φτάνει... !!!

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Τώρα... άνοιγμα κουτί, καθάρισμα, όλο και κάτι θα πάει στραβά, μετά τα Windows θα ξαφνιαστούν με την αλλαγή και θα σου βγάζουν μηνύματα... Καλά δεν ήσουν; :lol: :lol:
Το σωστό είναι να του το φέρω προοδευτικά. Να βάλω την κάρτα με τη μία οθόνη, μετά την άλλη στην onboard, μετά την νέα οθόνη.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.869
Reaction score
77.467
Τώρα... άνοιγμα κουτί, καθάρισμα, όλο και κάτι θα πάει στραβά, μετά τα Windows θα ξαφνιαστούν με την αλλαγή και θα σου βγάζουν μηνύματα... Καλά δεν ήσουν; :lol: :lol:
ΣΚ έχουμε....μούρλια θα περάσουμε :party:
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Αφήστε με, έχω μεγάλο θυμό γιατί η μηχανούλα μου δεν ξεφορτώθηκε με τις καθυστερήσεις των λιμανιών και θα την πάρω την παράλλη Δευτέρα κατά πώς πάει.
Αν δεν έρθει αύριο η οθονίτσα θα κάνω το φόρουμ πουτ@να, σας προειδοποιώ. Θα κλειδώσω τους πολέμους γι' αρχή. :biggrin:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.869
Reaction score
77.467
εκεί κάτω...δεν υπάρχει ένας χριστιανός με μηχανή του γκαζόν επιτέλους !?
 




Ndis

Titika
Μηνύματα
1.867
Reaction score
4.640
Αφήστε με, έχω μεγάλο θυμό γιατί η μηχανούλα μου δεν ξεφορτώθηκε με τις καθυστερήσεις των λιμανιών και θα την πάρω την παράλλη Δευτέρα κατά πώς πάει.
Αν δεν έρθει αύριο η οθονίτσα θα κάνω το φόρουμ πουτ@να, σας προειδοποιώ. Θα κλειδώσω τους πολέμους γι' αρχή. :biggrin:
Μόνο το νήμα του Μικέ αφησε ανοιχτό!
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.299
Reaction score
42.018
Αν δεν έρθει αύριο η οθονίτσα θα κάνω το φόρουμ πουτ@να, σας προειδοποιώ. Θα κλειδώσω τους πολέμους γι' αρχή. :biggrin:
Εγώ μπορώ το Σ/Κ να ποσταρω καμιά μπάμια τουλάχιστον...? :lolsign:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Κατάλαβα... Πάμε για κλείδωμα (και ακούρευτο γκαζόν)...
Κούρεψα χθες και προχθές. Βουνά, κανονικά ήθελε μασέτα με το ύψος της αγριάδας που φούντωσε χωρίς κούρεμα 3 μήνες. Ή χιόνια ή μουσκίδι ήταν, πίκρα.

Πράσινα πόδια, πλύσιμο μια ώρα οι μηχανές.

Εγώ μπορώ το Σ/Κ να ποσταρω καμιά μπάμια τουλάχιστον...? :lolsign:
Μόνο εσύ, μόνο μπάμιες!


Μηινγουάιλ:

Chrome Legacy Window 31-Mar-22 22609 PM.bmp.jpg
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Σβήνω το πισί που είχε να σβήσει απ' το καλοκαίρι με τις φωτιές, βάζω την κάρτα αφού αλλάζω θέση σε άλλα backπαρελκόμενα, ανάβω, τίποτα. Πριν βάλω το φόρουμ σε service mode για να την πληρώσετε όλοι, κάνω ένα ριμπούτ και τσααακ, βλέπει τη μία οθόνη με 1024x768...
Απενεργοποιήθικε αυτόματα η γ@μωonboard και ήθελε διαδικασία.

Ψάχνω να βρω Displayport to HDMI adaptor που σίγουρα είχα, τίποτα. Ψάχνω DP καλώδιο, τίποτα, κάπου τα έδωσα...
Δεν τη γλυτώνει το φόρουμ λέω, πρέπει να πάω στην Κηφισιά και δεν το θέλω.

Κι ενώ είναι το χέρι μου πάνω στο κόκκινο κουμπί του service, παίρνει τηλέφωνο ο κούριερ να με αποσπάσει. Τι σκ@τά θέλει κι αυτός; Έφεραν κιόλας τους γ@μωτάκους για το γ@μωτρέιλερ;

Πάω κάτου και:

20220331_151204.jpg





Τη γλύτωσε το φόρουμ! :biggrin:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.869
Reaction score
77.467
Σβήνω το πισί που είχε να σβήσει απ' το καλοκαίρι με τις φωτιές, βάζω την κάρτα αφού αλλάζω θέση σε άλλα backπαρελκόμενα, ανάβω, τίποτα. Πριν βάλω το φόρουμ σε service mode για να την πληρώσετε όλοι, κάνω ένα ριμπούτ και τσααακ, βλέπει τη μία οθόνη με 1024x768...
Απενεργοποιήθιηκε αυτόματα η γ@μωonboard και ήθελε διαδικασία.

Ψάχνω να βρω Displayport to HDMI adaptor που σίγουρα είχα, τίποτα. Ψάχνω DP καλώδιο, τίποτα, κάπου τα έδωσα...
Δεν τη γλυτώνει το φόρουμ λέω, πρέπει να πάω στην Κηφισιά και δεν το θέλω.

Κι ενώ είναι το χέρι μου πάνω στο κόκκινο κουμπί του service, παίρνει τηλέφωνο ο κούριερ να με αποσπάσει. Τι σκ@τά θέλει κι αυτός; Έφεραν κιόλας τους γ@μωτάκους για το γ@μωτρέιλερ;

Πάω κάτου και:

View attachment 246575




Τη γλύτωσε το φόρουμ! :biggrin:
σίγουρα είναι η δική σου...εμένα το τράκιν εξακολουθεί να γράφει για παράδοση αύριο :roflmao:
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.318
Reaction score
93.889
Πέρνα την οθονίτσα με λίγο πολύ αντισηπτικό, γιατί πέρασε πρώτα από εμένα να την...ευλογήσω. :roflmao:

Ενημέρωσε και το άλλο το σκουλήκι τον προφηλία ότι g@mietai.


σίγουρα είναι η δική σου...εμένα το τράκιν εξακολουθεί να γράφει για παράδοση αύριο :roflmao:
Κούριερ παιδί μου, εντελώς αναξιόπιστα. :biggrin:
 



Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.868.038
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top