ο απατεωνας σε δραση

Μηνύματα
519
Reaction score
0
ο λουκας αυτη τη φορα υποσχεται optimum resolution και οτι τα hd φορμα θα ειναι λιγα μπροστα σε αυτα που θα βγαζει λιγα λιγα. Υπομονη μεχρι το τελος της αλλης βδομαδας που θα εχω στα χερια μου την ολοκαινουργια δουλεια του μετα βλεπουμε και ακουμε........................
 

Μηνύματα
519
Reaction score
0
τω πηασα κε ζογραφιζη τωσω παρεσθισειωγωνω ηνε μπραβω λουκα κανη τα hd discs λουλες
 



Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
Με απογοήτευσες Rdoherty. :(

Και εγώ που περίμενα να μεταφράσεις τα αρχαία Ελληνικά του topic.... ειδικά τις δοτικές! :mrgreen:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Ρε σεις, κάποιος να πει στον γενικό να σταματήσει την διανομή lsd στα μέλη. :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
519
Reaction score
0
μεσα εχει νεο thx optimazer 2.0 αυτη τη φορα με νεα πατερνακια εικονας και ηχου 7.1
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
argiris said:
μεσα εχει νεο thx optimazer 2.0 αυτη τη φορα με νεα πατερνακια εικονας και ηχου 7.1
Προς τί η διευκρίνηση??? Αφού ήτανε ξεκάθαρο απο το πρώτο ποστ!!! :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
5.581
Reaction score
297
preve said:
Και εγώ που περίμενα να μεταφράσεις τα αρχαία Ελληνικά του topic.... ειδικά τις δοτικές! :mrgreen:
Δυικοί αριθμοί είναι, νη τω θεώ! :p
 








Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Ουφ, με κουράσατε... Αργύρη κανένας δεν σε καταλαβαίνει...

Λοιπόν, ο Αργύρης πηγαίνοντας στο σούπερ μαρκετ να αγοράσει φρουτόκρεμες (να σου ζήσει!), έπεσε πάνω σε συμπαθή έγχρωμο στο πάρκινγκ...

Ανάμεσα σε cd του Πλούταρχου και της Πέγκυς καθώς και σε Vcd του King Kong (της έκδοσης του 1932 που παίζεται και στα 7 σινεμά του Καζακστάν που λέει και ο Borat), το μάτι του έπεσε πάνω σε ένα Hi-Def bootleg...


Star Wars. Episode 0 : The kindergarden (light) years.


Σε υψηλoύ bitrate Blu-HD-VCD όπως ανέγραφε στο εξώφυλλο....

To χαμένο prequel όπου ο Anakin πάει νηπειο και σπάει τα άλλα παιδάκια στο ξύλο, ο Chiewbacca είναι πιθηκάκι στα κλαδιά μιας μπανανιάς, ο C3PO λαμαρίνα από ανακυκλωμένο speeder-bikes και ο Yoda είναι μόνο 80 χρονών (με σπυράκια ακμής)...

Μερικά screenshots από το εξώφυλλο






 


Μηνύματα
519
Reaction score
0
βασικα απο super market αγοραζω μονο το home theater mag, stereo, home cinema choise .ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET και καλο θα ειναι πριν γραφεις να σκεφεσαι δεν βλαπτει
 

Μηνύματα
519
Reaction score
0
η ταινια δεν ειναι το star wars δεν αναφερω τιτλο γιατι δεν ειμαι ανοιχτιρι ματιων και μυαλου πραττω οπως οι κινεζοι
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top