Audio Research Reference 6SE & Reference 750 SEL

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.531
Reaction score
37.730
ο υδραυλικός και ο ηλεκτρολογος της πρεπει να εχουν.... εγω δεν ασχολουμαι μαζι της...

........ love iz your best friend marrying a nymphomaniac... !!
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.531
Reaction score
37.730
.... 2-4-9 τρολευ για κυψελη.. <3
..Spock, (βρε) συ...δε φωταει τουτο το μαραφετι...το εβαλα στη μπριζα και ισα ισα..ειναι χαμηλου φωτισμου ή σομπα αγορασα αντι για φωτιστικο.. ?!
 

Μηνύματα
172
Reaction score
74
- πέραν αυτής της ομολογουμένως ρηξικέλευθης χρήσης , κάποια άποψη επί των συσκευών ;
Να σου πω αν γυρνουσαμε στο 1950 και βρισκωμαστε καπου και συζητουσαμε το θεμα θα μπορουσα να σου πω. Το τεχνολογικο μερος μιας τετοιας συσκευης σημερα ειναι γνωστο σε ολους οσους ασχολουντε με αυτα τα πραγατα. Αν το συγκεκριμενο μηχανημα βγηκε σημερα για με αναπολισουμε το παρελθον τοτε καλως και μονον αν μας το πει. Η αποψη μου λοιπον για αυτο το πραγμα ειναι οτι σημερα δεν εχει καμια αξια.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.438
Reaction score
50.516
Να σου πω αν γυρνουσαμε στο 1950 και βρισκωμαστε καπου και συζητουσαμε το θεμα θα μπορουσα να σου πω. Το τεχνολογικο μερος μιας τετοιας συσκευης σημερα ειναι γνωστο σε ολους οσους ασχολουντε με αυτα τα πραγατα. Αν το συγκεκριμενο μηχανημα βγηκε σημερα για με αναπολισουμε το παρελθον τοτε καλως και μονον αν μας το πει. Η αποψη μου λοιπον για αυτο το πραγμα ειναι οτι σημερα δεν εχει καμια αξια.
- σεβαστό
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.427
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top