5G



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.391
Reaction score
50.289

Μηνύματα
1.350
Reaction score
1.141
Να ρωτήσω και γω κατι;
Αυτοί που τα πουλάνε αυτά μπορούν να μπλέξουν νομικά; Η δεν ασχολείται κανείς μαζί τους;
Άμα είναι να βγαλω και γω κατι για τους ψεκ να χεστω στο ταλιρο χωρίς κόπο και αγχος
 


Μηνύματα
27.023
Reaction score
24.954
Δεν τίθεται μόνο θέμα κατηγοριών και πιάσε το μπαλάκι , που είναι το μπαλάκι, αλλά κυρίως θέμα ασφάλειας πτήσεων στην ευαίσθητη φάση της ενόργανης προσέγγισης . Το ραδιουψόμετρο είναι βασικής σημασίας όργανο , δεν μπορεί να υπακατασταθεί από κανένα άλλο, και εάν δεν είναι αξιόπιστη η λειτουργία του δεν μπορεί να συνεχιστεί , ή να ξεκινήσει καν η διαδικασία ενόργανης προσέγγισης .
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Δεν τίθεται μόνο θέμα κατηγοριών και πιάσε το μπαλάκι , που είναι το μπαλάκι, αλλά κυρίως θέμα ασφάλειας πτήσεων στην ευαίσθητη φάση της ενόργανης προσέγγισης . Το ραδιουψόμετρο είναι βασικής σημασίας όργανο , δεν μπορεί να υπακατασταθεί από κανένα άλλο, και εάν δεν είναι αξιόπιστη η λειτουργία του δεν μπορεί να συνεχιστεί , ή να ξεκινήσει καν η διαδικασία ενόργανης προσέγγισης .
ανάλογα τον πιλότο....
κάποιοι πετάνε με ένστικτο :biggrin:
 








Μηνύματα
2.177
Reaction score
2.698
Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα σε κανένα όργανο των αεροπλάνων με το 5G.
Αφού μήνες τώρα εμβολιασμενοι πετάνε κανονικά και δεν έχουν επηρεαστεί τα όργανα.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.280
Reaction score
93.688
Αφού μήνες τώρα εμβολιασμενοι πετάνε κανονικά και δεν έχουν επηρεαστεί τα όργανα.
Είναι έξυπνα τα τσιπάκια των εμβολίων.

Πάνω από κάποια μέτρα γυρίζουν σε 4G.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.332
Reaction score
27.597
Καλά πάμε εδώ στα βουνά της Λαυρεωτικής. Ήμουν κάτω από τη κεραία, πιθανότατα πιο μακριά να είναι πολύ καλύτερα. Άλλαξα σε Cosmote (από Wind) και επιτέλους έχω σήμα στο σπίτι.

Screenshot_20220219-161918_Chrome.jpg


Η κεραία είναι πίσω από το χωριό Άγιος Κωνσταντίνος. Οι ντόπιοι το ξέρουν και ως Καμάριζα.

20220206_134940.jpg


Στο βάθος η βραχονησίδα Τζώρτζης που είναι γεμάτη ανεμογεννήτριες. Και καλά κάνουν βέβαια.

agios_georgios.jpg
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.280
Reaction score
93.688
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.586
Reaction score
82.960
Γιατί τα γ@μ@μ@ν@ τα 5G τηλέφωνα είναι ακόμα τσιμπημένα?
(για τη δικιά μου τσέπη μιλάω)
Ένα search στο skroutz για 5G του 2022 με κατάταξη βάσει τιμής:


Έχει πολύ αξιόλογες προτάσεις σε χαμηλή τιμή (για όλους).
 


Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.499
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top