Apple TV Plus έρχεται τον Νοέμβριο και στην Ελλάδα


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.711
 

Μηνύματα
444
Reaction score
292
Έχει κανείς προσπαθήσει να δει Apple TV+ μέσω browser σε mi box s ;
Έχω το συγκεκριμένο box και μια δωρεάν ετήσια συνδρομή που δεν έχω ενεργοποιήσει ακόμη.
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.998
Reaction score
8.045
Εγώ αγαπητοί φίλοι είναι χρήστης του Συνδρομητικού της nova.

κατά μέσο όρο έχω μηνιαίο κόστος συνδρομής 46-48 ευρώ και συμπεριλαμβάνει και την σταθερή τηλεφωνεία με ιντερνετ 50 mpps.

Συμφέρει να φύγω από εκεί και να πάω σε μία αποκλειστικά σταθερή τηλεφωνεία με ιντερνετ πάλι 50mpps και την συνδρομή των 4,5 ευρώ της apple?
Σημειώνω ότι ΔΕΝ με ενδιαφέρει το αθλητικό πακέτο, παρ όλο που το διαθέτει η nova. Ποτέ πχ δεν έκατσα να δω έναν αγώνα ποδοσφαίρου ή μπασκετ.

Επίσης δεν είμαι και φαν των τελευταίων προβολών. Αρκεί δηλαδή να έχει έναν α αριθμό ταινιών ώστε να περνώ ευχάριστα κάποια από τα βράδια μου!
 

Μηνύματα
3.187
Reaction score
773
Δεν θα ελεγα οτι το Apple TV ειναι οτι πληρέστερο.
Νομιζω οτι ακομα και τώρα δεν εχουν ελληνικούς υποτιτλους οι περισσότεροι τίτλοι της, αν αυτό σε ενδιαφέρει.

Καλύτερα να εκανες ενα οικογενειακό Netflix μαζι με άλλους 3...
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.998
Reaction score
8.045
Ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σας, ναι με ενδιαφέρουν οι υπότιτλοι!
Περιμένω και την γνώμη και άλλων φίλων.

Σημειώνω ότι από την συνδρομή Nova το μόνο που χρησιμοποιώ είναι το on dimand, κανάλια κλπ δεν τα παρακολουθώ. Και εκεί έχω προσέξει ότι δεν με καλύπτει ο αριθμός των ταινιών που προσφέρει. Ζήτημα είναι να έχει καμιά πενηνταριά ή και λίγο παραπάνω!
 

Μηνύματα
3.187
Reaction score
773
Ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σας, ναι με ενδιαφέρουν οι υπότιτλοι!
Περιμένω και την γνώμη και άλλων φίλων.

Σημειώνω ότι από την συνδρομή Nova το μόνο που χρησιμοποιώ είναι το on dimand, κανάλια κλπ δεν τα παρακολουθώ. Και εκεί έχω προσέξει ότι δεν με καλύπτει ο αριθμός των ταινιών που προσφέρει. Ζήτημα είναι να έχει καμιά πενηνταριά ή και λίγο παραπάνω!
Αν θες υποτιτλους, καρφί για Netflix.
Διαφορετικα, καθεσαι στα αβγα σου :)
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Apple TV Plus είναι πολύ φτωχό και θα είναι έτσι για αρκετό καιρό ακόμα σε σχέση με το Netflix. Δεν έχει να κάνει με το χρήμα. Ας ρίξει όσα θέλει μέσα. Ο χρόνος που απαιτείται δεν εξαγοράζεται. Το Netflix είναι μονόδρομος, και έχει και Ελληνικούς υπότιτλους.
 

Μηνύματα
285
Reaction score
110
Ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σας, ναι με ενδιαφέρουν οι υπότιτλοι!
Περιμένω και την γνώμη και άλλων φίλων.

Σημειώνω ότι από την συνδρομή Nova το μόνο που χρησιμοποιώ είναι το on dimand, κανάλια κλπ δεν τα παρακολουθώ. Και εκεί έχω προσέξει ότι δεν με καλύπτει ο αριθμός των ταινιών που προσφέρει. Ζήτημα είναι να έχει καμιά πενηνταριά ή και λίγο παραπάνω!
Έχω Apple TV και Netflix. Πας Netflix για την ώρα γιατί το (δωρεάν) περιεχόμενο της Apple θα εξαντληθεί σε μια εβδομάδα. Όταν με το καλό αυξηθούν οι σειρές και οι ταινίες, βάζεις. Νομίζω όμως θα αργήσει λίγο....
 

Μηνύματα
2.672
Reaction score
1.393
Ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σας, ναι με ενδιαφέρουν οι υπότιτλοι!
Περιμένω και την γνώμη και άλλων φίλων.

Σημειώνω ότι από την συνδρομή Nova το μόνο που χρησιμοποιώ είναι το on dimand, κανάλια κλπ δεν τα παρακολουθώ. Και εκεί έχω προσέξει ότι δεν με καλύπτει ο αριθμός των ταινιών που προσφέρει. Ζήτημα είναι να έχει καμιά πενηνταριά ή και λίγο παραπάνω!
Προσωπικά έχω Netflix, Disney+, amazon prime & cosmote TV (πρεπει να βρω και λίγο χρονο να τα δω όλα αυτά) Με σειρά προτεραιότητας θα έλεγα οτι το Netflix είναι το 1ο με το cosmote να ακολουθεί. Πολυ καλό αρχίζει και γίνεται το Disney+ το οποιο ωστόσο είναι ακόμα στην αρχή και νωρίς για να βγουν συμπεράσματα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.041
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top