ομαδική αγορά Monoprice Monolith 15 THX ULTRA



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Εσύ κατάφερες έστω να ψελισεις τι πήρες??
φιλαράκ....για να δεις πόσο άντρακλας είμαι.....
το γωγουλίνι το είχα μαζί μου...βασικά την κατέβασα από το σπίτι (να μου κρατά τον ασβό ) όσο φορτώναμε με τον Αλέξανδρο το ένα sub (κ πιάναμε τα μασάλια)
μάλιστα είχε και το θράσος ο Αλεξ να της ρωτήσει την γνώμη της για το sub και γενικά για το χομπι μας :lolsign::lol:
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
φιλαράκ....για να δεις πόσο άντρακλας είμαι.....
το γωγουλίνι το είχα μαζί μου (να μου κρατά τον ασβό ) όσο φορτώναμε με τον Αλέξανδρο το ένα sub (κ πιάναμε τα μασάλια)
μάλιστα είχε και το θράσος ο Αλεξ να της ρωτήσει την γνώμη της για το sub και γενικά για το χομπι μας :lolsign::lol:
Σίγουρα την έψησες ότι απλά πούλησες μερικά Sub, δεν ξέρει ότι υπάρχει και για εσένα ένα ίδιο ακριβώς..

Ε? :lolsign: :p
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.849
Reaction score
4.594
Μόλις μαζευτηκα και το εβαλα να παιξ λιγο , σε sealed mode και σε πολύ χαμηλές εντάσεις, το οτι δεν πέθανα ή δεν ανατινάχτηκε το δωμάτιο είναι και καλό και κακό !

Θα παίξω αυριο και θα γράψω - φωτογραφίσω.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Σίγουρα την έψησες ότι απλά πούλησες μερικά Sub, δεν ξέρει ότι υπάρχει και για εσένα ένα ίδιο ακριβώς..

Ε? :lolsign: :p
και να θελα να το κρύψω...της το πέταξε στα μούτρα ο αγωγουλινόφοβος....

'' τι γνώμη έχεις για το sub που θα σου φέρει? μεγάλο ε? '' :lol: :lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Μόλις μαζευτηκα και το εβαλα να παιξ λιγο , σε sealed mode και σε πολύ χαμηλές εντάσεις, το οτι δεν πέθανα ή δεν ανατινάχτηκε το δωμάτιο είναι και καλό και κακό !

Θα παίξω αυριο και θα γράψω - φωτογραφίσω.
βίντιο! βίντιο! βίντιο!
τέρμα οι φωτόζ :party:
 


Ndis

Titika
Μηνύματα
1.849
Reaction score
4.594
βίντιο! βίντιο! βίντιο!
τέρμα οι φωτόζ :party:
Θα σας βάλω και ενα sonos sub απο πάνω έτσι για να έχετε σωστή κλίμακα.
Βtw που λέμε και στο χωρίο μου, το λευκό sonos sub εκανε 4 μήνες να έρθει! Το γράφω διότι o covid έχει διαλυσει τις εφοδιαστικές αλυσίδες ολόκληρου του πλανήτη, όχι μόνο της monoprice.
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Βtw που λέμε και στο χωρίο μου, το λευκό sonos sub εκανε 4 μήνες να έρθει!
αυτά τα λένε από την αρχή παλικάρ....τσάμπα αγχωθήκαμε :laugh:
 


Μηνύματα
136
Reaction score
217
@alesios73 Σάββατο το φέρνεις Ρόδο μαζί σου! :D
Δεν εχω πολυ χωρο στα ποδια ρε γμτ! :D
ο @alesios73 πριν 10 λεπτά αναχώρησε με το ένα sub μόνο.... :p
το άλλο ραντεβού την άλλη Τετάρτη :laugh:
[/QUOT
ο @alesios73 πριν 10 λεπτά αναχώρησε με το ένα sub μόνο.... :p
το άλλο ραντεβού την άλλη Τετάρτη :laugh:
Ναι, δεν ηξερα να φερω φορτηγο.. θα κανω παραπονα στη BMW!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Δεν εχω πολυ χωρο στα ποδια ρε γμτ! :D
φιλαράκ...με τέσλα έπρεπε να έρθεις...να βάζαμε και το δεύτερο μπροστά οδηγό-συνοδηγό
να το βάλεις και στο οτο πάιλοτ και να πας με το κτελ εσύ για πίσω :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
6.563
Reaction score
5.133
Θα σας βάλω και ενα sonos sub απο πάνω έτσι για να έχετε σωστή κλίμακα.
Βtw που λέμε και στο χωρίο μου, το λευκό sonos sub εκανε 4 μήνες να έρθει! Το γράφω διότι o covid έχει διαλυσει τις εφοδιαστικές αλυσίδες ολόκληρου του πλανήτη, όχι μόνο της monoprice.
Για τα Sonos Sub η καθυστέρηση πρέπει να οφείλεται και στην πρόσφατη ανακοίνωση υποστήριξης δεύτερου σαμπ από τη Sonos.

Λογικά πολλοί θα ήταν οι κάτοχοι ενός σαμπ που αμέσως παρήγγειλαν δεύτερο μετά την ανακοίνωση της υποστήριξης.

Εγώ το ανέβαλα το δεύτερο για Black Friday που θα είναι -100€.
 


PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Ανμπόξιν αύριο, το ανέβασε μεν επάνω στο πάρκινγκ με παρακάλια και πουρμπουάρι γιατί έκανε σα γκόμενα μη γδάρει το φορτηγό ο καραφλοχίππυ, και το άφησε κοντά, αλλά δεν τσούλαγε με τίποτα αφού είχαν διαλύσει τα χερούλια και το άφησα έξω.


View attachment 209937


Έχω θεϊκό καροτσέλι Wolfcraft πλιάν αλλά δεν ήθελα να το λερώσω έξω που κάνουν παντού τσία τα σκλάκια, είχα πλύνει 2 αυτοκίνητα και κουράστηκα οπότε... πάρτε σκλάκια. :tongue:

Ες αύριον τα σπουδαία! :party:
Ααααααα πάτε καλά ?????12 Sub μια φωτό δεν είδαμε ντροπή ντροπή αλλά ξέρω τι θέλετε να βάλετε μυαλό ...
να πάρω τον κουλη να σας ευχηθεί >:(:laugh::laugh::roflmao::roflmao: Αυτό θα κάνω:lol::lol::lol:
Τον πίπιτζι δεν τον λυπάστε;
Μα βλέπεις μια κατάσταση βρε Ζαχαρια .... Daharis στείλε μου ένα να τους δείξω πως γίνετε :sneaky::sneaky::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ααααααα πάτε καλά ?????12 Sub μια φωτό δεν είδαμε ντροπή ντροπή αλλά ξέρω τι θέλετε να βάλετε μυαλό ...
να πάρω τον κουλη να σας ευχηθεί >:(:laugh::laugh::roflmao::roflmao: Αυτό θα κάνω:lol::lol::lol:

Μα βλέπεις μια κατάσταση βρε Ζαχαρια .... Daharis στείλε μου ένα να τους δείξω πως γίνετε :sneaky::sneaky::laugh::laugh::laugh::laugh:
σκλάκι θές;:tongue:
 


Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Παίδες καλοάκουστα, να τα πολυαπολαυσετε, θα μου επιτρέψετε να γράψω κάτι που με ενοχλεί.
Αν δεν αγοράζουμε από Ελλάδα, στο τέλος θα έχουμε αντί της υπάρχουσας μικρής αγοράς, μιά αγορά της π@υτς@σ.
Ήρεμα το έγραψα!!!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.198
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top