Apple TV+



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.684
Reaction score
28.021
Άλλαξε. Μπήκα να κάνω ετήσιο και είναι ήδη στα 99€. 😕
 

Μηνύματα
2.409
Reaction score
3.628
Άλλαξε. Μπήκα να κάνω ετήσιο και είναι ήδη στα 99€. 😕
πατα πάνω σε link μια σειράς get appletv+ και θα σε βάλει με 6,99

Χωρίς να έχω ενεργή συνδρομή πάτησα πανω σε link σειράς η οποία παρότι έδειχνε 9,99 το pop up με το subscribe έλεγε 6,99
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
Είχα τη μηνιαία συνδρομή με 6,99 το μήνα, πήγα από τα subscriptions στο iphone και εκεί είχε επιλογή για ετήσιο με €69 το χρόνο. Το έκανα στις 26/10 και είναι effective από 16/11 που λήγει ο ήδη πληρωμένος μήνας.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.684
Reaction score
28.021
πατα πάνω σε link μια σειράς get appletv+ και θα σε βάλει με 6,99

Χωρίς να έχω ενεργή συνδρομή πάτησα πανω σε link σειράς η οποία παρότι έδειχνε 9,99 το pop up με το subscribe έλεγε 6,99
Έχω συνδρομή. Οι επιλογές είναι 6.99€ και 99€.
 


Μηνύματα
2.409
Reaction score
3.628
Είχα τη μηνιαία συνδρομή με 6,99 το μήνα, πήγα από τα subscriptions στο iphone και εκεί είχε επιλογή για ετήσιο με €69 το χρόνο. Το έκανα στις 26/10 και είναι effective από 16/11 που λήγει ο ήδη πληρωμένος μήνας.
Ε πες ντε ότι είσαι απο τα θύματα πελάτης ντε !

:drinks:
:roflmao:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.593
Μπες απο Νήσους Σολομώντα. :biggrin:
Έχω τουλάχιστον δύο Apple ετήσιες που τρέχουν αλλά δεν μπορώ να βρω τα στοιχεία των accounts τους για να τις χαρίσω. Δεν τις χρησιμοποιούσα και μάλλον δεν έχω σώσει κάπου τα logins. Αν τις βρω θα ειδοποιήσω.

:biggrin:
 

Μηνύματα
2.409
Reaction score
3.628
Έχω τουλάχιστον δύο Apple ετήσιες που τρέχουν αλλά δεν μπορώ να βρω τα στοιχεία των accounts τους για να τις χαρίσω. Δεν τις χρησιμοποιούσα και μάλλον δεν έχω σώσει κάπου τα logins. Αν τις βρω θα ειδοποιήσω.

:biggrin:
Hello im a former prince in my country and would like you to gift me one subscription especially if you paid in my country currency

 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
Έσω κάπου να πούμε ότι η συνδρομή στην appletv+ είναι η μόνη για την οποία δεν έχω συχτιρισει ακομα. Του νετφλιξ τον τελευταίο χρόνο θα την ειχα κλεισει αν δεν με πρήζαν οι γυναίκες του σπιτιού.
 

Μηνύματα
2.409
Reaction score
3.628
Έσω κάπου να πούμε ότι η συνδρομή στην appletv+ είναι η μόνη για την οποία δεν έχω συχτιρισει ακομα. Του νετφλιξ τον τελευταίο χρόνο θα την ειχα κλεισει αν δεν με πρήζαν οι γυναίκες του σπιτιού.
Εχει ποιοτικότατες σειρές αλλά διάολε τα 9,99 είναι πολλά για μονιμη συνδρομη.

Νομιζω ότι με μια 2 μηνιαια καθε χ μηνες βλέπεις ότι θες
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
Εχει ποιοτικότατες σειρές αλλά διάολε τα 9,99 είναι πολλά για μονιμη συνδρομη.

Νομιζω ότι με μια 2 μηνιαια καθε χ μηνες βλέπεις ότι θες
πηγε 9,99; Άρα στο ετήσιο με 99 που γράφτηκε πιο πάνω ειναι 8,25.
και στις 2 περιπτώσεις λιγότερο από τα 12 (ή 14, δεν θυμάμαι του νετφλιξ).

Και αν δεν κάνω λάθος είναι share και στο family.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.593
Έσω κάπου να πούμε ότι η συνδρομή στην appletv+ είναι η μόνη για την οποία δεν έχω συχτιρισει ακομα. Του νετφλιξ τον τελευταίο χρόνο θα την ειχα κλεισει αν δεν με πρήζαν οι γυναίκες του σπιτιού.
Αυτό που βαριέμαι είναι ότι εμείς οι πιο δύσκολοι βρίσκουμε ελάχιστα αξιόλογα θεάματα ανά μήνα στην κάθε πλατφόρμα.
Netflix, Amazon, Apple, Disney, HBO κλπ. Άρα αν θέλουμε να είμαστε μέσα στο trend της κινηματογραφικής επικαιρότητας θα πρέπει να έχουμε συνδρομές άνω των 50€/ μήνα. Και το βασικότερο, να ανοιγοκλείνουμε εφαρμογές μέχρι να βρούμε αυτό που μας αρέσει.

Γελάω με τη σύζυγο που μου λέει γιατί έχουμε τόσα apps αφού τα έχει όλα μαζεμένα το Stremio. Δεν ξέρει ότι είναι πειρατικά. :roflmao:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
Αυτό που βαριέμαι είναι ότι εμείς οι πιο δύσκολοι βρίσκουμε ελάχιστα αξιόλογα θεάματα ανά μήνα στην κάθε πλατφόρμα.
Netflix, Amazon, Apple, Disney, HBO κλπ. Άρα αν θέλουμε να είμαστε μέσα στο trend της κινηματογραφικής επικαιρότητας θα πρέπει να έχουμε συνδρομές άνω των 50€/ μήνα. Και το βασικότερο, να ανοιγοκλείνουμε εφαρμογές μέχρι να βρούμε αυτό που μας αρέσει.

Γελάω με τη σύζυγο που μου λέει γιατί έχουμε τόσα apps αφού τα έχει όλα μαζεμένα το Stremio. Δεν ξέρει ότι είναι πειρατικά. :roflmao:
Το Disney το σταμάτησα μετά τον πρώτο χρόνο που ήταν τσάμπα. Μια σειρά ειχα δει μόνο εκεί (only murders in the building). Στα συν ότι στο Apple TV παρουσιάζει τις επιλογές σειρών ταινιών που τρέχουν και στο Disney.
Το Amazon κάπου το έχω ενεργό από μια τσάμπα τελειως ουγγρική συνδρομή αν θυμάμαι καλα και χάζεψα μόνο τους τύπους με τα αυτοκίνητα.
HBO θα έβαζα μάλλον αν υπήρχε η δυνατότητα να παίζει από το player της apple.
Το νετφλιξ με έχει ξενερώσει, σπάνια έχει πια κάτι που να βλέπεται ευχάριστα.
Στα συν του καναλιού της apple είναι και η αγορά ή ενοικίαση νέων ταινιών. Εκεί που δεν βρίσκεις τι να δεις και υπό συνθήκες (σε μια άλλη ζωή πλέον 🤣) θα πήγαινες σινεμά χαμογελάς στην κάμερα του iPhone να χρεωθεις και σώζεις κάπως τη βραδιά.
 

Μηνύματα
485
Reaction score
425
EDIT από moderator : Απαγορεύονται τα links σε παράνομες υπηρεσίες.


***** usd το ετήσιο!
Το έχω βάλει, μια χαρά δουλεύει!
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.593
Το Disney το σταμάτησα μετά τον πρώτο χρόνο που ήταν τσάμπα. Μια σειρά ειχα δει μόνο εκεί (only murders in the building). Στα συν ότι στο Apple TV παρουσιάζει τις επιλογές σειρών ταινιών που τρέχουν και στο Disney.
Το Amazon κάπου το έχω ενεργό από μια τσάμπα τελειως ουγγρική συνδρομή αν θυμάμαι καλα και χάζεψα μόνο τους τύπους με τα αυτοκίνητα.
HBO θα έβαζα μάλλον αν υπήρχε η δυνατότητα να παίζει από το player της apple.
Το νετφλιξ με έχει ξενερώσει, σπάνια έχει πια κάτι που να βλέπεται ευχάριστα.
Στα συν του καναλιού της apple είναι και η αγορά ή ενοικίαση νέων ταινιών. Εκεί που δεν βρίσκεις τι να δεις και υπό συνθήκες (σε μια άλλη ζωή πλέον 🤣) θα πήγαινες σινεμά χαμογελάς στην κάμερα του iPhone να χρεωθεις και σώζεις κάπως τη βραδιά.
Αυτά που αξίζουν για μένα τα βλέπω στο Village παρέα με τον γιο. Πάω στις πρώτες απογευματινές παραστάσεις, μόνο καθημερινές, φορτώνω το σακίδιο KFC twisters και burgers και είμαι άρχοντας σε άδειες αίθουσες. :D

Στο σπίτι αν δεν είχα τη σύζυγο δεν θα είχα καμία δημοφιλή συνδρομή. Στο Netflix συνήθως περιορίζομαι στο search που μπορεί να κρατήσει πάνω από τέταρτο χωρίς αποτέλεσμα. Άντε καμία σειρά κάθε 1-2 μήνες και κάποια ταινία που κατά τύχη αρέσει. Τις άλλες πλατφόρμες τις έχω και κάθονται μήπως και.

Τα μόνα που ξεφτιλίζω είναι YouTube και F1 TV.
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.593
EDIT από moderator : Απαγορεύονται τα links σε παράνομες υπηρεσίες.


***** usd το ετήσιο!
Το έχω βάλει, μια χαρά δουλεύει!
Να διευκρινίσω ότι είναι θολά τα όρια μεταξύ πειρατείας, παράνομης μεταπώλησης. Οπότε για να αποφύγουμε τις γκρι ζώνες έχουμε αποφασίσει να μη γίνει η αρχή.
 

Μηνύματα
485
Reaction score
425
Να διευκρινίσω ότι είναι θολά τα όρια μεταξύ πειρατείας, παράνομης μεταπώλησης. Οπότε για να αποφύγουμε τις γκρι ζώνες έχουμε αποφασίσει να μη γίνει η αρχή.
sorry , δεν θα ξαναγίνει...
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top