Alpha TV...............Ρε ούστ.............


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
σας εχει πει ποτε γυναικα που βλεπετε μαζι F1 και δεν της αρεσει, να χαμηλωσετε την ενταση?
Γιατι ποιος ο ολογος να ακουτε αυτο το ''βζζζζ'' που κανουν τα αυτοκινητα...?

Χα,χα,χα........

Όλες τα ίδια λένε τελικά!
(το ίδιο βέβαια μου έλεγαν και οι γονείς μου.... :roll: )

Και που να δεις τώρα που βλέπω τους αγώνες στον βιντεοπροβολέα και ακούω από τα ARTEMIS!! :lol: :lol:
Η γυναίκα μου, πάει στην αντίθετη μεριά του σπιτιού!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Και καμιά φορά έρχεται στο σαλόνι και μου λέει: "δεν το χαμηλώνεις λίγο γιατί δεν ακούω αυτά που βλέπω στην τηλεόραση του υπνοδωματίου?" :mrgreen: :mrgreen:

Περιμένω την στιγμή που θα κατεβάσει τον γενικό!

( :twisted: :twisted: είμαι όμως έτοιμος.....θα με καλύψει το UPS!!! :twisted: :twisted: )
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
εδω δεν ειχε προβλημα,και εγω κανονικα τον ειδα.Να πω με τη σειρα μου ποσο ενοχλητικες ειναι οι διαφημισεις αλλα και οτι δεν θεωρω τον Πουρναρακη ασχετο...αν υπαρχει καποιος σχετικος αυτος ειναι ο Πουρναρακης.Να μην θυμηθουμε τον Κολλια με τα κοπκιτ στην Νετ...
Tάκη, όντως ο Πουρναράκης δεν είναι άσχετος! Σε σχέση όμως με τους άλλους του σταθμού!
Και από πότε έγινε σχετικός?
Μήπως επειδή γράφει στους 4ΤΡΟΧΟΥΣ?
Να θυμίσω ότι στους 4ΤΡΟΧΟΥΣ πήγε αρκετά αργότερα (αφού ήδη είχε κάνει την εμφάνισή του στον alpha!!)

Αλλά βέβαια, όταν μπεις σε έναν μεγάλο εκδοτικό οίκο γίνεσαι σχετικός.....Σωστά?
Σίγουρα γνωρίζει πλέον πολλά περισσότερα απ' ό,τι στην αρχή.
Λογικό άλλωστε, γιατί αφού το περιοδικό του παρέχει τα μέσα και τις γνωριμίες για να πάει σε πίστες ή απλά να είναι μέσα στην πηγή πληροφοριών!

Γιατί είναι λογικό, στους 4ΤΡΟΧΟΥΣ (που είναι και το Νο1 στην Ελλάδα) να φθάνουν τρομερές πληροφορίες (δελτία τύπου, προσκλήσεις για παρουσιάσεις κ.ο.κ) και βέβαια ανοίγουν πολλές πόρτες για ακόμα μεγαλύτερη και πιο αξιόπιστη πληροφόρηση!

Άρα, με την κατάλληλη θέση μπορείς να μάθεις: και ευτυχώς για τον ίδιο, ο Πουρναράκης τα κατάφερε σε μεγάλο βαθμό!
Αυτό βέβαια τον κάνει περισσότερο σχετικό, αλλά όχι απαραίτητα και ειδικό!
(και στον alpha, αλλά και παντού, ισχύει το: "στην χώρα των τυφλών βασιλεύει ο μονόφθαλμος")
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.664
Μηνύματα
2.869.222
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top