και το δικο μου φτωχικο


Μηνύματα
1.003
Reaction score
19
Απάντηση: και το δικο μου φτωχικο

εχω μερικες ερωτησεις πριν βαλω το πανι αυριο,οι καθαρες διαστασεις του πανιου ειναι 2,40Χ1,35 (το μαύρο πλαίσιο γύρω από την καθαρή οθόνη είναι 5 εκατοστά και 16 εκατοστά στο πάνω μέρος)το επιπλο εχει υψος 52 εκ+25 το κεντρικο μαζι με τουιτερ οποτε ειμαστε στα 80 εκ απο το πατωμα σωστα μεχρι εδω?το υψος του πανιου συνολικα ειναι 1,35+5+16+10 μηχανισμος=1,66 σωστα?οποτε 1,66+80=2,46 απο το πατωμα σωστα εως τωρα? μην κανω καμια βλακεια,και ερχομαστε στο κεντραρισμα του προβολεα 80+70(1,35+5=1,40 δια 2 =70)=1,50 απο το πατωμα το προβολι σωστα?φιλοι μου δεν εχω ξαναστησει πανι οποτε περιμενω απαντησεις
σας ευχαριστω ολους για τις χρησιμες συμβουλες που μου δινεται
 

Μηνύματα
1.003
Reaction score
19
Απάντηση: και το δικο μου φτωχικο



Uploaded with ImageShack.us

η βαση του epson που πηρα ειναι για τον ..... αλλα θα την φτιαξω που θα παει
 






Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.406
Reaction score
74.703
Μιά χαρά εξελίσσεται!



Τι είχες μαζέψει όμως! :107:
 

Μηνύματα
1.003
Reaction score
19
Απάντηση: και το δικο μου φτωχικο

μου αρεσει να τα χαλαω τα ψιλα οταν υπαρχουν και ως εκει που με σηκωνει η τσεπη μου παντα συν τα τυχερα (ΚΙΝΟ-στοιχημα),ικανοποιουμε γιατι μου αρεσει το Home γενικα
 

Μηνύματα
1.003
Reaction score
19
Απάντηση: και το δικο μου φτωχικο

και η βαση του epson,μονο κουρτινα και ενα στορι για την πορτα εμειναν που θα ερθουν απο Αθηνα την αλλη βδομαδα




Uploaded with ImageShack.us
 

Μηνύματα
1.003
Reaction score
19
Απάντηση: και το δικο μου φτωχικο

μολις απολαυσα το davinci code και επαθα πλακα και με την εικονα του οππο,το ειχα ξαναδει στο πανασονικ 300αρι πιο καλη ευκρινεια και πολυ καλο μαυρο.να βαλω και την κουρτινα στο παραθυρο που μου κανει αντανακλαση το τζαμι και θα ειμαι κομπλε με το συστηματακι μου
 

Μηνύματα
89
Reaction score
0
Απάντηση: και το δικο μου φτωχικο

ωραια μηχανηματακια.
Μια χαρα τα βολεψες.
Να το χερεσαι το συστηματακι σου φιλε μου :)
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.486
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top