ATOLL ELECTRONIQUE AV80

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
74
Reaction score
20
Πωλείται ο τελικός ενισχυτής του θέματος, τριών (3) καναλιών, 3x80 Watt στα 8 Ohm, 3x120 Watt στα 4 Ohm, απόκριση 5Hz - 200kHz, παραμόρφωση στο 1 kHz : 0,05%/10W, γλυκός και φινετσάτος ήχος που θυμίζει λυχνίες, ιδανικός για να αναβαθμίσει - συμπληρώσει ένα σύστημα οικιακού κινηματογράφου και όχι μόνον, εξαιρετική κατάσταση, δεκτός έλεγχος - ακρόαση, τιμή 390€.
 

Attachments


Μηνύματα
7
Reaction score
0
Μήπως θα μπορούσες να μου πεις με τη ενισχυτή τον έχεις συνδέσει και με ποιο τρόπο γιτί στις επαφές δε βλέπω εισόδους σύνδεσεις με άλλο ενισχυτή. Είχα ακούσει έναν ολοκληρωμένο αυτής της εταιρείας και είχε ενδιαφέρον ήχο. Σ' ευχαριστώ.
 


Μηνύματα
74
Reaction score
20
Μπορεί να οδηγηθεί από οποιονδήποτε προενισχυτή ή από ολοκληρωμένο με εξόδους προενίσχυσης. Οι είσοδοι line βρίσκονται στο αριστερά πίσω μέρος του τελικού, όπως αναφέρει και ο φίλος josoua, τον οποίο και ευχαριστώ για την αμεσότερη απάντηση στο ερώτημά σου. Στις επισυναπτόμενες φωτογραφίες της πίσω όψης (DSC-0086.jpg & DSC-0088.jpg) φαίνονται καθαρά, μαζί με τις αντίστοιχες εξόδους για διενίσχυση, σύμφωνα πάντα με τον κατασκευαστή, κάτι που εγώ δεν έτυχε να χρησιμοποιήσω ως τώρα.
 


Μηνύματα
74
Reaction score
20
Διατίθεται στα 340€ μετρητά
ή δυνατότητα ανταλλαγής στην αρχική του τιμή με κάποιο από τα παρακάτω:
1. Προ Tsakiridis Alexander, τρέχον μοντέλο με τηλεχειρισμό
2. Ευαίσθητο ηχείο βάσης για οδήγηση από λαμπάτο τελικό
 

Μηνύματα
74
Reaction score
20
Διατίθεται στα 340€ μετρητά, όχι πλέον ανταλλαγές.
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
υπαρχει ακομα ο atoll? Ο δικος μου θα πουληθει μαλον λιαν συντομως! Μολις τον δωσω θελω τον δικο σου!
 



Μηνύματα
320
Reaction score
91
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΣΤΟ 6934006850 ΑΝΤΩΝΗΣ.ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.Η ΑΛΛΙΩΣ ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΕΓΩ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 





Μηνύματα
48
Reaction score
11
επανερχομαι και ελπιζω να μη σε ζαλιζω (κόλλησα με το εξτρα καναλι του δικου σου βλεπεις)
αν κανεις ενα καλο πακετο σε συνδυασμο και με τους δυο παλιους ασημι που ειδα οτι εχεις τα λεμε συντομα .χρειαζομαι αλλους δυο ενισχυτες στο χωρο εργασιας μου και δεν ειναι ασχημοι αυτοι που εχεις !
ευχαριστω και παλι .
 

Μηνύματα
74
Reaction score
20
επανερχομαι και ελπιζω να μη σε ζαλιζω (κόλλησα με το εξτρα καναλι του δικου σου βλεπεις)
αν κανεις ενα καλο πακετο σε συνδυασμο και με τους δυο παλιους ασημι που ειδα οτι εχεις τα λεμε συντομα .χρειαζομαι αλλους δυο ενισχυτες στο χωρο εργασιας μου και δεν ειναι ασχημοι αυτοι που εχεις !
ευχαριστω και παλι .
Έχεις pm.
 




Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.160
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top