νεο Home cinema χωρος 4 Χ 4




alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.673
Reaction score
28.012
Καταγγελία.
Και ρόμπα όπου υπάρχει πιάτσα (forums, FB κλπ).
Εγώ θα την είχα κάνει ήδη.
Μη σου πω ότι θα τους έπαιρνα και το μηχάνημα τσάμπα.
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.133
εντάξει αφου δρομολογήθηκε αντικατάσταση, περίμενε λίγο ακόμη αναγκαστικά... μη σκας κιολας
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.673
Reaction score
28.012
Την ψυχολογία μου θα χαλάσω σιγα για ένα κωλοενισχυτη
Κάπως έτσι σκέφτονται όλοι και μετά σου πουλάνε μεταχειρισμένο για κούτα.
Προσωπικά για χαβαλέ θα το έκανα, ούτε καν θα ίδρωνα, και γιατί έτσι πρέπει.
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
δεν εχω λογο να ζητησω να μου δωσουν σε καλυτερη τιμη τον ενισχυτη γιατι απλα δεν θελω μεταχειρισμενο

μια αναφορα γραπτη θα βοηθουσε να μην μας ξαναδουλεψει καποιος στην αλυσιδα και να παρει μετρα το Πλαισιο για αυτον και παρομοιους, ας μην κρινουμε ολοκληρη την εταιρεια με ενα δειγμα, τοσες αγορες μου ηταν αψογες
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.673
Reaction score
28.012
δεν εχω λογο να ζητησω να μου δωσουν σε καλυτερη τιμη τον ενισχυτη γιατι απλα δεν θελω μεταχειρισμενο
Κανείς δεν είπε κάτι τέτοιο.
Απλά με τον κατάλληλο δικηγόρο και τα στοιχεία κάνεις δουλίτσα.


μια αναφορα γραπτη θα βοηθουσε να μην μας ξαναδουλεψει καποιος στην αλυσιδα και να παρει μετρα το Πλαισιο για αυτον και παρομοιους, ας μην κρινουμε ολοκληρη την εταιρεια με ενα δειγμα, τοσες αγορες μου ηταν αψογες
Η πρώτη "κόκκινη κάρτα" είναι που σου πούλησαν μεταχειρισμένο για καινούριο. Δεν φτάνει μόνο ότι το σκέφτηκαν, το έκαναν και από πάνω.
Η δεύτερη "κόκκινη κάρτα" είναι ότι ούτε καν σκέφτηκαν να σε ενημερώσουν.
Η τρίτη "κόκκινη κάρτα" είναι η αρνητική διάθεση να σε εξυπηρετήσουν και να κάνουν ότι πρέπει (μαζί με κωλοτούμπες) ώστε να αποκατασταθεί η παραπάνω απαράδεκτη ενέργεια.
Στον αντίποδα σου είπαν και ψέματα ότι δεν υπάρχει άλλο μηχάνημα. Ούτε ο αντιπρόσωπος δεν έχει.

Τι σημασία έχει που οι μέχρι τώρα συναλλαγές σου ήταν όλες εντάξει. Αυτή δεν ήταν. Ένας λόγος παραπάνω να δουν την καρτέλα σου και να σε προσέξουν παραπάνω και όχι να σε έχουν χ3σμ3νw.
Έτσι κάνουν τα σοβαρά μαγαζιά.

Να είναι καλά ο αντιπρόσωπος γιατί μάλλον άλλα θα έγραφες.

Και κάπως έτσι η ζωή συνεχίζεται.

Άντε καλημέρες. 🙂
 
Last edited:

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
να ειμαι καλα εγω που πηρα τηλ τον αντιπροσωπο θελεις να πεις

το κυκλωμα πωλησεων και εφοδιαστικης μιας εταιρειας οπως το πλαισιο δεν το πιο απλο, κυριως τα πληροφοριακα τους συστηματα,

αν δεν ειχαν αποθεμα απλα θα ακυρωνα την παραγγελια, να ειμαστε flexible, εχασα 2 μερες,

οκ και εγω τσαντιστηκα με το που ανοιξα το κουτι αλλα μη τρελενομαστε υπαρχουν σοβαροτερα θεματα να ασχοληθουμε
 


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
συμφωνω αλλα ξαναλεω οτι μην κατηγορουμε την εταιρεια για την μαλ.... καποιου στην αλυσιδα της παραγγελιας

δεν ειναι δυνατον το πλαισιο να εχει τυπικο κανονα να δινει σε πελατες τετοια προϊοντα στα μουλωχτα
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.673
Reaction score
28.012
συμφωνω αλλα ξαναλεω οτι μην κατηγορουμε την εταιρεια για την μαλ.... καποιου στην αλυσιδα της παραγγελιας

δεν ειναι δυνατον το πλαισιο να εχει τυπικο κανονα να δινει σε πελατες τετοια προϊοντα στα μουλωχτα
Όχι άλλα οι καταγγελίες βοηθούν να προσέχουν παραπάνω. Αυτά και τέλος από εμένα γιατί πολύ το τράβηξα και είναι άλλο το θέμα του θρέντ. :drinks:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.399
Reaction score
125.574
να ειμαι καλα εγω που πηρα τηλ τον αντιπροσωπο θελεις να πεις
Αφού σου'κοψε να το κάνεις, πάλι καλά.

Και μπράβο στον λαϊο για την αντιμετώπιση βεβαια.

Φωτιά στο πλαίσιο, πάμε με μολότωφ.
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.870
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top