Audio Cast

Μηνύματα
15
Reaction score
6
Για να συνδέσουμε μέσω WiFi ηχεία εκτός από google Chromecast audio που είναι δυσεύρετο?
Της Amazon το echo dot κάνει την ίδια δουλειά ή θα έχει χειρότερο ήχο?
 


Μηνύματα
13.637
Reaction score
6.601
Για να συνδέσουμε μέσω WiFi ηχεία εκτός από google Chromecast audio που είναι δυσεύρετο?
Της Amazon το echo dot κάνει την ίδια δουλειά ή θα έχει χειρότερο ήχο?
δυσευρετο?

 

Μηνύματα
15
Reaction score
6
δυσευρετο?

Ναι λάθος έκφραση..
Λόγω μη υποστήριξης από την google πλέον,μήπως δημιουργηθεί θέμα..
Παρηγγειλα πάντως 2 να υπάρχουν κ αν κάποια στιγμή δεν δουλέψουν πάμε γι’αλλα..
Αν κάποιος άλλος ενδιαφέρεται τα 2 θα του βγουν 41£ μαζί με τα μεταφορικά.
 

Μηνύματα
13.637
Reaction score
6.601
Ναι λάθος έκφραση..
Λόγω μη υποστήριξης από την google πλέον,μήπως δημιουργηθεί θέμα..
Παρηγγειλα πάντως 2 να υπάρχουν κ αν κάποια στιγμή δεν δουλέψουν πάμε γι’αλλα..
Αν κάποιος άλλος ενδιαφέρεται τα 2 θα του βγουν 41£ μαζί με τα μεταφορικά.
Δεν σταμάτησε την υποστήριξη, σταμάτησε να βγάζει το chromecast audio,γιατί όλα τα νέα network players και network ενισχυτές ,έχουν πλεον δυνατότητα chromecast audio και προφανώς βγάζει πολυ περισσότερα απο τα δικαιώματα στις αλλες εταιρείες.Αλλά οσο υπάρχει η εφαρμογή chromecast audio,δεν θα έχει πρόβλημα και η συσκευουλα.Πάντως ηχητικά δεν λέει τίποτα απο την αναλογική έξοδο, απο την ψηφιακή ο ήχος βελτιώνεται αναλογα με την ποιότητα του dac .
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.279
Όντως, τα νέα μίντια πλειερ της αγοράς, έχουν ενσωματώσει το Chromecast ultra, και η χρήση είναι απολύτως όμοια με αυτό.

Το Nvidia shield που έχω, δουλεύει άριστα σα το Chromecast, με τον ίδιο ακριβώς τρόπο από το κινητό μου.

Και κάνει κι άλλα πράγματα... ;)

Βεβαίως, είναι ακριβότερο.
 

Μηνύματα
15
Reaction score
6
Όντως, τα νέα μίντια πλειερ της αγοράς, έχουν ενσωματώσει το Chromecast ultra, και η χρήση είναι απολύτως όμοια με αυτό.

Το Nvidia shield που έχω, δουλεύει άριστα σα το Chromecast, με τον ίδιο ακριβώς τρόπο από το κινητό μου.

Και κάνει κι άλλα πράγματα... ;)

Βεβαίως, είναι ακριβότερο.
Καλά ναι,δεν μπορούν να συγκριθούν..
Αλλά πέρα από την τιμή είναι και άλλη η χρήση τους..Το Chromecast και λόγω μεγέθους μπορείς να το κουμποσεις σε παλιά ή Bluetooth ηχεία και να το μεταφέρεις άνετα όπου θες...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.865.107
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top