B&W ,Rotel και Classe.Βρήκαν στέγη .

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.869
Reaction score
5.854
Και εγώ μια από τα ίδια και για αυτό ρώτησα μπάς...
Σε ευχαριστω πολυ Wizzy
 

Μηνύματα
504
Reaction score
228

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Τα "νέα" δεν μιλούν για νεο [αποκλειστικό] αντιπρόσωπο αλλά σαν κάτι πολλούς Ντίλερς...:whistling: μακάρι να με διορθώσετε... όπως λέει και η υπογραφή μου!

ΥΓ. Μήπως στον τίτλο να μπει ένα ερωτηματικό...:prankster:
 
Last edited:


Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Θα το πω κι εγώ όπως οι κουφ@λες οι δημοσιογράφοι:
"Έγκυρες πληροφορίες αναφέρουν ότι ο ΗΧΟΣ βιάστηκε να δημοσιοποιήσει ειδήσεις, που ακόμη και οι άμεσα ενδιαφερόμενοι δεν ήξεραν..."

Δεν υπάρχει τελική συμφωνία και τουλάχιστον μέχρι τέλος του μήνα οι διαπραγματεύσεις πηγαινοέρχονται!
Τίποτε δεν έχει καταλήξει και ας ελπίσουμε ότι ο Άρης με τον Αιμύλιο θα προχωρήσουν με την εκπροσώπιση της θρυλικής εταιρίας, έστω και ως κάποιος από τους πολλούς dealers...

Για όσους θέλουν να επισκευθούν το κατάστημα, θα πρέπει να κάνουν λίγο υπομονή...:dontmentionit:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
αντε να στηνομαστε σιγα σιγα του σκοτωμου!!!!!!!:dance2::dance2:

με το καλο βρε Βετερανοι......:D

802 D..........πολλα τα γουστα λεμε.........:welcome::welcome:
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Λογικα αυτες καλυπτονται απο την μαμα εταιρεια.

Το θεμα ειναι οτι ο ανθρωπος του μεχρι τωρα επισημου service (και απολυτος γνωστης των συσκευων αυτων) σε ενα μηνα περιπου μαλλον βγαινει σε συνταξη.
τι εκανε λεει ? ακου απολυτος .........καλο................ο ανθρωπος που αμφισβητουσε οτι ο 1068 μπορουσε να γινει Pure direct σε πολυκαναλο προγραμα ......και δεν εδινε σερβις μανιουαλ ,λες και θα ανοιγα μαγαζι επισκευης ροτελ................
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.914
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top