B&W club

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Δύο ιστορικές εταιρίες ενώνουν τις δυνάμεις τους και σχηματίζουν μια νέα δύναμη πυρός στην ελληνική αγορά.

Η Εισαγωγική Εμπορική Ελλάδος (ΕΕΕ) με ιστορία 60 ετών και η Bowers & Wilkins με ιστορία σχεδόν 55 ετών σύναψαν συμφωνία συνεργασίας, πράγμα που σημαίνει ότι τα προϊόντα της B&W αντιπροσωπεύονται πια στην Ελλάδα από την EEE.

Η συμφωνία εκτός από τα ηχεία της Bowers & Wilkins περιλαμβάνει τα ακουστικά, τα εγκαταστατικά αλλά και τα lifestyle προϊόντα του μεγάλου αυτού κατασκευαστή. Ήδη έχουν αφιχθεί τα περισσότερα μοντέλα, ενώ σύντομα αναμένεται και η νέα σειρά Signature 700.

Mε την κίνηση αυτή η EEE διευρύνει ακόμη περισσότερο την γκάμα των προϊόντων της στην ελληνική αγορά, αφού κυκλοφορεί πια από τηλεοράσεις έως high-end ηχεία.

https://www.hxosplus.gr/business/bo...vP6JOnq3tAv7fGk06TPTDBwQgd5RU8njLouBHJBAET5UQ
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
το zeppelin που να το παω για επισκευη που χαλασε 3η φορα? τα νευρα μου μεσα γαμω
 








Μηνύματα
6.564
Reaction score
5.133
το zeppelin που να το παω για επισκευη που χαλασε 3η φορα? τα νευρα μου μεσα γαμω
Tι βλάβες έχει παρουσιάσει;
Το δικό μου 9 ολόκληρα χρόνια δεν έχει κάνει κιχ.
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
και εμενα δεν κανει κιχ... επειδη δεν δουλευει ποτε αχχαχαχα!

κατι στο ενισχυτικο κομματι αν θυμαμαι καλα ηταν και τα 2, οχι στα ηχεια η στο πλαισιο, πριν κανα 2μηνο παλι σταματησε να παιζει
εχω την πρωτη εκδοση, μην χασω, το αγορασα με το που βγηκε, μεγα λαθος
 











Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.221
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top