προβλημα με sub roister ht-4000

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Ένας λόγος παραπάνω να ξαναπάς και να απαιτήσεις νέα επισκευή και μάλιστα δωρεάν!
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
επειδή μένω επαρχία δε μπορώ να πάω εκεί αλλά του έχω στείλει το woofer 10 φορές να το επισκευάσει (εννοείται ότι και τις 10 φορές πλήρωσα το 25άρι, και 1 φορά 60 ευρώ για την αναβάθμιση πλακέτας).. τέσπα, 10 φορές το έστειλα, 11 φορές χάλασε.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
επειδή μένω επαρχία δε μπορώ να πάω εκεί αλλά του έχω στείλει το woofer 10 φορές να το επισκευάσει (εννοείται ότι και τις 10 φορές πλήρωσα το 25άρι, και 1 φορά 60 ευρώ για την αναβάθμιση πλακέτας).. τέσπα, 10 φορές το έστειλα, 11 φορές χάλασε.
10 φορές εσύ
2 φορές ο @adok13 δηλαδή?
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
δε ξερω.. ενας φιλος εχει μια αλλη σειρα roister, νομιζω καλυτερη σειρα γιατι ειναι ξυλινα, οχι mdf οπως αυτα, όπως και να 'χει, εβγαλε και το δικο του woofer προβλημα, το εστειλε, γυρισε πισω και επαιξε για μερικες μερες μεχρι να σταματησει παλι. δε το ξαναεστειλε γιατι ακουσε και την δικια μου εμπειρια.

**το παραξενο που ξεχασα να αναφερω ποιο πανω ειναι οτι την τελευταια φορα που το εστειλα δε μου εκανε τιποτα. μου ειπε οτι παιζει κανονικα. εστελνα μονο τον ενισχυτη και οχι και το μεγαφωνο με το (τεταστιο) κουτι. του ειπα οτι παλι δεν παιζει και του το εστειλα ολο μαζι. το τσεκαρε κ μου το ξαναεστειλε πισω, τελικα ειχε θεμα μου ειπε. ηρθε πισω και δεν επαιζε.. απογοητευτηκα πληρως με τα ηχεια..
εννοειται οτι αλλαξα καλωδιο συνδεσης μηπως και... αλλα οχι.

δεν το αναφερω με κακια για το σερβις ή τον ιδιο που τα κατασκευαζει. ειναι παρα πολυ εξυπηρετικος, και τα ηχεια ειναι αρκετα καλα!!! οταν επαιζε και το woofer ηταν ακομη καλυτερα :D δε μπορω να καταλαβω τι κακο συμβαινει με τα woofer τους.
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
Χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες, θα σου πω ότι ο άνθρωπος που σχεδίασε το κύκλωμα του υπογούφερ έχει κάνει κάποιες <<περίεργες>> κυκλωματικές επιλογές, με τα αποτελέσματα που αναφέρεις.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.177
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top