Audio Science Review YouTube Channel





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Βάζω στοίχημα πάντως, πως όποιος από τους φίλους μας τους καλωδιολαγνους "δοκιμάσει" αυτό το πολυμπριζο της όντιοκουεστ στο στέρεο, θα ακούσει καθαρότερα πρίμα και γρανιτένιο Μπάσο, θα φύγει ένα πέπλο από τη μουσική και θα έχει νεκρικη ησυχία στο υπόβαθρο.

Και άλλες τέτοιες μπούρδες.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Βάζω στοίχημα πάντως, πως όποιος από τους φίλους μας τους καλωδιολαγνους "δοκιμάσει" αυτό το πολυμπριζο της όντιοκουεστ στο στέρεο, θα ακούσει καθαρότερα πρίμα και γρανιτένιο Μπάσο, θα φύγει ένα πέπλο από τη μουσική και θα έχει νεκρικη ησυχία στο υπόβαθρο.

Και άλλες τέτοιες μπούρδες.
Σαν εκείνο το κσυλινο πολυμπριζο που άκουγε ο ριβγιουερ την ηχητική υπογραφή του κσυλου, δεν υπάρχει άλλο!
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Πρόσεχε εσύ , γιατί και του μαέστρου κσύλινο είναι το πολύμπριζο.
Μην τα πάρει κράνα και σε κυνηγάει μετά.
Ο μαέστρος έχει κσυλινο πολυμπριζο για να ταιργιαζει με τα στραντιβάργια που ακούει!
 






Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Εν τω μεταξύ, ένα χρόνο πριν ούτε καν φανταζόμουν ότι θα έφτανα στο σημείο να απαξιώνω πλήρως τα καλώδια. Απίστευτο. Άι μπιλίβ μπρεεεεε!!! Φακ δε κέιμπλς!!! Αμίρ γουί λάβ γιου μάναμ!!!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
ένα χρόνο πριν ούτε καν φανταζόμουν ότι θα έφτανα στο σημείο να απαξιώνω πλήρως τα καλώδια. Απίστευτο.
Ναι, είναι απίστευτη η μ@λακια που μας δέρνει.
Δυστυχώς.

Φυσικά βάζω τον εαυτό μου μέσα, εννοείται.

Βέβαια εσύ δεν ήταν δυνατόν να ακούσεις τον οποιοδήποτε EAR ή κογια ή δεξερωγωποιον με τη μία, δε γίνεται.
Χιουμαν σπισις.
Δατς δη γουέι δη κούκι κραμπλς.

Προσωπικά έχω (εδώ και χρόνια) πρόβλημα με οποιοδήποτε καλώδιο δεν είναι μαύρο κι όσο πιο λεπτό (για την εφαρμογή) γίνεται.

Έχω πρόβλημα με οποιοδήποτε "επώνυμο" από τον χαϊενδοχώρο καλώδιο. Ρε δε πα να'ναι τέλειο; θα το ξηλώσω δίχως σκέψη, μηδέν. Ουστ.

Βαντενχουλ; Ουστ. Κιμπερ; Ουστ. Οντιοκουεστ; Ουστ. Βαλχαλα; Ουστ. Τίποτα ρε, ξήλωμα όλα.

Μωβ; Ουστ. Μπλε; Ουστ. Κόκκινο; Ουστ. Πράσινο; Ουστ. Όλα ρε όλα, ουστ.

Μαύρο. Τέλος.
Αποδεκτά στην ούγια μόνο ονόματα από μεγάλες πραγματικές βιομηχανίες του χώρου, όπως μπελντεν και μογκαμι.

Όλα τα υπόλοιπα, όλα μαζί, ξήλωμα με μίσος.

Τα βλέπω και εκνευρίζομαι ρε.

ΟΥΣΤ.
 


Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Ναι, είναι απίστευτη η μ@λακια που μας δέρνει.
Δυστυχώς.

Φυσικά βάζω τον εαυτό μου μέσα, εννοείται.

Βέβαια εσύ δεν ήταν δυνατόν να ακούσεις τον οποιοδήποτε EAR ή κογια ή δεξερωγωποιον με τη μία, δε γίνεται.
Χιουμαν σπισις.
Δατς δη γουέι δη κούκι κραμπλς.

Προσωπικά έχω (εδώ και χρόνια) πρόβλημα με οποιοδήποτε καλώδιο δεν είναι μαύρο κι όσο πιο λεπτό (για την εφαρμογή) γίνεται.

Έχω πρόβλημα με οποιοδήποτε "επώνυμο" από τον χαϊενδοχώρο καλώδιο. Ρε δε πα να'ναι τέλειο; θα το ξηλώσω δίχως σκέψη, μηδέν. Ουστ.

Βαντενχουλ; Ουστ. Κιμπερ; Ουστ. Οντιοκουεστ; Ουστ. Βαλχαλα; Ουστ. Τίποτα ρε, ξήλωμα όλα.

Μωβ; Ουστ. Μπλε; Ουστ. Κόκκινο; Ουστ. Πράσινο; Ουστ. Όλα ρε όλα, ουστ.

Μαύρο. Τέλος.
Αποδεκτά στην ούγια μόνο ονόματα από μεγάλες πραγματικές βιομηχανίες του χώρου, όπως μπελντεν και μογκαμι.

Όλα τα υπόλοιπα, όλα μαζί, ξήλωμα με μίσος.

Τα βλέπω και εκνευρίζομαι ρε.

ΟΥΣΤ.
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε νιώθω! Το 1016 πρέπει να έχει κλείσει χρόνο στο κουτί του. Το έχω και το βλέπω. Απλά δεν το χρειάζομαι. Ανυπομονώ όμως να ψωνίσω το 2549 μογκαμάκι με τα φανταστικά νιούτρικ xlr.

Αν το θεμα ειναι το χρώμα υπαρχουν και κάλτσες. Με αντικραδασμικες μάλιστα ιδιοτητες :p
Το 1016 δεν έχει ανάγκη απο κάλτσα. Είναι πανέμορφο απο μόνο του. Κρίμα που κοιμάται στο κουτί του. :p
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.187
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top