BEST PRICE FOR YAMAHA RX V 650

Μηνύματα
23
Reaction score
0
για οποιον ενδιαφερεται για το συγκεκριμενο μηχανημα μεγαλο καταστημα
το οποιο δεν ξερω αν πρεπει να το αναφερω το εχει 329 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΠΑ.
μπορω ομως να πω οτι χρειαζεσαι καρτα για να μπεις μεσα.
οποιος θελει πληροφοριες ειμαι διαθεσιμος.
 



Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Αν έχω καταλάβει καλά το συγκεκριμένο κατάστημα είναι για... συγκεκριμένους πελάτες και δε δίνει και εγγύηση ΝΑΚΑ. Correct me if I'm wrong...
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Γιώργος Κατινιός said:
Μόνο που στο εν λόγω κατάστημα της Θεσσαλονίκης δε το έχουν...Ενημερώθηκα από τρίτους ότι έχουν εξαντληθεί όλα τα κομμάτια.
Οπότε.......
Τρως κίτρινη κάρτα για την.....έλλειψη του προίοντος και μια κόκκινη κάρτα λόγω έλλειψης εγγύησης!!! :roll:

Γι αυτό ζητούν κάρτα?
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Μπορει να ειναι και κολπο...
του στυλ...

Θα ερθει εχω για να το αγορασει, θα του πουμε οτι εξαντληθηκε και θα παρει το αλλο που εχει 400Ε, αφου ηρθε να ψωνισει...
 


Μηνύματα
3.194
Reaction score
776
Δεν ειναι κολπο.Εγω πηρα τον pioneer 814s με 315ε.Απλα τα φερνουν απο εξω.Σου δινουν κανονικοτατα χαρτι εγγυησης.Ο 650 ειχε οντως 400ε τελικη.
Υπηρχε και το σετ marantz4500+marantz dvdplayer 4500 με 500ε τελικη και τα δυο μαζι...
Δεν καταλαβαινω τον λογο για τον οποιο πρεπει καποιος να δινει τσαμπα χρηματα στον καθε Νακα...
 

Μηνύματα
23
Reaction score
0
το καταστημα που το ειδα ειναι το ΜΑΚΡΟ στον κηφισο.
το ειχαν σε προβολη στημενο συνδεδεμενο με τηλεοραση και ηχεια.
ρωτησα αν θπηρχε διαθεσιμο και μου ειπαν ναι.
δεν ρωτησα περισσοτερες λεπτομερειες,αλλα συνηθως τετοιες ευκαιριες
εξαντλουνται γρηγορα.
παραδειγμα το πληρες σετ dmtech του πλαισιου.να σας θημησω 149 ευρω
ΜΕ το ΦΠΑ.ενισχυτης,dvd,4 ηχεια κολωνες,κεντρικο,sub.
ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟ.θα το βγαζω το καλοκαιρι στην βεραντα μαζι με τον προτζεκτορα,και ετοιμος ο θερινος.
Επι της ουσιας ομως δυο φιλαρακια που το αναζητησαν μετα απο δυο μερες απο μενα και μεσω internet και σε προσωπικη επαφη με το καταστημα ειχε
εξαντληθει.
ασχετα αν ο τρεχων καταλογος του πλαισιου το εχει μεσα.
ισχυει λοιπον, ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΧΤΥΠΑ ΤΟ :!: :!: :!: :!:
 

Μηνύματα
13
Reaction score
0
Σε Αναζητηση Αγορας Yamaha Rx V 650

Πηρα χθες Δευτερα 28/2/2005 το Μακρο και ειπαν τελικα οτι δεν θα ξαναφερουν νεους Yamaha RXV-650 πια. Τωρα μονο Pioneer εχουν (μου ειπαν). Οποτε χαθηκε κι αυτη η ευκαιρια.
Η Ηλεκτρονικη τον εχει 570Ε τελικη τιμη. Οποτε αντε γεια.

Βρηκα ενα καταστημα ηχου/εικονας στην Ηλιουπολη ( δεν ξερω αν πρεπει να το πω) που τον εχει 450 τελικη λιανικη τιμη, με εγγυηση απο αντιπροσωπεια και ολα κομπλε. Αξιζει πιστευω. Εγω βασικα εχω ενα ποσο απο Ηλεκτρονικη λογω λιστας γαμου και μαλλον το Home Cinema θα το παρω απο κει.

Eιμαι σε αναζητηση ηχειων τωρα πια μιας και εχω αποφασισει για τον ενισχυτη. Ηχεια απο οσο ξερω η Ηλεκτρονικη Αθηνων φερνει σιγουρα Crystal Audio kai B&W γιατι τα ειχα δει το καλοκαιρι. Δεν ξερω αν φερνει καποια αλλη μαρκα. Πρεπει να παω απο κει να δω.

Παντως μεχρι σημερα εχω ακουσει μονο Klipsch τα RF-15, RF-25, RF-35 και ο κουνιαδος μου με τον οποιον ειχαμε παει μαζι, αγορασε την αλλη μεραστα καπακια τα RF-35 απο γνωστο καταστημα ηλεκτρ. γιατι στην Αντιπροσωπεια δεν εκαναν πωληση.

Προσανατολιζομαι σε Klipsch τα RF-15 μπροστινα, και RC-10 κεντρικο. Για πισω δεν ξερω ακομα. Κατι πιο φθηνοτερο ισως γιατι το budget ειναι περιορισμενο.

Aυτα :)
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.691
Μηνύματα
2.870.055
Members
37.943
Νεότερο μέλος
belg1960
Top