ομαδική αγορά Monoprice Monolith 15 THX ULTRA




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
πριν λίγο υπολογίζαμε με τον @RaRaRasputin τα ρεύματα και τις ασφάλειες να τα βάζαμε μια ξερογκαζιά όλα....
να μαζέψουμε βιουζ στο youtube ...αλλά δεν μας έβγαιναν τα κιλοβατ και ακυρώσαμε :laugh:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
Κόττα.
Κοκοκοκοοο .
τι κότα μωρή φραγκόκοτα....
το μόνο 3 φασικό που βρήκα από γνωστούς....
είναι στο πλυντήριο απέναντι και σε έναν γραφίστα στα 60 μέτρα....

δεν πειράζ....την επόμενη φορά....έχει και Ακάθιστο ύμνο σήμερα... :biggrin:
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.010
Αμα σε λέω εγώ ΚΟΤΤΑ κάτι ξέρω.
Τόσες μέρες θα είχες πάρει ενα καλώδιο 50 μέτρα 5χ10 , θα το είχες έτοιμο να συνδεθεί στο πλυντήριο απέναντι , Στον πίνακα κατ¨ευθείαν , και θα είχες και τρείς πρίζες μεγάλες βιομηχανικές στο μαγαζί σου . Για ένα ηλεκτρολόγο είναι δουλειά μιας δυο ωρών.
Τεμπελχανά.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
Αμα σε λέω εγώ ΚΟΤΤΑ κάτι ξέρω.
Τόσες μέρες θα είχες πάρει ενα καλώδιο 50 μέτρα 5χ10 , θα το είχες έτοιμο να συνδεθεί στο πλυντήριο απέναντι , Στον πίνακα κατ¨ευθείαν , και θα είχες και τρείς πρίζες μεγάλες βιομηχανικές στο μαγαζί σου . Για ένα ηλεκτρολόγο είναι δουλειά μιας δυο ωρών.
Τεμπελχανά.
και μετά από όοοοοοοοοοοολα αυτά....
θα κρεμούσα το καλώδιο μπροστά στην πόρτα για να μου θυμίζει τον Μάρκου και τις......:whistling: ''ιδέες'' του :laugh:
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.010
Οχι ρε χαζούλιακα , ή θα το πούλαγες ή θα το κρατούσες.
Εσύ είχες την ιδέα για το πως θα βάραγαν όλα αυτά μαζί. Σου απάντησα.
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
πριν λίγο υπολογίζαμε με τον @RaRaRasputin τα ρεύματα και τις ασφάλειες να τα βάζαμε μια ξερογκαζιά όλα....
να μαζέψουμε βιουζ στο youtube ...αλλά δεν μας έβγαιναν τα κιλοβατ και ακυρώσαμε :laugh:
Μην λες για ξερο γκαζιές γιατί μπορεί να δεις μπροστά σου κανένα VTR να τρέχει από φανάρι σε φανάρι από κάποια ψυχή που παρακολουθεί το νήμα:laugh:
 




Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.010
:fuckyou:
ΧΑΧΑ?
Καλά πρόσεχε.
Κάτι έχω ακούσει για ληστείες σε μαγαζιά τελευταία , κρίμα θα είναι να πληρώνεις και τζαμαρίες , πέρα απο τα κερατιάτικα για τα σαμπς.
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.056
:fuckyou:
ΧΑΧΑ?
Καλά πρόσεχε.
Κάτι έχω ακούσει για ληστείες σε μαγαζιά τελευταία , κρίμα θα είναι να πληρώνεις και τζαμαρίες , πέρα απο τα κερατιάτικα για τα σαμπς.
θα πλήρωνα να δω έναν μλκπίτουρα να τρέχει με 75 κιλά κούτα μέσα στην πόλη :lol:
 



Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.010
@daharis Τι λες μωρέ χαμένε ?
Τα ΑΤΜ δεν έχεις δει πως τα σηκώνουν?
Ποιά κούτα ? κούτες θες να πείς.
Φορτηγό , και χαίρεται.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.170
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top