Apple Event 7/9/2022

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.706
Last edited:



Μηνύματα
2.712
Reaction score
7.819
Ενδιαφέροντα claims στα σχόλια:

You don't need lossless audio in £170 in ear buds - you can't hear the difference. You can't hear the difference on a £10,000 mastering studio setup with golden ears, it's been proven time and time again by the worlds best ears. No one here has the worlds best ears, despite what placebo they think - the upgrades to the drivers and processing are much much much more important and impactful.

 

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Έχουν καταντήσει κουράστηκες οι παρουσιάσεις της Apple εδώ και αρκετά χρόνια. Αν και αγοράζω μόνο iPhone από τότε που βγήκαν για την εμπειρία χρήσης που προσφέρουν, τα τελευταία 4-5 χρόνια από πλευρές χαρακτηριστικών δεν έχω ακούσει κάποιο χαρακτηριστικό να μου κινήσει το ενδιαφέρον σε παρουσίαση.
 

Μηνύματα
2.712
Reaction score
7.819
Έχουν καταντήσει κουράστηκες οι παρουσιάσεις της Apple εδώ και αρκετά χρόνια.
Μέσα είσαι. Το χθεσινό είναι το πρώτο που έβγαλα στα μισά από τη βαρεμάρα. Τα ίδια και τα ίδια.

τα τελευταία 4-5 χρόνια από πλευρές χαρακτηριστικών δεν έχω ακούσει κάποιο χαρακτηριστικό να μου κινήσει το ενδιαφέρον σε παρουσίαση.
Ναι, αλλά λίγο λίγο αλλάζουν τα προϊόντα. Π.χ. φέτος αναβάθμισα από το XR στο 13 pro max και είναι η μέρα με τη νύχτα. Ειδικά στη φωτογραφία. Σε 3-4 χρόνια που θα ξαναναβαθμίσω φαντάζομαι (ελπίζω) θα εντυπωσιαστώ αντίστοιχα.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.706

Apple hasn’t yet announced the event date, but we expect it to fall around the beginning of September, with September 12 or 13, 2023 looking most likely.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.820
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top