ο Moby ξαναχτύπησε!!

Μηνύματα
942
Reaction score
265
Ημουν και εγω στο moby,πολυ καλες εντυπωσεις επαιξε φουλ 2ωρο λογο της απουσιας της Amy,δεν ειχε την ενεργεια που ειχε οταν τον ειδα στο Λυκαβητο το 2002 αν δεν κανω λαθος(ενταξει μεγαλωσε) αλλα ηταν και παλι πρωτος.Ο κοσμος ηταν πολυ ανεβασμενος,σημαντικη παρατηρηση 70 γυναικες 30 ανδρες λογο και παλι της ΑΜΥ και ειδα και ζευγαρια λες και ειχανε παει σε γαμο πρωτα, ειχε την πλακα του,Ο ηχος οχι ιδιαιτερα καλος και οχι για τον moby αλλα για ολα τα συγροτηματα,οι μπυρες πανακριβες 5 ευρω,αν εχουν το θεο τους,και τελος ο χωρος πολυ καλυτερος απο το ελληνικο.
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.684
Reaction score
2.728
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

πολυ καλο αλμπουμ, λιγο πιο "αντιεμπορικο" απ το προηγουμενο αλλα ο συγκεκριμμενος κυριος σου δινει την εντυπωση οτι εχει μια εμπνευση που δεν στερευει ποτε. Ωραια ανακαλυψη η τραγουδιστρια που πηρε για τα φωνητικα
 

Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

Μηπως γιατρε μου δεν ειχαν καλο Dac??????????????:623::609:
Γιατρέ μου ΝΑΙ!!!

Και είσαι τυχερός που ΔΕΝ ήρθες...κόλαση!!!
 

Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

πολυ καλο αλμπουμ, λιγο πιο "αντιεμπορικο" απ το προηγουμενο αλλα ο συγκεκριμμενος κυριος σου δινει την εντυπωση οτι εχει μια εμπνευση που δεν στερευει ποτε. Ωραια ανακαλυψη η τραγουδιστρια που πηρε για τα φωνητικα
Για τη ...συναυλία μιλάμε βρέ, όχι για το Destroyed!!!:107:
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.684
Reaction score
2.728
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

Για τη ...συναυλία μιλάμε βρέ, όχι για το Destroyed!!!:107:
χαχαχαχα, επ ευκαιρια ειπα να πεταξω κ γω το σχολιακι για το αλμπουμ κ να κανω κ λιγο τον εξυπνο. Τη διασκευη των Joy Division να την επαιξε αραγε?
 

Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Στην Αθήνα την έπαιξε, έχω τραβήξει ένα κομμάτι, θες να την ανεβάσω?
...άστο καλύτερα γιατί βλέπω πως δεν το έχω τραβήξει καλά και είναι και πολύ μικρής διάρκειας...
 

Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

Έπαιξε Γουίλι Ντίξον, πασίγνωστο απο τους Ζέπελιν.

Ποιόό??

Ναι, είναι κουίζζζ!!
 

Μηνύματα
513
Reaction score
684
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

Έπαιξε Γουίλι Ντίξον, πασίγνωστο απο τους Ζέπελιν.

Ποιόό??

Ναι, είναι κουίζζζ!!
i can't quit you baby
το χρυσό ρολόι μου γρήγορα :107:
 



Μηνύματα
513
Reaction score
684
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

Στην πρώτη απάντηση όχι, αλλά είναι και αυτό του Dixon.
Στην δεύτερη ναι, αλλά ήταν η λογική απάντηση καθώς είναι ρυθμικό κομμάτι που ταιριάζει περισσότερο στον moby.
 

Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

Ok, ειλικρινής, μπατ για το ωρολόγιον όπως αντιλαμβάνεσαι ....:142:
 


Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
Απάντηση: ο Moby ξαναχτύπησε!!

Τζωνάκο το πρόγραμμα ήταν αναμενόμενο και τυπικό θάλεγα.

Τα γνωστά...

Μεγάλο μέρος του play, λίγο 18, λίγο hotel, to wait for me, κανα 2-3 απο τα πριν του play άλμπουμς, έναν αυτοσχεδιασμό για την Σαλόνικα, Γουίλι Ντιξον...αυτά.

Μπες στη σελίδα του να δεις φωτο απο Ελλάδα και τον εσωτερικό διάδρομο προς τη σκηνή στο Θέατρο Γής, ο οποίος μοιάζει σκανδαλωδώς με το εξώφυλλο του νέου του δίσκου!!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.283
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top