Black Friday 2022

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.998
Reaction score
6.763
εμένα αυτό το πράμμα δε μου κολλάει καθόλου. Δεν δέχεται κανένας από αυτούς αντικαταβολή. Είναι απλή κλασσική απάτη παραεισαγωγής και αβαβα φπα;
Το λες από άποψη ασφάλειας αγοράς, ή για φορολογικούς λόγους;

Γιατί για το πρώτο, αν το αγοράσεις από κάποιο από τα καταστήματα με το πράσινο κουμπί (Skroutz Marketplace) δεν τίθεται θέμα απάτης. Εσένα αναλαμβάνει να σου φέρει το προϊόν το Skroutz, όχι το κατάστημα. Αν το κατάστημα δεν τους το στείλει, δικό τους πρόβλημα, θα ψάξουν να το βρουν από αλλού. Και ακόμα και αν έχει μεγαλύτερη τιμή το "αλλού", πάλι δικό τους πρόβλημα. Εσύ δεν έχεις να φοβάσαι κάτι.
 

Μηνύματα
14.963
Reaction score
20.613
και αν έρθει λάθος;
επειδή η τιμή είναι παράλογα χαμηλή δεν αποκλείει την περίπτωση λάθους, την τελευταία φορά που έκανα μια τέτοια αγορά έβαλα όρο την αντικαταβολή , ώστε τουλάχιστον να μην χρειάζεται να το ψάχνω πληρωμένο, είχα βέβαια ένα άγχος μέχρι να ανοίξω το κουτί (όλα καλά).
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.570
Reaction score
27.905
Εμένα μου λέει πως δεν το έχει διαθέσιμο, και βέβαια δεν αγοράζει με λεφτά δικά του να στο φέρει αντικαταβολή. Θα το πληρώσεις, θα το αγοράσει με τα χρήματα σου, και θα στο στείλει.

Drop Shipping δηλαδή.
Ότι γινόταν και γίνεται σε ebay και Amazon.
Το Ebay.com παλιά είχε φτάσει τους 6,000,000 drop shippers.
 
Last edited:


Μηνύματα
14.963
Reaction score
20.613
διαθέσιμο λέει για άμεση αποστολή.
γενικά δεν μπαίνω πλέον στη διαδικασία να αγοράσω κάτι βάσει μόνο τιμής , πρέπει να είναι διαθέσιμο στο κατάστημα για να μην έχουμε άλλα (αχ ξέρετε ο προμηθευτής κλπ).
σε αυτήν την περίπτωση με μεγάλη χαρά θα πήγαινα στο φυσικό κατάστημα να παραλάβω και να πληρώσω. αλλά σε περιπτώσεις χαμηλών τιμών φοβάμαι οτι απλά θα κρατήσουν τα λεφτά για λίγο καιρό μέχρι να τα επιστρέψουν χωρίς το προϊόν φυσικά.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.570
Reaction score
27.905
Το περιορισμένο απόθεμα ξέχασες, να δημιουργεί αισθήματα απώλειας της ευκαιρίας 😅
 

Μηνύματα
701
Reaction score
2.277
Η media strom έχει εκπτώσεις έως 55 %.
Εγώ χτύπησα ένα διπλό prime discover premium.

 





Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.854
Reaction score
28.468
.....Να κλείσουμε κανένα ομαδικό ταξίδι AVsite , ....καμιά έκθεση Hi Fi ;
....Προλαβαίνουμε !
-

-
.....του Μονάχου το 23 , πότε είναι ;
.....και με αλλαγή ημερομηνίας μπορούμε ( συν 10e )
 
Last edited:

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740
Δεν άντεξα, πήρα και εγώ μια 55άρα samsung Q80B. Από 999 € εως 1549 €, (ανάλογα με το κατάστημα) την έχουν 779€ sto black friday.
Την έφεραν σήμερα.:dance2::). Εκτος των άλλων καλών, έχει και πολύ ωραίο, μικρό και ελαφρύ τηλεκοντρόλ. Φορτίζει με το ηλιακό φώς ή με usb. :)

Σύγκριση με παλαιότερο τηλεκοντρόλ samsung:


View attachment 271377

View attachment 271378
Ναι τελικά κι η 65s95b το ίδιο τηλεκοντρόλ έχει.
Καλό, χρυσό, αλλά λίγο βάσανο.
Προφανώς δεν έχω μάθει ακόμα την τηλεόραση, αλλά δόξα τω θεώ που έχω harmony remote.
Για να μπεις στα settings είναι ολόκληρη ιστορία αλλιώς.
 

Μηνύματα
701
Reaction score
2.277
Ναι τελικά κι η 65s95b το ίδιο τηλεκοντρόλ έχει.
Καλό, χρυσό, αλλά λίγο βάσανο.
Προφανώς δεν έχω μάθει ακόμα την τηλεόραση, αλλά δόξα τω θεώ που έχω harmony remote.
Για να μπεις στα settings είναι ολόκληρη ιστορία αλλιώς.
Εγώ προσαρμόστηκα εύκολα. Μπορείς είτε με φωνητικές εντολές, αν έχεις ήδη λογαριασμό στη Samsung, είτε πατώντας το "σπιτάκι", μετά με ένα κλικ αριστερά βγαίνει το μενου και πατώντας το είτε μπαίνεις στο μενού ρυθμίσεις (το κλασικό μπλέ παράθυρο), είτε από κάτω βγαίνει ταινία με όλες τις ρυθμίσεις και διαλέγεις όποια θέλεις. Θυμίζει πολύ τον τρόπο που λειτουργεί η σελίδα του youtube σε τηλεόραση ή ακόμη και το netflix.
Επίσης απ'ότι είδα λειτουργεί και με παλιότερα τηλεκοντρόλ της samsung (Το δοκίμασα με αυτό της φωτογραφίας). Σε λίγο καιρό θα τη συνηθίσεις. Σου εύχομαι να είναι καλοθέατη!!!!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.566
Reaction score
94.433
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.166
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top