Black Box Audio Video Show 2022


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Σας εγκαλώ στην τάξη.
Χρειάζομαι έταιρους για πιστοποίηση των δωματίων.
Κάτσε να σου εξηγήσω κάτι για τις πιστοποιήσεις. Δεν γίνονται με κριτήριο την ποιότητα κατ ανάγκη αλλά την σταθερότητα, αναγκαιότητα και επαναληψιμότητα.

Πιστοποιήσεις για ποιότητα δίνει μόνο κο Κος Χρήστος @christos77 😍
 

Μηνύματα
1.712
Reaction score
2.440
Στην άλλη έχω κάνει αλλά αφορούν άλλο φόρουμ που είχε και το σχετικό δωμάτιο. Εδώ απλα έγραψα 2 αράδες.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Στην άλλη έχω κάνει
Σε αγαπώ , σε εκτιμάω και δεν θέλω να μειώσω την προσπάθεια και δουλειά που πάτησες αλλά πιστοποιήσεις που έχεις κάνει και δεν έχουν αυτές με τη σειρά τους πιστοποιηθεί απο τον ίδιο τον Κο Χρήστο @christos77 .... δεν λαμβάνονται υπόψιν. :D
 




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
@Bhutia για καλό σου τα λέω .... μην παρεξηγείς .... βλέπω ότι έχεις "επενδύσει" πολύ στην πειθώ και όταν και αυτό το πέπλο θα πέσει και πέφτει όταν γεράσεις ακόμη και αυτό .... δεν θέλω να βρεθείς σε κρίση ή τουλάχιστον να θυμηθείς κάτι απο αυτά που σου λέω. Μην φοβάσαι τίποτε .... όλα είναι απλά και είναι ακριβώς όπως "πρέπει" να είναι ....
Μάλλον δεν έπιασες την απώτερη σημασία των ΄΄μαύρων΄΄ έργων.Οι γέροι κατά τη λαϊκή σοφία πάνε είτε από πέσιμο είτε από *έσιμο.Το άλλου τύπου...πέσιμο είναι που πρέπει να φροντίσουμε γι αποφυγή κατάχρησης άμα δεν γίνεται να πείθουμε.:wink:
Εγώ θα πάω σίγουρα. Δεν ξέρω μέρα, είναι πολύ νωρίς.
Πρόσεχε μόνο μην πας πολύ νωρίς και ΄΄φας΄΄ τίποτε κλεισμένες πόρτες γιατί τότε θα είναι...πολύ αργά.:sneaky:
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Εγώ θα πάω σίγουρα. Δεν ξέρω μέρα, είναι πολύ νωρίς.
Ναι αλλά έχεις πεί αλλού ότι πας μόνο για συγεκριμένους σκοπούς και φεύγεις σε 40 λεπτά Τωρα με τι σκοπό θα πας ;
Μάλλον δεν έπιασες την απώτερη σημασία των ΄΄μαύρων΄΄ έργων.Οι γέροι κατά τη λαϊκή σοφία πάνε είτε από πέσιμο είτε από *έσιμο.Το άλλου τύπου...πέσιμο είναι που πρέπει να φροντίσουμε άμα δεν γίνεται να πείθουμε.:wink:
Ε, όχι βρε συ Bhutia δεν το έπιασα, αφου είμαι κουλτουριάρης τι περίμενες να το πάρω ; το πήρα μεταφορικά. :D
Πάντως nevertheless δεν πήγε τζάμπα το σχόλιο, το μεταμόρφωσα δημιουργικά, δεν μπορεί να πείς. :D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ναι αλλά έχεις πεί αλλού ότι πας μόνο για συγεκριμένους σκοπούς και φέυγεις σε 40 λεπτ'α. Τωρα με τι σκοπό θα πας ;

Ε, όχι βρε συ Bhutia δεν το έπιασα, αφου είμαι κουλτουριάρης τι περίμενες να το πάρω ; το πήρα μεταφορικά. :D
Πάντως nevertheless δεν πήγε τζάμπα το σχόλιο, το μεταμόρφωσα δημιουργικά, δεν μπορεί να πείς. :D
Μετά την προαναφερθείσα δημιουργική ασάφεια μας γνωρίζεις και τη δημιουργική...αστάθεια.
 






alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Ναι αλλά έχεις πεί αλλού ότι πας μόνο για συγεκριμένους σκοπούς και φεύγεις σε 40 λεπτά Τωρα με τι σκοπό θα πας ;
Ο σκοπός είναι πάντα ο ίδιος, δεν αλλάζει. Η διάρκεια της επίσκεψης μου δεν εξαρτάται από εμένα αλλά από τα εκθέματα που θα με ενδιέφερε να δω-ακούσω.
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.449
Reaction score
5.549
Ο σκοπός είναι πάντα ο ίδιος, δεν αλλάζει. Η διάρκεια της επίσκεψης μου δεν εξαρτάται από εμένα αλλά από τα εκθέματα που θα με ενδιέφερε να δω-ακούσω.
Έλα στον παππού 😆
 


D

Deleted member 50795

Guest
Κι ένα πισί εκεί, για πολλ των επισκεπτών.
πολύ καλη ιδέα..:geek:
ενα ηλεκτρονικό τυποποιημένο multiple choice ερωτηματολόγιο, μέσω qr ή άλλης δικτυακής εφαρμογής, όπου οι επισκέπτες θα μπορούν να ψηφίσουν για το καλύτερο δωμάτιο-σύστημα της έκθεσης..(δυο τρεις ερωτήσεις μόνο , απλά πράγματα για τον καλύτερο ήχο-εικόνα ,της έκθεσης :cool:)
:dance2:

…και επιπρόσθετα σε άλλο πεδίο, οποίος θέλει να σημειώσει ο,τι θέλει που αφορούν στην όλη διοργάνωση ( εκθέτες, δωμάτια, οργάνωση, προϊόντα, εξυπηρέτηση, επικοινωνία, μέσα ,..κο.κ) , με σκοπό την αξιολόγηση και μελλοντική βελτίωση αυτών.

η αξιολόγηση θα μπορούσε να γίνει με μια τυποποιημένη διαδικασία βαθμονόμησης , από το 1 έως το 10…όπως κάνουν οι περισσότερες εταιρείες αξιολόγησης που μας ζαλίζουν στα τηλέφωνα…:biggrin:
 
Last edited by a moderator:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.115
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top