τον βλεπω και τον κοιταζω!!!!!!!!!!

Μηνύματα
16
Reaction score
0
καλησπερα σε ολους. θελω να ασχολειθω με δεκτες linux αλλα δεν ξερω πρακτικα τιποτα για αυτους. μονο θεωρια και διαβασμα απο περιοδικα και φορουμ. μου κανανε δωρο εναν δεκτη vu+ ultimo και τον κοιταω και με κοιταει. ψαχνω να βρω ενα ενγχειριδιο καπου πως να αρχισω αλλα δεν βρισκω. μηπως καποιος εχει γραψει κατι σαν οδηγο πως να ξεκινησω τι πρεπει να κανω? σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας
 

Μηνύματα
28
Reaction score
0
ULTIMO ΔΩΡΟ????? WOWWWWW!!!!
ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ....
ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΩΡΑ?????

Τεσπα...ξεκίνα από δώ...
http://www.vuplus-community.net
Θα βρείς τα πάντα ...

Μόλις απέκτησες τον δέκτη της δεκαετιας...:103::103::103:
 

Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.859
Απάντηση: τον βλεπω και τον κοιταζω!!!!!!!!!!

Αυτός που σου τον δώρισε (ή μήπως αυτή;) σίγουρα δεν ήταν ...άσχετος!
Οι δέκτες λίνουξ πάντως απαιτούν να ασχοληθείς μαζί τους, ειδικά το πρώτο διάστημα μέχρι να μάθεις τα "κόλπα". Βρες κατ αρχήν ενα καλό ftp πρόγραμμα και μαθε πως δουλευει...
 

Μηνύματα
16
Reaction score
0
Re: Απάντηση: τον βλεπω και τον κοιταζω!!!!!!!!!!

εισαι πολυ γατα δικιε μου, το καταλαβες οτι ηταν γυναικα, ομορφαντρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Ελα που δεν ξερω τιποτα απο αυτα για αυτο ψαχνομε.θα μαθω και στην τελικη δεν μαθω τον κανω και εγω σε κανεναν βορειο νοτιο που ασχολειται με αυτα και ξερει και της λεω να μου παρει κατι αλλο σαν δωρο. ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ?
 

Μηνύματα
16
Reaction score
0
Re: Απάντηση: τον βλεπω και τον κοιταζω!!!!!!!!!!

εισαι πολυ γατα δικιε μου, το καταλαβες οτι ηταν γυναικα, ομορφαντρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Ελα που δεν ξερω τιποτα απο αυτα για αυτο ψαχνομε.θα μαθω και στην τελικη δεν μαθω τον κανω ΔΩΡΟ και εγω σε κανεναν βορειο νοτιο που ασχολειται με αυτα και ξερει και της λεω να μου παρει κατι αλλο σαν δωρο. ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ?
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.695
Μηνύματα
2.870.127
Members
37.945
Νεότερο μέλος
daemon76
Top