★ Αποκλειστικότητα ★ Grimm LS1 ★ Όλα σε μία συσκευασία!!!

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Πραγματικά νιώθω τυχερός που βρέθηκα σήμερα στην Athens Pro Audio να ακούσω τα πολυσυζητημένα Μόνιτορ / ενεργά / και με Προ-Dac / Grimm LS1, οπως λέμε, ολα σε μία συσκευασια! Εδώ θα ακολουθήσουν κάποιες “πειρατικές” φωτογραφίες από το κινητό μου (συγνώμη για την όποια ποιότητα)... τώρα εσείς "καθαρά" θα το απολαύσετε ζωντανά τις επόμενες μέρες στην έκθεση!

Εδώ στημένο με τις ψηλές βάσεις


και εδώ οι χαμηλές
 
Last edited:


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Άντε να δώσω ένα στίγμα για τους ανυπόμονους...
...υπέροχο σε εμφάνιση
...υπερ-αναλυτικό στα ψηλά & με φοβερή ανάγλυφη / ζεστή μεσαία περιοχή
...στα 85-90db ειχε πλήρη φασματική ισορροπία και μεγάλη ακρίβεια στην αναπαραγωγή
...ασε καλύτερα μην μιλήσω για την τοποθέτηση οργάνων κατά μήκος / πλάτος / ύψος

...απο αύριο η συνέχεια...



και όλα αυτά, με χωρίς "φιδίσια" καλώδια...

 
Last edited:

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905


Αυτό είναι το ενσύρματο remote με τα βασικά...



και επιπλέον γίνεται η όποια διαχείριση και μέσα από το πι-σί



επειδή δεν είδα κάποιο ασύρματο κοντρόλ... πιστεύω ότι μέσα από το πι-σί να είναι εφικτό!
 
Last edited:






vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
κουφαλεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς......κωλοφαρδοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι........κωλοπαιδααααααααααααα..........αληταμπουρεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςς...................τσογλανιαααααααααααααα...........ηθελα και γωωωωωωωωωωωωωωωω βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

Ρε αλητες παλιοχαρακτηρες με περνατε τηλ.και μου λεγατε οτι το ηχειο ειναι αλλου ,οτι τετοιο stage δεν εχεις ξανακουσει κουφαλογο,τετοια περιγραφη δεν δεν δεν δεν..........ρε καθικια του κερατα ...εισαστε φιλοι εσεις????????
δωστε πονο οπως λεει και ο μεσιε Κοτσιδιους.........:fuckyou::fuckyou::fuckyou:

:D:D:D:D:D:D

Τα οργανα ηταν ξεκολλητα βρε?
ειχε βαθος εικονας?
πως ηταν τα πιατινια?
οι φωνες...σε αγγιζαν?

τι κανετε ρε?ξυπνηστε ice σιχτηρ,,,,,τωρα βρηκατε την ωρα να κοιμηθειτε?

ΕΓΕΡΘΗΤΙ ΡΕ,,,ΟΛΟΙ ΟΡΘΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΤΕ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!:laugh::laugh:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
Στο σπιτι μου ....κουβαλιωντε κυριε Χατζησταμε?:D:D

για αποψε ελεγα!!!!
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Άντε και ένα βίντεο... και από αύριο η συνέχεια!

Το βιντεάκι αναδεικνύει κάποια πραγματάκια...

1 . Από στυλ τόχω .Οι κινήσεις μου στην κονσόλα είναι άκρως επαγγελματικές .

2 . Είμαι ο μοναδικός στην παρέα που οταν με παίρνει η κάμερα από πίσω δεν έχω θέμα :whistling:

3 . Ο Βλασσης Σ δεν κοιμήθηκε σε καμμιά στιγμή

4 . :hi:Bruno και λοιποί της παρέας .

Το σύστημα LS1 είναι χωρίς επιφυλάξεις Hi end
Αποτελεί πρόκληση σε συστήματα πολλών μηδενικών με τον τρόπο που αποδίδει την μουσική .
Αποτελεί το επιστέγασμα του ορθολογισμού και της τεχνολογίας .Αναθεωρεί την αντίληψη περί υπερμηχανών και ματσαρίσματος και λοιπών δοξασιών που ταλαιπωρούν τον χώρο επί δεκαετίες .Είναι σύστημα απόλαυσης μουσικής .

ΥΓ Πολλά respect στους γνωστούς αιρετικούς (ΚΦ,Ζαπ,Εαρ) που χωρίς να ακούσουν μας πληροφόρησαν περί της ύπαρξης τέτοιων εξαιρετικών υλοποιήσεων διαβάζοντας τα pdf ;) πολύ καιρό πριν .Ίσως τελικά αν ξέρεις τι να διαβάσεις και αν ο κατασκευαστής έχει το θάρρος να δημοσιεύσει τα στοιχεία που πρέπει τα pdf να παίζουν πράγματι μουσική .
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Συμφωνώ με τον Μάνο σε όλα, αυτό που έχει απομείνει να το ακούσω και σε γήινο χώρο, πχ όπως στην έκθεση η στο μέλλον σε χόμ κατάσταση, πάντως χαίρομαι να ακούω μουσική στο στούντιο της Athens pro audio... αυτές οι νίαρ φίλντ ακροάσεις είναι εμπειρία και με κάνουν να νιώθω σαν "γιατρός σε χειρουργείο"!
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Μαλλον πρωτοετης σε χειρουργειο θα ελεγα ...............
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Τις καλημερες μου, να ευχαριστησω τον Χριστο για την ωραια βραδυα, το συστημα οπως διαπιστωσατε σε καμμια περιπτωση δεν ειναι κοιμιστικο, αντιθετα ειναι πολυ ευχαριστο με ωραιες χροιες και δειχνει οτι η τεχνολογια εχει προχωρησει.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Στο σπιτι μου ....κουβαλιωντε κυριε Χατζησταμε?:D:Dγια αποψε ελεγα!!!!
To ουσιαστικό ζήτημα είναι πώς θα μπορούσαν να φύγουν...μετά (το υπαρξιακό Χαϊενδικό ΄΄πρόβλημα΄΄ που θα είχαν στο μεταξύ δημιουργήσει).

Τουλάχιστον δίχως το συνοδευτικό υποβαθύφωνο στο χώρο του Βλάσση,θα υπήρχε μιά κάποια διέξοδος.
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Μαλλον πρωτοετης σε χειρουργειο θα ελεγα ...............
Πάλι καλά γιατί εκτός των πρωτοετών και του αρχίατρου... υπήρχε και νοσηλευτικό προσωπικό.....:laugh: :roflmao:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
To ουσιαστικό ζήτημα είναι πώς θα μπορούσαν να φύγουν...μετά (το υπαρξιακό Χαϊενδικό ΄΄πρόβλημα΄΄ που θα είχαν στο μεταξύ δημιουργήσει).

Τουλάχιστον δίχως το συνοδευτικό υποβαθύφωνο στο χώρο του Βλάσση,θα υπήρχε μιά κάποια διέξοδος.
Θα σου ξανα απαντησω απο Κυριακη και περα που θα τα ακουσω στην εκθεση.......φοβαμαι ομως...:D:D...φοβαμαι την ονειρικη μου αναδιαταξη ,τις νεες --κακες== τσεπικες σκεψεις.....:frown::frown:....φοβαμαι εμενα :dance2::dance2::dance2:.........βαστα μεχρι την Κυριακη και στειλλε μου νοητα...κουραγια!!!!!!!!!!!:gamer::cool::D:D:D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
.....φοβαμαι ομως...:D:D...φοβαμαι την ονειρικη μου αναδιαταξη ,τις νεες --κακες== τσεπικες σκεψεις.....:frown::frown:....φοβαμαι εμενα :dance2::dance2::dance2:.........βαστα μεχρι την Κυριακη και στειλλε μου νοητα...κουραγια!!!!!!!!!!!:gamer::cool::D:D:D
Καθόλου ακατόρθωτο.Απλώς σκέψου πως ΄΄αυτό΄΄ δεν είναι ό,τι έχεις πραγματικά ανάγκη...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
Καθόλου ακατόρθωτο.Απλώς σκέψου πως ΄΄αυτό΄΄ δεν είναι ό,τι έχεις πραγματικά ανάγκη...
--αυτο---που λες νεε μου ειτε το εχω ,ειτε δεν το εχω αναγκη αμα μου αρεσει......ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::spiteful::spiteful::spiteful::spiteful::spiteful::spiteful::spiteful:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.664
Μηνύματα
2.869.326
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top