B&W club

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
δεκτη κατ εξαιρεση η παντοφλα...λογο στοχου μαγκνεπαν απο εμενα... 🐒
δε κανεις καμμια δοκιμη με τα μαγκνεπαν...εστω και με καθηστεριση καποιων ετων.. ο EAR εχει κατι κουκλια...εγω δεν εχω λεφτα και ενα vw που εχω ...δε φενεται να το θελει... 🐒
 
Last edited:


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Κακό πράγμα η μπάλα ! το έχω πεί εγώ. :lolsign:
Μα είναι δυνατόν να αγοράζουν ηχεία με καρούμπαλα;;;
Τόσα άλλα ωραία σχέδια υπάρχουν.. Το φαλλικό σχήμα των Αυλών πχ!
download.jpeg

Αν μάλιστα ενσωματώσεις και δύο σαμπγουφα μπιενταμπλεγιου πιβιουάν, εκατέρωθεν της βάσης του Αυλου..
25751.jpg


εκεί να δεις γούστα και γλέντια!!!
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
ΜΗΝ με στεναχωρεις και σε συμπαθω ιδιαιτερα , το ξερεις!
Καμία πρόθεση από την πλευρά μου να σε στεναχωρήσω. Η συμπάθεια είναι αμοιβαία.
Απλά βρήκα υπερβολικό αυτό που έγραψες και σου απάντησα αντίστοιχα.
 



Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.364
Reaction score
30.515
Μα είναι δυνατόν να αγοράζουν ηχεία με καρούμπαλα;;;
Τόσα άλλα ωραία σχέδια υπάρχουν.. Το φαλλικό σχήμα των Αυλών πχ!
View attachment 172351

Σιγά το φαλλικό.... εκτός εάν έχεις κατά νου τπτ pencil dicks

εξ άλλου εάν όντως ήταν φαλλικό το σχήμα, θα είχε και ένα κάππα μπροστά η ονομασία
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
τα B&w γρατζουναγαν και ειχαν too much μπασο και οχι τοσο σφιχτο για αφροντιστο χωρο, σαλονι καπου 4 Χ6 μετρα
 


Μηνύματα
12.846
Reaction score
10.064
μρε μαιμουμου σιαχνει γραμμοφωνα στην αθηνα κανας μαστορας;
με εχει πρηξει ενας βαρυς χαιεντας τωρα που θα ναρθω στο κλεινον αστυ να το σιαξει
αν ξερεις κανα μαστορα που σιαχνει γραμμοφωνα
Ο πατέρας μου. Για πάρε τηλέφωνο και ρώτα τον.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.276
Αυτό:





Είναι για μένα το μεγαλύτερο κατόρθωμα της φίρμας.

Είναι απλά, εξαιρετικό.

Ήταν το πρώτο ζευγάρι σαμπ που άκουσα και μου άρεσαν πραγματικά πολύ τα σαμπ...

Με τις μαμά ρυθμίσεις παρακαλώ, όλα έτοιμα.

Εξαιρετικά σαμπ, τρομερός ήχος, εκπληκτική κατασκευή καμπίνας, τι να πω, μπράβο μπιενταμπλεγιου. (Σημειώστε το, δε θα το ξαναπώ, κάντε σκρινσοτ)

Απλώς ήταν πάντα ακριβό, ποτέ δεν έφτανε ένα, ήθελες στάνταρ ένα ζευγάρι τέτοια, και πάλι δεν ήταν για πολλά γκάζια, ήθελε κι άλλα τεμάχια, βλέπεις μικρή διάμετρος γουφερ, δεν κάμπτεται η φυσική..

Ωστόσο, ένα ζευγάρι από δαυτα, σηκώνει στάθμες πολύ μεγαλύτερες από το μπόι του, και με παλμό, ατάκα, έλεγχο, ανάλυση, δε χάνει πουθενά το ρημαδι.
 
Last edited:

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.364
Reaction score
30.515
Λάθος μου που δεν τα πήρα αυτά όταν μου έλεγε ο Κώστας. Θα έμπαιναν με δόξα και τιμή. Τώρα ... να δω πώς θα βάλω ό,τι βάλω εάν βάλω. Πού να τα βρεις πια αυτά.
 


P

PMC

Guest
στις περισσότερες φωτογραφίες που ανέβασες, παρατηρούμε ότι τα B&w βρίσκονται στις πιο ακατάλληλες θέσεις !!!!
Κανένας επαγγελματιας ηχολήπτης δεν ανέχεται μεταξύ του ιδίου και των ηχείων, να υπάρχουν μεγάλα αντικείμενα όπως η κονσόλα μίξης , τα rack με τα περιφερειακα , pc monitors :download::download:κ.λ.π.!!!!!!!

Σημασία έχει να υπάρχει αμεσότητα με τα μιντ και τουιτερ....τα χαμηλά τους τα δίνει ο χώρος.



Ως τέτοια το κύριο φόρτο εργασίας σε κλασικές διατάξεις control room σηκώνουν τα Nearfield με απλά ελληνικά δείτε τί υπάρχει ως ηχείο πιο κοντά στην κονσόλα ή πάνω σ΄αυτή.

Και τις χαμηλές συχνοτητες πως τις ελέγχουν ?



Τα μικρά Ηχεια είναι εκεί γιατί οι ακροατές-πελατες θα πάρουν τον ήχο στο αυτοκινήτο η από ακουστικά η από έξυπνα ηχεία η από ραδιόφωνα η από τηλεοράσεις η από φορητά στερεοφωνικά κ.λπ. κ.λπ. για να ακούσουν τα αγαπημένα τους τραγούδια. Ο συνδυασμός πρέπει να ακούγεται καλός σε όλους.
 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Εχουμε και εδω εις τα ιωαννινα ενα μελος ψηφιοφρικουλα οταν του εβαλα μια το ενα και μια το αλλο
δεν μιλουσε καθολου απο το σοκ που επαθε και κατι υποτοθορνιζε οτι εσυ εχεις καλο δωματιο
δεν εχεις ανακλασεις κλπ
αν σε φερει ο δρομος στην πρωτευουσα της ηπειρου θα χαρω πολυ να ακουσετε πως ακουγεται
το τσεμπαλο απο το βινυλιο εστω και κουκουρουκου
ισως μετα να δικαιουμε να ομιλω περι μουσικης και σεταπιων ψηφιακων η αναλογικων
ευπειθεστατος... τα σεβη μου ;) :drinks: ωχ λαθος νημα συγνωμη
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.069
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top