Arendal vs xtz

Μηνύματα
90
Reaction score
39
Πήρα και εγώ ένα xtz 12.17 και ποτέ δεν άκουσα κάτι καλύτερο από ένα Yamaha που είχα 10 ‘. Δεύτερη φορά στον τεχνικό την πρώτη γιατί έφυγε ένα καλωδιακι. Την δεύτερη γιατί δουλεύει 1 στις 10 φορές και αναβόσβηνα το κόκκινο φως .. ο τεχνικοσ Δεν βρίσκει το πρόβλημα ...εγκατάσταση μέσα σαν κινεζικό !! Εάν είχατε η έχετε παρόμοια θέματα παρακαλώ ενημερώστε με τι γίνετε και πως φτιάχνετε. Ευχαριστω
 

Μηνύματα
325
Reaction score
254
Πήρα και εγώ ένα xtz 12.17 και ποτέ δεν άκουσα κάτι καλύτερο από ένα Yamaha που είχα 10 ‘. Δεύτερη φορά στον τεχνικό την πρώτη γιατί έφυγε ένα καλωδιακι. Την δεύτερη γιατί δουλεύει 1 στις 10 φορές και αναβόσβηνα το κόκκινο φως .. ο τεχνικοσ Δεν βρίσκει το πρόβλημα ...εγκατάσταση μέσα σαν κινεζικό !! Εάν είχατε η έχετε παρόμοια θέματα παρακαλώ ενημερώστε με τι γίνετε και πως φτιάχνετε. Ευχαριστω
Δεν έχει εγγύηση;
 


Μηνύματα
1.297
Reaction score
2.573
Καλησπέρα σας ,ενδιαφέρομαι να αγοράσω subwoofer και έχω καταλήξει σε ανάμεσα σε arendal kai xtz. Ο χώρος είναι 3 μέτρα πλάτος 3 μέτρα ύψος και 4,7 μήκος. Το budget ειναι μέχρι 1000. 90%ταινιες 10% μουσική. Πιο συγκεκριμένα arendal 1723 sub 1 vs arendal 1v vs xtz 12.17 vs xtz 1×12 sub. Τι έχετε να μου προτείνετε σας ευχαριστώ πολύ.
Τι ηχεία έχεις ;
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.867
Reaction score
4.640
Πήρα και εγώ ένα xtz 12.17 και ποτέ δεν άκουσα κάτι καλύτερο από ένα Yamaha που είχα 10 ‘. Δεύτερη φορά στον τεχνικό την πρώτη γιατί έφυγε ένα καλωδιακι. Την δεύτερη γιατί δουλεύει 1 στις 10 φορές και αναβόσβηνα το κόκκινο φως .. ο τεχνικοσ Δεν βρίσκει το πρόβλημα ...εγκατάσταση μέσα σαν κινεζικό !! Εάν είχατε η έχετε παρόμοια θέματα παρακαλώ ενημερώστε με τι γίνετε και πως φτιάχνετε. Ευχαριστω
Το 12.17 edge είχες ή το απλό; Ρωτάω γιατί το απλό είχε θέματα με τα ενισχυτικά του που το edge θεωρητικά έλυσε.
 

Μηνύματα
2.408
Reaction score
3.623
Το απλό μάλλον είναι και έπρεπε να μιλήσει με xtz ο φίλος..
Με μικρό κόστος σου βάζουν τον Edge ενισχυτή.(αυτό διαβάζω σε fora ξένα)
Τώρα βέβαια που ανοίχτηκε, δεν ξέρω..
 

Μηνύματα
90
Reaction score
39
Το 12.17 edge είχες ή το απλό; Ρωτάω γιατί το απλό είχε θέματα με τα ενισχυτικά του που το edge θεωρητικά έλυσε.
Το απλο
Το απλο
Και άντε και τους πήρα . Τι να τους πω ; Ότι απλά δεν δούλεψε ποτέ καλά ;
 


Μηνύματα
90
Reaction score
39
Αυτό ακριβώς να τους γραψεις.
Λοιπόν. Είχα επαφή. Μου είπαν ότι έχουν γνώση ότι το συγκεκριμένο εμφάνιζε κάποια προβλήματα και μου πρότειναν να τους το στείλω να το φτιάξουν δωρεάν η να μου δώσουν το edge με 150 ευρώ και τα μεταφορικά δικά μου
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Λοιπόν. Είχα επαφή. Μου είπαν ότι έχουν γνώση ότι το συγκεκριμένο εμφάνιζε κάποια προβλήματα και μου πρότειναν να τους το στείλω να το φτιάξουν δωρεάν η να μου δώσουν το edge με 150 ευρώ και τα μεταφορικά δικά μου
ευκαιρία για αναβάθμιση :party:
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.867
Reaction score
4.640
Λοιπόν. Είχα επαφή. Μου είπαν ότι έχουν γνώση ότι το συγκεκριμένο εμφάνιζε κάποια προβλήματα και μου πρότειναν να τους το στείλω να το φτιάξουν δωρεάν η να μου δώσουν το edge με 150 ευρώ και τα μεταφορικά δικά μου
Μέσα στην ατυχία σου εισαι τυχερός, edge εμείς οι θνητοί θα δουμε τέλος αυγούστου, αρχές σεπτεμβριου !
 

Μηνύματα
18
Reaction score
9
Μην το στείλεις καν μόνο χρόνο θα χάσεις και θα ξανα χαλάσει,χτυπα τον edge θα παίξει καλύτερα με επάρκεια ισχύος
 

Μηνύματα
90
Reaction score
39
Μέσα στην ατυχία σου εισαι τυχερός, edge εμείς οι θνητοί θα δουμε τέλος αυγούστου, αρχές σεπτεμβριου !
Ναι τυχερός με συν 200 !
 


Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
επισης....... ξερει καποιος να μου πει , γιατι ; το απλο εχει 645 και το edge 590 !
Φαντάζομαι λόγω κάποιας προσφοράς που το απλό δεν έχει
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.867
Reaction score
4.640
Ναι τυχερός με συν 200 !
Αγόρασε το απλό με πρόβλημα, το ανοιξε, του αναγνωρίζουν εγγυηση και του δίνουν την δυνατότητα ΑΝ ΘΕΛΕΙ να αναβαθμίσει το μηχανημα του με + 150 ευρω.

Για μένα, μια χαρά τυχερός ειναι. Επίσης μπράβο στην xtz για τα business ethics που επιδεικνύει. Αν ο φίλος ψώνιζε κανα klipsch απο το πανέρι απο αυτά που καινε 1-2 ενισχυτές το δίμηνο ακόμα θα εκλεγε τα χρήματα του με μαυρο δάκρυ .
 

gid

Μηνύματα
7.411
Reaction score
8.651
Αγόρασε το απλό με πρόβλημα, το ανοιξε, του αναγνωρίζουν εγγυηση και του δίνουν την δυνατότητα ΑΝ ΘΕΛΕΙ να αναβαθμίσει το μηχανημα του με + 150 ευρω.

Για μένα, μια χαρά τυχερός ειναι.
Δηλαδή αν το σαμπ είχε έλθει ΚΑΙ δούλευε σωστά, πόσες χαρές τυχερός θα ήταν;
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.867
Reaction score
4.640
Δηλαδή αν το σαμπ είχε έλθει ΚΑΙ δούλευε σωστά, πόσες χαρές τυχερός θα ήταν;
Τυχερός στην ατυχία του, το γράψα και στο #31
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.867
Reaction score
4.640
Μας τον κάρφωσε η Κα XTZ. Η παραδoση για τα λευκά 12.17 edge πάει για 3ο 10ημερο Σεπτεμβρίου ...
Τουλάχιστον πάντως ενημερώνουν (αν και το καλοσκεφτομαι να ακυρώσω τελικά).
 

Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Όπου να ναι βγαίνει το 15αρι.
Όσοι πιστοί προσέλθετε,

 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.680
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top