Alpine A110

Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
Ενας reviewer τον οποιο θεωρω αξιοπιστο

Οταν κλείνει λεγοντας εαν θες το best driving car παρε το "Renault" οχι την Cayman
Τοτε....

 






Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
Χαχα

Εκτός απο τα απαιτούμενα χρήματα θέλει και αντερα να κάνει κάποιος αυτή την επιλογή

:D
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Νομίζω ο φίλος χωρίς πρόσβαση θέλει μηχανικό κιβώτιο και η alpine έχει 'σειριακο' αποκλειστικά....
Δεν είναι σοβαρό ζήτημα το αυτόματο, αλλά ο φίλος απαιτεί αντιπροσώπευση στην Ελλάδα. Θα τρέχει σε διπλανή χώρα για κάθε προβληματάκι νεότητας (ή άλλο); :)
Κοστίζει 55.000€, πόσοι θα ήταν οι φόροι;
* Price : between €55,000 and €60,000 (inclusive of tax in France)
 

Μηνύματα
184
Reaction score
127
Το ξέρω ότι δεν είναι σοβαρό ζήτημα το αυτόματο για τον φίλο χωρίς πρόσβαση ., Αν και είμαι υπερασπιστής του μηχανικου κιβωτίου χαζεύω τον τύπο που γυρνάει με το πλάι χωρίς να αφήνει τα χέρια από το τιμόνι.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Τα καθαρόαιμα διθέσια (Elise, Exige, 4C, Alpine) με κινητήρα στο κέντρο έχουν 2 σοβαρά θέματα για όποιον τα θέλει για τη χρήση που σχεδιάστηκαν αλλά και για ταξίδια. Ελάχιστο χώρο αποσκευών και καθίσματα (ή και πρόσβαση σ' αυτά, Lotus) που δεν κάνουν για φυσιολογική καθημερινή χρήση. :)

Ο φίλος χωρίς πρόσβαση είχε 2 διθέσια με κινητήρα στο κέντρο χωρίς αυτά τα προβλήματα επι 11 συνολικά χρόνια.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Ο φιλος χωρις προσβαση ας αποκτησει προσβασει καποια στιγμη πες του, αν τον δεις , λεμε τωρα, γιατι μας επρηξε τα ουμπαλα!

:p:D
 

dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.786
Reaction score
11.021
Ζιζικ μου, μιλάς με τόση σοφία και εμπειρία για τα αυτοκίνητα που νιώθω κάτι. Να, μία ανατριχίλα, μια έξαψη, κάτι τέτοιο!

:angel:

Την επόμενη φορά που θα πάω για ψώνια αυτοκινήτου, θα πάμε μαζί, ε;
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Ναι, θα σου διαλεξει ένα φχιεστα με πανοραμικη ηλιοροφη, ολόλευκο σαλονι και οχταταχυτο χειροκινητο κιβωτιο.
cdf (1).gif


:lol:
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
Τα καθαρόαιμα διθέσια (Elise, Exige, 4C, Alpine) με κινητήρα στο κέντρο έχουν 2 σοβαρά θέματα για όποιον τα θέλει για τη χρήση που σχεδιάστηκαν αλλά και για ταξίδια. Ελάχιστο χώρο αποσκευών και καθίσματα (ή και πρόσβαση σ' αυτά, Lotus) που δεν κάνουν για φυσιολογική καθημερινή χρήση. :)

Ο φίλος χωρίς πρόσβαση είχε 2 διθέσια με κινητήρα στο κέντρο χωρίς αυτά τα προβλήματα επι 11 συνολικά χρόνια.
ποια ειχε ο φιλος θυμασαι???
γιατι πολυ ψηνομαι για ενα second hand elise
 


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
κορμαρα απο τις λιγες, 183 95

(κατοχος ενος nc... το μονο που χωραγα, μη ρωτησεις Pls τι ειναι το nc...)
[DOUBLEPOST=1530281358][/DOUBLEPOST]οχι nc hypex...αν και το μωρο μου ειναι πολυ hi specs...
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top