BBC - PHOTO OF THE YEAR !


Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Όλες πολύ καλές, ίσως την 6 θα ψηφίσω, ή την 12 (τους έχω αδυναμία, τι να κάνουμε)!
 





VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Εχει μερικες εντελως για το πεος.
Και δεν εχει καμια δικη μου :x :lol:

Ψηφισα την 10 αν και η 11 ηταν αρκουντως εντυπωσιακη.
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Και μένα πάντως εντύπωση μου έκανε, από τις 20.000 που τους στείλανε αυτές τις 12 διαλέξανε?
Τί διάολο κουνημένες ήταν όλες :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
Θα ήθελα να μάθω με τι κριτήρια ψηφίζει ο κάθε ένας. Δεν λέτε και δύο κουβέντες;

Προσωπικά, στις γκάλερι του Dpgr έχω δει πολύ πιο καλές φωτογραφίες... :?
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Εγώ ψήφισα την 7 γιατί βγάζει πιο πολύ συναίσθημα και έχει αρκετή ζωντάνια (κάτι η βροχή που σκάει κάτω αριστερά, κάτι η κίνηση στο background).

Πάντως έπρεπε να λέει και 2-3 πράγματα για τη φωτογραφία, τουλάχιστον για τις 12 που διαλέξανε. Η 11 ας πούμε εμένα μου κάνει πειραγμένη στο photoshop σε σχέση με άλλες αντίστοιχες που έχω δεί. Ε άλλη είναι η αξία της αν είναι έτσι μαμίσια και άλλη αν είναι πειραγμένη.

Εσύ Βασίλη δε μας είπες ομως?
 


Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
unforgiven said:
Προσωπικά, στις γκάλερι του Dpgr έχω δει πολύ πιο καλές φωτογραφίες... :?
Βρε Βασίλη, δεν λένε ότι είναι ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ οι πιο καλές φωτογραφίες που τραβήχτηκαν το 2006!!!
Ένας διαγωνισμός του μαγκαζίνου του site είναι, τίποτα παραπάνω. Δεν είπαν ότι πατάμε το National Geographic στο λαιμό... :mrgreen: Ότι τους έστειλαν οι επισκέπτες του site αξιολόγησαν προφανώς...
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
Ναι, το καταλαβαίνω. Αλλά δεν πιστεύω ότι απ' όλους τους (εκατοντάδες χιλιάδες) επισκέπτες κανένας δεν έστειλε τίποτε της προκοπής...
Δες τους διαγωνισμούς του DPGR... Θα μου πεις ότι εκεί είναι εξειδικευμένοι στη φωτογραφία. Ναι, αλλά αυτοί που ασχολούνται πραγματικά είναι πολύ λίγοι και η επισκεψιμότητα είναι το 1/1000 του BBC.
 


Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
GTXTC said:
Τελικά η 11 κέρδισε!

Η πιο "πιασάρικη".
Όχι όμως και η πιο δύσκολη.
Θα συνταχθώ με τον Unforgiven.

Πέρα από αυτό να τονίσω ότι οι φωτογραφίες μεταξύ τους είναι....παντελλώς άσχετες θεματικά
και όχι μόνο.

Τι θα ψήφιζα εγώ;
Θέλω λίγο χρόνο.... :p
 

Μηνύματα
814
Reaction score
963
Ήταν μέσα στις 2 που είχα επιλέξει.Ήμουν μεταξύ στις 7 και 11(επικρατούσε η 7).
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.907
Reaction score
3.700
Σίγουρα δεν θα έλεγα ότι ήταν η καλύτερη...
Ξέρετε τι άλλο ενδιαφέρον παρατήρησα?
Μου άρεσαν όλες οι περιττές περισσότερο από τις άρτιες! Άλλο πάλι κι αυτό! :shock:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.166
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top