ομαδική αγορά Monoprice Monolith 15 THX ULTRA

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
@Zizik ήρθαν;

Δεν σε θέλει και πολύ τελευταία... :whistling:
μη μου τον ξεσηκώνεις.....και τις 10 φορές που μιλήσαμε στο τηλέφωνο φάνηκε εξαιρετικά υπομονετικός...
απορώ για το Ιώβ ώρες ώρες :biggrin:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Ούτε 40 μέρες δεν έκανε !!!
το δελτίο αποστολής είναι κομμένο 01/04/21
ενώ εμένα μου είπαν ότι από την αποθήκη τους είπαν ότι το σιπινγκ έγινε Δευτέρα 29 Μαρτίου

έχουν εξαιρετικό θέμα συνεννόησης.... >:( και είναι πολύ δυσαρεστημένοι από την https://www.janssen1877.com/
τα 2 μειλ που τους έστειλα (στην jansen) πριν 10 μέρες ακόμα δεν έλαβαν απάντηση >:(

τα subs τα παρέλαβα την Παρασκευή και την Δευτέρα μου έστειλαν μήνυμα από την Monoprice ότι θα παραλάβω αυτή την εβδομάδα (τους είπαν από την jansen) :headbang:
 
Last edited:



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Κααλά ΓΤΠΚ είναι πές τους.
δεν χρειάστηκε...το κατάλαβαν και οι ίδιοι και θα επανεξετάσουν το θέμα της μεταφορικής
γιατί δουλειά δεν μπορούν να κάνουν έτσι...
τα τελευταία 5 μειλ που έλαβα ξεκινούσαν όλα με τεριμπλ σορρυ
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
το δελτίο αποστολής είναι κομμένο 01/04/21
ενώ εμένα μου είπαν ότι από την αποθήκη τους είπαν ότι το σιπινγκ έγινε Δευτέρα 29 Μαρτίου

έχουν εξαιρετικό θέμα συνεννόησης.... >:( και είναι πολύ δυσαρεστημένοι από την https://www.janssen1877.com/
τα 2 μειλ που τους έστειλα (στην jansen) πριν 10 μέρες ακόμα δεν έλαβαν απάντηση >:(

τα subs τα παρέλαβα την Παρασκευή και την Δευτέρα μου έστειλαν μήνυμα από την Monoprice ότι θα παραλάβω αυτή την εβδομάδα (τους είπαν από την jansen) :headbang:
Όταν λοιπόν λύσουν τα θέματα αυτά, ας κάνουν μια ειδοποίηση, μέχρι τότε χαίρετε κι αντίο..
 
Last edited:


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Όταν λοιπόν λύσουν τα θέματα αυτά.
Ας κάνουν μια ειδοποίηση, μέχρι τότε χαίρεται κι αντίο..

το θέμα της μεταφοράς δεν είναι το πρόβλημα το δικό μου....
με απασχολεί πάρα μα πάρα πολύ όμως το θέμα του χρονοδιαγράμματος και του να ψάχνεις πληροφόρηση για το αντικείμενο

δεν έχω θέμα να μου πούνε ότι θα τα έχω 32 Αυγούστου...αρκεί να το γνωρίζω και να έχω ενημερώσει τους ''πελάτες'' και από εκεί και ύστερα να αποφασίσουν οι ίδιοι αν αντέχουν την αναμονή ή όχι
ξεκινήσαμε με 7 εργάσιμες με DHL και τελικά κλείσαμε μήνα (με μεταφορική) μαζί και με την εσωτερική μεταφορά να παραλάβει ο καθένας ξεχωριστά

στην αρχή θυμάμαι όταν κλείσαμε την παραγγελία είχα κάνει ερώτηση στον Κριστοφερ αν γινόταν να μην μεσολαβήσω εγώ και να πάνε σε κάθε σπίτι ξεχωριστά (απευθείας δηλαδή για να γλιτώσουμε χρόνο λέμε τώρα)....
του απάντησαν από την μεταφορική για έξτρα χρέωση 15% σε κάθε sub.... πράγμα απαράδεκτο από την στιγμή που προσφέρει δωρεάν σιπινγκ στην λιανική του
αλλά από την άλλη πάλι καλά που δεν ήταν λιγότερα τα λεφτά και τα βρίσκαμε...γιατί δεν ξέρω κ εγώ που και πως θα ψάχναμε ο καθένας το sub του

το θετικό είναι ότι έχουν αίσθηση των προβλημάτων και είμαι βέβαιος ότι θα τα λύσουν
 
Last edited:


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Το sub ήρθε, η γυνάικα με χώρισε :dance2: :lol::gamer:
πες αυτό που της είπα και εγώ προχθές όταν συνειδητοποίησε τι θα φέρω στο σπίτι
''μια ζωή την έχουμε βρε μπέιμπι! YOLO και τέτοια '' :p
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Ωχ προβλέπω να πέσει το παγερό ύφος που σου κόβει τα πόδια.
μπα....έχουμε άλλα σοβαρότερα προβλήματα αυτές τις μέρες να ασχοληθούμε...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Το sub ήρθε, η γυνάικα με χώρισε :dance2: :lol::gamer:

View attachment 209911

Αν δεν έχει λίγο σασπένς το πράγμα δεν έχει ενδιαφέρον !
ndis...τι γίνεται ρε φίλε..?
να καλέσουμε την αστυνομία για περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας ? :biggrin:
 


Ndis

Titika
Μηνύματα
1.849
Reaction score
4.594
Επεξα το χαρτί, "ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ" αφου ακουσα ότι υπάρχει σε καντηλια της λέω "καλά, θα το κρατήσω για το γραφείο..."

Εγώ το μονο παράπονο που έχω απο τον νταχάρη είναι οτι του ζήτησα συσκευασία ζαρα και αυτός ο παλιοχαρακτήρας το έστειλε γυμνο ... Τρόμαξε ή αλλη που είδε ενα φέρετρο στη πόρτα της !
παιζ καλέ?
Θα προπαθήσω να το συνδέσω το απογευμα , πήζω άσχημα, ουτε απο την κουτα θα το εβγαζα αν δεν ήταν τόσο μεγάλη.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Το sub ήρθε, η γυνάικα με χώρισε :dance2: :lol::gamer:
Μ' ένα σμπάρο, δγυό τρυγόνια. :tongue:

Για να μη λέτε για τον Χάρη μου, τα καλώδια ήρθαν:

20210421_152907.jpg



Το σαμπάκι έρχεται το απόγευμα, με πήρε πριν λίγο τηλέφωνο ο ευγενής μεταφορέας #4. :party:




Τα σκλιά. Μην ξεχνάτε τα σκλιά. Τα σκλιά κορίτσα, που είναι αγόρια κορίτσα. Πηδούδια τα σκλιά. 2 μείνανε σκλιά.
Ένα σακί τροφή συμπεριλαμβάνεται σε κάθε πώληση. Πρώτα παιδικά εμβόλια περιλαμβάνονται Κόστος κάθε σκλιού 0,70€.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
μέτρα τα κιόλας μην είναι λιγότερο από 7.5 μέτρα :p
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Απο μπάσσο τι λένε τα καλώδια? 2χ7,5 μέτρα , δε μπορεί ρε παιδάκι μου καλό θα είναι .
Το λέω αυτό για την περίπτωση που ο ευγενής μεταφορέας #4 αποφασίσει να γίνει αγενής . :lolsign:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.149
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top