An die Musik ...

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Εκτιμώντας και 'γω την πληθωρική προσωπικότητα του διαχειριστή της κατηγορίας, ανεβάζω κάποιες (χάλια, είμαι άσχετος) φωτογραφίες του τελευταίου μου σετ-απ ...

Ο χώρος είναι αυτό που λέμε στο χωριό μου dedicated, αλλά έχει βγει χάλια το σκούρο μπορντώ χρώμα του (σαν τις κουρτίνες των παλαιών κινηματογράφων ) λόγω του φλας, καθώς δεν υφίσταται φυσικός φωτισμός ...

Δυστυχώς, τον χώρο χαίρονται κυρίως τα τρία παιδιά μου και όλα τα γειτονόπουλα, κατά τις προβολές παιδικών ταινιών ... εγώ ελάχιστο χρόνο διαθέτω στον χώρο για ακροάσεις... περισσότερο ακούω μουσική από τα senheiser ενώ εργάζομαι στο λαπτοπ, ή από κάποια μίνι συστηματάκια στο λοιπό σπίτι ...
 




Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Απάντηση: An die Musik ...

Λυπάμαι, αλλά ως ασχετίδης, τις ανέβασα στο photo bucket αλλά μάλλον κάτι παίζεται με συμπίεση μεγεθών και βγαίνουν πολύ μικρές ...

Θα το ξαναδώ το απόγευμα, γιατί δυστυχώς πρέπει να την κάνω ...
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: An die Musik ...

Καλως το παλλικαρι μας.....πρωτα -πρωτα να πω οτι ΖΗΛΕΥΩ τον dedicated χωρο....εναν χωρο που ειλικρινα θα ηθελα να τον ειχα και να απολαμβανα με ηρεμια --εστω μια ωρα την ημερα--την μουσικη μου και τις ματροσκες μου!!!!!!τι να πω......ΘΑ τον ηθελα...τυχερακιαααααα!!!!!!!!

Να πω οτι εχεις απο τα ποιο τιμια Κινεζικα ενισχυτικα φιλαρακι...οπου τα εχω ακουσει μου αφησαν αριστες εντυπωσεις για την κατηγορια τιμης που κινουντε!!!!!!
Με τα ηχεια σου εζησα 1,5 χρονο και τα ειχα ευχαριστηθει αλλα το μικροβιο σε κανει να ψαχνεσαι και να θες ακομα ποιο πολλα ρε γαμωτο!!!!:138:

Μπραβο βρε φιλαρακι για το μερακι σου και φυσικα τον χωρο σου....να εισαι καλα!!!!!:138::138:
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: An die Musik ...

Ωστε ετσι βρε προδοτη?:136:
Καθισματα home cinema δεν ειναι αυτα?
Και τοτε τι δουλεια εχεις στις νοτιες κατηγοριες, εεεε?
Για περνα προς τα πανω να σε περιποιηθουμε και οι βορειοι:126:

Μπραβο Σπυρακο και περιμενω και συνεχεια στις φωτο:444:
 

Μηνύματα
950
Reaction score
495
Μπράβο Σπύρο!Συστηματάρα και με πολύ καλά λεφτά.Κάνεις πολύ προσεκτικές αγορές!Τί πηγή χρησιμοποιείς τώρα?Την ίδια με το καλοκαίρι?Ετοιμάσου να σου έρθουμε επίσκεψη προσεχώς με τον πατέρα..:126:..(ξανά)..:136:...
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: An die Musik ...

Μπράβο Σπύρο, αφού ακόμα κι εσένα σε έκανε ο Βλάσης να ανεβάσεις σύστημα του βγάζω το καπέλλο. :114:

Αν μπορούσες Σπύρο να έκανες και μια περιγραφή του set-up για διαφωτισμό πολλών από εμάς.
 

Μηνύματα
69
Reaction score
0
Απάντηση: An die Musik ...

Σπύρο να τα χαίρεσαι! Βλέπω σταθερά ξιντακάκιας! Μεγάλο ατού ο dedicated χώρος κομπάρε, έχει και υψηλό waf! Ρίξε καμμιά συλλαβή για το σύστημα. Από μπάσα πώς πάει; Έχει; :)
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Μπράβο ρε φίλε, γιατί είμαι 1000% σίγουρος ότι θα τιμάει τη μουσική και με το παραπάνω? :107:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.285
Μπραβο συγχαρητηρια υπεροχο συστημα να σαι καλα να το χαιρεσι , φαινεται πολυ μερακλιδικο κ πολυ ομως dedicated!
Κανε αν θελεις κ καμια φωτο με σβηστα φωτα να δουμε την αισθηση του προβολεα οταν παιζει!
 


Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Απάντηση: Re: An die Musik ...

Μπράβο Σπύρο!Συστηματάρα και με πολύ καλά λεφτά.Κάνεις πολύ προσεκτικές αγορές!Τί πηγή χρησιμοποιείς τώρα?Την ίδια με το καλοκαίρι?Ετοιμάσου να σου έρθουμε επίσκεψη προσεχώς με τον πατέρα..:126:..(ξανά)..:136:...
πηγή το άρτι αφιχθέν sony scd 5400 ES, αγορά επιβεβλημένη καθώς έχω αρκετά sacd's κλασσικής ...

ήδη έστειλα πρόσκληση στον πατέρα ...
 

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Απάντηση: An die Musik ...

Ωστε ετσι βρε προδοτη?:136:
Καθισματα home cinema δεν ειναι αυτα?
Και τοτε τι δουλεια εχεις στις νοτιες κατηγοριες, εεεε?
Για περνα προς τα πανω να σε περιποιηθουμε και οι βορειοι:126:

Μπραβο Σπυρακο και περιμενω και συνεχεια στις φωτο:444:
τα καθίσματα είναι από το πρώτο village στο Μαρούσι, το οποίο έκλεισε και τα εκποίησε κοψοχρονιά... πήρα αυτά που ήταν στην πρώτη-πρώτη σειρά.... σχεδόν αμεταχείριστα ...
 

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Απάντηση: An die Musik ...

Μπράβο Σπύρο, αφού ακόμα κι εσένα σε έκανε ο Βλάσης να ανεβάσεις σύστημα του βγάζω το καπέλλο. :114:

Αν μπορούσες Σπύρο να έκανες και μια περιγραφή του set-up για διαφωτισμό πολλών από εμάς.
πηγή ως ανωτέρω

ενισχυτικά ο πρo CA-1 και τελικοί οι PA-1 (230 watt / 8Ω, εκ των οποίων αρκετά σε τάξη Α, η θερμοκρασία που αναπτύσσουν αγγίζει το 'ανυπόφορο' ) της κινέζικης xindak

ηχεία τα ursa major της Ιταλικής chario

ζυγισμένες καλωδιώσεις belden & neutrik

ηχείων και ρεύματος supra

στο κινηματογραφικό κομμάτι : epson tw-700, blue ray Panasonic 60, sony 840 qs, crystal system 5 & 12αρι sub ...
 

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Απάντηση: An die Musik ...

Σπύρο να τα χαίρεσαι! Βλέπω σταθερά ξιντακάκιας! Μεγάλο ατού ο dedicated χώρος κομπάρε, έχει και υψηλό waf! Ρίξε καμμιά συλλαβή για το σύστημα. Από μπάσα πώς πάει; Έχει; :)
να φάνε και οι κότες :142::142::142:
 

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Απάντηση: An die Musik ...

Μιχάλη, Γιάννη, Κώστα ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια ... εάν σας βγάζει ο δρόμος είστε ευπρόσδεκτοι για Μαλεριάδες διαρκείας ...
 

Μηνύματα
594
Reaction score
47
Σπυρο με κλασσικη μουσικη εχεις δοκιμασει πως παιζει το συστημα;:138:
Να εισαι καλα να το χαιρεσαι. Ολα αψογα και βλεπω και διακριτικο room treatment.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.393
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top