2 din-7'' screen


Μηνύματα
1
Reaction score
0
Loipon paidia sorry pou tha sas apogohteusw alla gia honda civic opws to diko mou toy 2007, den pairnei opoio kai opoio. Prepei na allakseis thn mesaia konsola... kai apo oti exw dei se dhmoprasies elladas paei gyrw sta 500euro, kai apo ekswteriko me metaforika gyrw sta 450... ti Giannhs ti Giannakhs...
Ama omws yparxei kati pou na mou exei ksefygei, parakalw peite mou kai mena!!!

Thank's
:102:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.246
Reaction score
27.895
Απάντηση: 2 din-7'' screen

Φίλε tyros1 καλώς ήρθες στο AVSite.
Παράκληση να γράφεις με ελληνικά και όχι με greeklish διότι δεν επιτρέπονται από τον κανονισμό.
Καλή συνέχεια.
 

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
Loipon paidia sorry pou tha sas apogohteusw alla gia honda civic opws to diko mou toy 2007, den pairnei opoio kai opoio. Prepei na allakseis thn mesaia konsola... kai apo oti exw dei se dhmoprasies elladas paei gyrw sta 500euro, kai apo ekswteriko me metaforika gyrw sta 450... ti Giannhs ti Giannakhs...
Ama omws yparxei kati pou na mou exei ksefygei, parakalw peite mou kai mena!!!

Thank's
:102:
δε μπορω να καταλαβω γιατι λες κουταμαρες και μπερδευεσαι αν δεν σε ενδιαφερει....
επειδη καποιο μελος μερικους μηνες ειπε οτι το θελει για το civic δε σημαινει οτι ειναι αποκλειστικα για αυτο το αυτοκινητο......

το κομματι ειναι universal και μπορει να μπει σε οποιοδηποτε αυτοκινητο εχει χωρο 2din....
 

Μηνύματα
326
Reaction score
0
φιλε spilegou
συγνωμη που ενοχλω
αλλα
ενδιαφερομαι να το κανω δωρω στην αδερφη μου εχει citroen c2 vts
και σου εχω στειλει και πμ
ευχαριστω
 

Μηνύματα
326
Reaction score
0
σπιλεγκου μιλησα με σιτροεν και μου ειπαν οτι
για να λειτουργουν και οι εμδειξεις του κινητηρα πρεπει να εχει και ανταπτορα αυτο το πραγμα που που πουλας,εχει?
αλλιως μου ειπαν αν βγαλω το ραδιο το εργοσταιακο τοτε δεν θα εχω καμια πληροφορια κινητηρα στην οθονη παρα μονο ωρα
δεν ξερω αν μπορεις πες μου
ευχαριστω
 






Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.653
Μηνύματα
2.870.309
Members
37.934
Νεότερο μέλος
daemon76
Top