ενα τεραστιο ευχαριστω PeterMeni

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Για τις τρομακτικες γνωσεις που εχεις
(απο εξω)
πανω στα κρος.....(και οχι μονο)
μυρια thanks.....δεν υπαρχεις .....κινητη βιβλιοθηκη εισαι
θυμασαι απο εξω κρος ηχειων που ελυσα τα χριστουγεννα και εγω δεν τα θυμαμαι ....και εσυ
τα παντα ολα.........(και στο σημερινο βοστονεζικο)
635768949082040697-ThinkstockPhotos-468743330.jpg
 

Μηνύματα
793
Reaction score
1.152
Παιδί διαμάντι ο Πέτρος με διάθεση για βοήθεια πάντα και πολύ ειδικές γνώσεις πάνω στο αντικείμενο ¨ηχείο¨ που πραγματικά πιστεύω λίγοι έχουν στην Ελλάδα, τον ευχαριστώ κι εγώ από καρδιάς για τη βοήθειά του όσες φορές τη χρειάστηκα, το φόρουμ και η diy κοινότητα είναι πολύ τυχεροί που τον έχουν μέλος.
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.315
Reaction score
125.168
Έλα μωρέ, σιγά τον άσχετο...:D

Πάντως ότι πιάνουν τα χέρια του να βιδώσει μια μπρίζα στον τοίχο, πιάνουν. Χαρά στη γυναίκα που της τα φτιάχνει όλα! :dance2:

Περιμένω, πέραν του χαβαλέ, και κάνα ενεργό να φτιάξει. Νομίζω πως έφτασε η ώρα. :drinks:
 


Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Για τις τρομακτικες γνωσεις που εχεις
(απο εξω)
πανω στα κρος.....(και οχι μονο)
μυρια thanks.....δεν υπαρχεις .....κινητη βιβλιοθηκη εισαι
θυμασαι απο εξω κρος ηχειων που ελυσα τα χριστουγεννα και εγω δεν τα θυμαμαι ....και εσυ
τα παντα ολα.........(και στο σημερινο βοστονεζικο)
View attachment 121266
Πόσο εκτιμώ τις ενέργειες ανθρώπων που αποδίδουν την επιβράβευση, όταν αυτή απαιτείται να αποδοθεί....
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.634
Reaction score
12.205
Ευχαριστώ πολύ, αν και λίγο υπερβολικά αυτά περί των γνώσεων μου.
Είναι η συνεχής τριβή με το αντικείμενο που μου επιτρέπει να αποκτώ γνώσεις και που όλο κάτι καινούριο εμφανίζεται στον ορίζοντα.
Το αντικείμενο είναι τεράστιο για μελέτη και πειραματισμό και όρεξη να έχεις να μαθαίνεις.

Περιμένω, πέραν του χαβαλέ, και κάνα ενεργό να φτιάξει. Νομίζω πως έφτασε η ώρα. :drinks:
Κάτι έχω στα σκαριά από την μία, αλλά θέλω να είναι με ανεξάρτητα ενισχυτικά και όχι τους κλασικούς ενισχυτές πλάτης. Το ενδιαφέρον θα είναι η χαμηλή τιμή του εγχειρήματος και βέβαια η εξειδίκευση τον ενισχυτικών για το συγκεκριμένο έργο. Θα δείξει...
 
Last edited:

I

iason

Guest
Εγω προσωπικά αυτό που εκτιμώ αφάνταστα στον
PeterMeni περα από τις γνωσεις που έχει ειναι οτι είναι διαθέσιμος να βοηθησει ολους εμάς που ναι μέν εχουμε το πάθος αλλά οι γνώσεις μας ειναι ανυπαρκτες. Και το κάνει με υπομονή και ειναι και ανθρωπος χαμηλών τόνων. Συνχαρητήρια Πέτρο ειναι μεγάλη τύχη για το φόρουμ η υπαρξή σου.:hi::hi::hi:
 

Μηνύματα
102
Reaction score
95
Εγω προσωπικά αυτό που εκτιμώ αφάνταστα στον
PeterMeni περα από τις γνωσεις που έχει ειναι οτι είναι διαθέσιμος να βοηθησει ολους εμάς που ναι μέν εχουμε το πάθος αλλά οι γνώσεις μας ειναι ανυπαρκτες. Και το κάνει με υπομονή και ειναι και ανθρωπος χαμηλών τόνων. Συνχαρητήρια Πέτρο ειναι μεγάλη τύχη για το φόρουμ η υπαρξή σου.
Συμφωνώ και επαυξάνω! Δίχως ίχνος υπερβολής είμαι πολύ τυχερός που τον γνώρισα.
 


PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.634
Reaction score
12.205
Καλό παιδί ο Πέτρος, αλλά δεν τρώει κρέατα.
Ήρθε εδώ και πήγαμε να φάμε και σχεδόν βοσκήσαμε. :laugh:
Χαχαχα είναι από τις στιγμές που μένουν ανεξίτηλες!!!
 


Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Για να λέτε όλοι ευχαριστώ στον άνθρωπο σημαίνει ότι το αξίζει πραγματικά......
Ένα μεγάλο ευχαριστώ και απο μέρους μου για μελοντική χρήση.....κάβα που λένε.....:D:D:)
 

Μηνύματα
3.767
Reaction score
6.736
Για να λέτε όλοι ευχαριστώ στον άνθρωπο σημαίνει ότι το αξίζει πραγματικά......
Ένα μεγάλο ευχαριστώ και απο μέρους μου για μελοντική χρήση.....κάβα που λένε.....:D:D:)
Είσαι ωραίος φίλε!! χαχα.
Και εγώ τον Πέτρο δεν τον ξέρω προσωπικά αλλά όποτε ακούω - είναι τα καλύτερα λόγια:):)
 


Μηνύματα
462
Reaction score
346
Και από μένα ένα μεγάλο ευχαριστώ.
Από αυτά που διαβάζω αυτές τις μέρες σχετικά με όσα έχει φτιάξει, από τη βοήθεια που προσφέρθηκε να μου δώσει μέσω του φόρουμ σε άσχετα ερωτήματά μου αλλά και γενικότερα από τον τρόπο που απαντά και γράφει, δείχνουν ένα άνθρωπο όχι μόνο με τεράστιες γνώσεις αλλά χαμηλών τόνων και εξαιρετικά φιλικού χαρακτήρα (και ας μη γνωριζόμαστε)

Ας είναι καλά ο άνθρωπος.
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Περιμένω, πέραν του χαβαλέ, και κάνα ενεργό να φτιάξει. Νομίζω πως έφτασε η ώρα. :drinks:
Κάτι έχω στα σκαριά από την μία, αλλά θέλω να είναι με ανεξάρτητα ενισχυτικά και όχι τους κλασικούς ενισχυτές πλάτης. Το ενδιαφέρον θα είναι η χαμηλή τιμή του εγχειρήματος και βέβαια η εξειδίκευση τον ενισχυτικών για το συγκεκριμένο έργο. Θα δείξει...
Βρήκα το ντούι που θα ικανοποιήσει και τους δύο


περιμένω τις μετατροπές του petermeni για να απογειωθεί. Σαν ιδέα πάντως μοιάζει ενδιαφέρουσα.
 


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Και εγώ όποτε ρωτάω καμιά μ@λ@κί@, μου απαντάει ο άνθρωπος με μεγάλη υπομονή, και αναλυτικότατα! και χωρίς ειρωνεία (που δείχνει την καρδιά του), ενα ευχαριστώ του πρέπει λοιπόν, χωρίς άλλο!!!
 

D

Dimkal

Guest
Σιγα με τόσο ματι θα φτερνίζεται και θα σκονταφτει καθε λεπτο ο ανθρωπος.
Η δικη μου εμπειρια ηταν η μεταμορφωση ενος προενισχυτή μπουζουκιου, advanced acoustic mpp206 σε ενα αξιοπρεπεστατο προενισχυτη.
Ο Πετρος με βοήθησε στην επιλογή τελεστικων με τα opa2134 που οντως ήταν η καλύτερη επιλογη καθως και ολες τις απαραιτητες αλλαγες σε υλικα.
Πετρο παραδόξως το ποτενσιομετρο ακόμα κραταει καλα και επεσα σε καλη παρτιδα τοροινταλ.
Αντι ευχαριστιων, σημερα θα σας ανεβασω στο DIY ενα ενδιαφερον αρθρο με τα "κινεζικα κιτακια" εχω αποκτησει διετη εμπειρια και θελω να σας την δωσω, για να μην αγοράζετε μουφες
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
146
Reaction score
111
τι να πρωτοπώ για τον Πέτρο. Πέρα απο τις απίστευτες γνώσεις, ειναι ενας καταπληκτικός ανθρωπος. Επίσης θα τον ευγνωμονώ για παντα για τις ηχειαρες που μου έφτιαξε, και που θα διαβασετε συντομα. Πέτρο σε ευχαριστω για ολααααα
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.432
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top