Arcam AV40 - AVR10 - AVR20 - AVR30


Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Και εγώ περίμενω τιμή από ελληνικη αντιπροσωπεία .
Όποιος θέλει ισχύει ότι είχα πει και παλιά
Κοινώς δεχόμαστε πμ
 










Μηνύματα
1.328
Reaction score
656
Το Σάββατο παραλαμβάνω και θα σας κρατήσω ενήμερους. Ναί έγινε όντως έλεγχος απο τον εδω αντιπρόσωπο και κατα τηλεφωνική του δηλωση ειναι όλα οκ.
 


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
Ωχου μωρ αδερφάκι μου ! ψυχοβγάλτης είσαι.
Δώσε πράμα στον λαό .
Αν ήθελα να πάρω τέτοιο μηχάνημα και μου έκανες τέτχοια καψόνια δεν θα το έπαιρνα ποτέ.
Πουτέ που έλεγε και η Τασούουλα .
 




Μηνύματα
1.328
Reaction score
656
Παίζει και παίζει καλά, και φυσικά χωρίς το BC δεν αξίζει να τον αγοράσεις και η ισοστάθμιση-διαχείριση των χαμηλών είναι το μεγάλο ατού του dirac που με την σειρά του είναι το μεγάλο ατού του arcam. Εκ πρώτης όψεως αξίζει, έχει όμως πολύ δρόμο μπροστά, οπότε η ισοστάθμιση θέλει υπομονή και η μάθηση κυνήγι..........................................:drinks:






Clearly YMMV.
 

Μηνύματα
1.328
Reaction score
656
Out of the box παίζει παπαδες. Τώρα προσπαθω να αξιοποιήσω και το dirac. Διαβασμα και βλέπουμε. Δυστυχώς όμως ο εγκέλαδος έβαλε το χεράκι του, 2 KALI-IN 8 έπεσαν απο τις βάσεις τους. Δεν δοκίμασα τι έγινε, απλά κατέβηκα στο υπόγειο γρήγορα κατέβασα και τα υπόλοιπα, έβαλα τον Arcam και το Oppo κάτω απο το έπιπλο και έφυγα τάχιστα.
 

Μηνύματα
1.328
Reaction score
656
Ο arcam ήρθε με την έκδοση firmware 1.42 δλδ την προηγούμενη. Τώρα κυκλοφορεί η 1.44. Οι πληροφορίες λένε ότι στα μέσα Μαρτίου θα κυκλοφορήσει η 1.46 που θα λύνει και τα "τελευταία" εναπομείναντα προβλήματα. Μακάρι. Το dirac φοράει την τελευταία έκδοση 3.0.13. Με το DLBC μάλλον θα περιμένω λίγο διότι απήντησε ο Flavio ότι χρειάζονται λίγο καιρό μέχρι να λυθούν κάποια προβληματάκια.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.182
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top