ASTON MARTIN DBS (πριν και....μετά)


Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Ένα FORD V8 έχει...αλλά είναι ιεροσυλία να μιλάμε για MG σε thread με ASTON MARTINs!!!! Να γυρίσουμε στο θέμα άμεσα!!!

:D
 


V

VIDEOMIX

Guest
Ο JOHN TAYLOR o μπασίστας των αγαπημένων μου DURAN-DURAN έχει οτιδίποτε ακριβό έχει βγάλει η ASTON MARTIN. Εχει τεράστια συλλογή. 8)
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
VIDEOMIX said:
Ο JOHN TAYLOR o μπασίστας των αγαπημένων μου DURAN-DURAN έχει οτιδίποτε ακριβό έχει βγάλει η ASTON MARTIN. Εχει τεράστια συλλογή. 8)
Εγώ έχω ό,τιδήποτε φτηνό έχει βγάλει η AM. Δηλαδή.... τίποτα! :lol:
 

Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
VIDEOMIX said:
Ο JOHN TAYLOR o μπασίστας των αγαπημένων μου DURAN-DURAN έχει οτιδίποτε ακριβό έχει βγάλει η ASTON MARTIN. Εχει τεράστια συλλογή. 8)
Δεν έχει βγάλει φθηνά (που λέει και ο Βασίλης). Έχω επισκευθεί το εργοστάσιο στο Newport Pagnell (ήταν δίπλα στο πανεπιστήμιο που ήμουν) και εκεί βλέπεις πραγματικά πώς φτιάχνεται ένα χειροποίητο αυτοκίνητο...και γιατί κάνει τόσο που κάνει...
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Άκη γερά με τσαμπουκά!!!Δεν θα τους αφήσουμε να αμαυρώνουν την φήμη της αγαπημένης μας μάρκας!!! Φωτιά στους βλάσφημους !!! Και είχα ορκιστεί στον εαυτό μου να μην την δώ την ταινία με τον παλιολουγκρόξανθομπάμπουρα...Αλλά τώρα αλλάζει...Ελπίζω τουλάχιστον να εμφανίζεται αρκετά για να ρεφάρω τα 7 ευρώ που θα δώσω...
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Μάριος Λαζάρου said:
Ελπίζω τουλάχιστον να εμφανίζεται αρκετά για να ρεφάρω τα 7 ευρώ που θα δώσω...
Στον παλιολουγκρόξανθομπάμπουρα αναφέρεσαι??
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Όχι τίποτα μπορεί να του την κάνουν και δώρο του βλάκα οπως είχαν κάνει με τον Pierce Brosnan :shock: :shock: :shock:
 


Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top