Adam a5x active monitor speakers...

Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
πωλουνται τα εν λογω ενεργα ηχεια...αγορα 1ο χερι, απο την Athens pro audio τον Απριλιο...
σχεδον αστρωτα, σαν καινουργια και φυσικα εντος εγγυησης...με κουτια κλπ κλπ...

τιμη 450 ευρω, απο 640 που κοστισαν...δεν ενδιαφερομαι για ανταλλαγες

αποστολη εκτος Αττικης με καταθεση του ποσου σε λογ/σμο...εντος Αττικης, με επιτοπου συναλλαγη και τσεκαρισμα απ το χωρο μου...τα εξοδα αποστολης βαραινουν τον αγοραστη

επικοινωνια με πμ...

DSC01491.JPG DSC01493.JPG DSC01494.JPG
 

Μηνύματα
31
Reaction score
0
Καλησπερα υπαρχει περιπτωση να πεσουν στα τετρακοσια ? Επισης θα ηθελα να ξερω αν υπαρχουν και βασεις των ηχειων η το καλωδιο ενωσης με το pc?
ευχαριστω..
 



Μηνύματα
9
Reaction score
0
πωλουνται τα εν λογω ενεργα ηχεια...αγορα 1ο χερι, απο την Athens pro audio τον Απριλιο...
σχεδον αστρωτα, σαν καινουργια και φυσικα εντος εγγυησης...με κουτια κλπ κλπ...

τιμη 450 ευρω, απο 640 που κοστισαν...δεν ενδιαφερομαι για ανταλλαγες

αποστολη εκτος Αττικης με καταθεση του ποσου σε λογ/σμο...εντος Αττικης, με επιτοπου συναλλαγη και τσεκαρισμα απ το χωρο μου...τα εξοδα αποστολης βαραινουν τον αγοραστη

επικοινωνια με πμ...

View attachment 37273 View attachment 37274 View attachment 37275
Με ενδιαφερουν τα ηχεια,αν φυσικα δεν τα εχεις δωσει ακομη.Το τηλ.μου,6942 565010,Γιαννης
 



Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
τα ηχεια επανερχονται...αριστα, κλεισμενα στα κουτια τους και με την εγγυηση να ισχυει...στα 450 ευρω

βρισκομαι Κρητη πλεον...αποστολη με καταθεση ποσου σε λογ/σμο...εξοδα αποστολης μισα-μισα...

δεν ενδιαφερομαι για ανταλλαγες...

επικοινωνια με πμ...
 

Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
400 ευρω....τελικη τιμη...με τα εξοδα αποστολης να βαραινουν πλεον τον αγοραστη...

επικοινωνια με πμ...
 

Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
η αγγελια επανερχεται...τα ηχεια δεν εχουν βγει απ τα κουτια τους απ τη τελευταια φορα που ενημερωσα την αγγελια...

στα 400 ευρω...υπερ-αριστα...βρισκομαι Κρητη...αποστολη με καταθεση ποσου σε λογ/σμο...εξοδα αποστολης δικα μου...

δεν ενδιαφερομαι για ανταλλαγες...

επικοινωνια με πμ...
 

Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
μειωση τιμης...στα 370 ευρω...τελικη τιμη...διαφορετικα θα τα κρατησω...

αποστολη με καταθεση ποσου σε λογ/σμο...εξοδα αποστολης δικα μου...επικοινωνια με πμ
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.082
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top