εξωτερικη καρτα ηχου

Μηνύματα
7
Reaction score
1
καλησπερα εχθες αγορασα μια εξωτερικη καρτα ηχου απο τον νακα για να γραψω τα βινυλια μου συγκεκριμενα την hercules deelay trim 4&6 και μολις την εβαλα στην μπριζα και πατωντας το on για να αρχισω τωρα το σκ ποθ εχω χρονο .....να κανω τις εγγραφες μου το μηχανημα δεν αναβει!!!!!.,εχει κανεις καμμια ιδεα τι τρεχει?.....
 

Μηνύματα
7
Reaction score
1
καλησπερα χθες αγορασα απο τον νακα με μεγαλη χαρα ηταν το τελευταιο κομματι to hercules deelay trim 4&6 και ετοιμαστηκα να κανω τωρα το σκ που μποορω εγγραφη τα βινυλια μου και μολις το εβαλα στην μπριζα με απογοητευση διαπιστωσα οτι δεν αναβει .εχει κανεις καμμια ιδεα περα απο του οτι ειναι χαλασμενο μηπως να ελεγξω αν κατι εκτος απο το αυτονοητο δεν εκανα καλα ?......
σας ευχαριστω
[DOUBLEPOST=1555174141][/DOUBLEPOST]το βρηκα ευχαριστω
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Δοκιμασε αν εχεις ενα αλλο τροφοδοτικο 9-16V αν εχεις για αρχη. Μετρησε με πολυμετρο εαν βγαζει ρευμα το δικο του.
Δες μηπως δεν εχει κοθμπωσει καλα το βυσμα του τροφοδοτικου.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
επίσης από πίσω έχει έναν διακόπτη On/off δοκίμασε να δεις στη θέση on αν κουμπώνει καλά...ίσως επειδή είναι καινούριο να έχει κάποια σκληρότητα και να μην κλείνει καλά
 

D

Dimkal

Guest
Πλεον αυτη την δουλεια την εχουν κανει πολλοι και βρισκεις ετοιμα τα παντα, εκτος ααν βεβαια ειναινειδικη δισκοθηκη.
αν ειναι η εσωυερικη καρτα θθελει ρευμα απο φις δισκου
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top