρώ τον καθένα χωριστά, 250 ευρώ και τους δυο μαζί. Ο ένας έχει τηλεκοντρόλ ο άλλος όχι.

Επίδειξη λειτουργίας - παραλαβή από το χώρο μου.
καλησπερα και χρονια πολλα
στειλε αν μπορεις ενα τηλ επικοινωνιας.με ενδιαφερει οτι πιο φτηνο για 3-4 παρουσιασεις το χρονο.

Αντωνης
 

Μηνύματα
200
Reaction score
16
καλησπερα και χρονια πολλα
στειλε αν μπορεις ενα τηλ επικοινωνιας.με ενδιαφερει οτι πιο φτηνο για 3-4 παρουσιασεις το χρονο.

Αντωνης
Οι προβολείς είναι μια χαρά. Τους έχω τεστάρει σε σαλόνι σε συνθήκες χωρίς άλλο φωτισμό, με ταινία μέσα από υπολογιστή και είναι μια χαρά. Αν όμως θέλεις να κάνεις προβολή σε χώρο που μπαίνει κάποιο ηλιακό ή τεχνητό φως, ίσως να μην έχουν τέλεια εικόνα. Η native ανάλυση τους είναι 1024Χ768, βλέπεις άψογα όλα τα avi-xvid που κυκλοφορούν στα τορεντομάγαζα.
Τους πήρα τους 2 μαζί 300 ευρώ, μετά από 3 μήνες και 2 ώρες χρήσης, τους δίνω τους δυο μαζί 250 ευρώ. Τον έναν χωριστά 150. Η τιμή είναι αυτή και δε συζητιέται.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.325
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top