Black Friday 2022

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
εμένα δεν μου ήρθε ακόμη, αλλά είμαι έτοιμος για κυνήγι γιατί αυτές τις μλακιούλες - άχου το- βάζω μια τιμή κράχτη -800% για να κάνω διαφήμιση στα άλλα είναι κουτοπονηριά.
μετά την ομαδική αγορά πάμε για ομαδική αγωγή να γουστάρουν;
 



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Για λεγε. Πώς;
Καταγγελία και αν έχεις όρεξη μέχρι και δικαστικά.

Έχει γίνει και στο παρελθόν ακόμα και για μικρότερα ποσά και ο πελάτης κέρδισε.
Πολύ παλιά, ήμουν μπροστά σε παρόμοιο σκηνικό σε μεγάλο κατάστημα. Έκαναν λάθος και είχαν βγάλει γεννήτρια των +500€ στα 249€. Πήγε ο πελάτης να πληρώσει και του λένε 400τοσα. Τους λέει στο ράφι έχει τόσο. Έρχεται ο διευθυντής και του έλεγε πως έγινε λάθος και δεν μπορεί να του την πουλήσει 249€. Προφανώς ο πελάτης ήξερε τι έκανε και έγινε τσιπτανας στο κατάστημα. Ήταν και ο περιφερειακός (ή κάτι τέτοιο) στο κατάστημα και με τα πολλά του την έδωσαν 249€. Στο τέλος είπε ο περιφερειακός στον διευθυντή πως εφόσον στο ράφι λέει τόσο αν τους κυνηγήσει θα κερδίσει. Οπότε τη δίνεις και γλυτώνεις την φασαρία και το κακό όνομα.
 





Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.116
Reaction score
30.059
μουσικό ιντερλούδιο
(απλώς θα πρέπει να βρείτε ετέρα πηγή για την αναπαραγωγή του, τώρα που ακυρώθηκαν τα φάιβς)


έψαξα να βρω μια ευκαιρία
ν' αγοράσω λίγη ευτυχία
μα το μαγαζί που την πουλούσε
είχε ξεπουλήσει και σφαλούσε.




 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Μου ήρθε κι εμένα το μήνυμα... :roflmao:

Δίνουν και κουπόνι για δωρεάν μεταφορικά για επόμενη αγορά! Χαχαχα!!!

Το ωραίο είναι ότι αποφεύγω τις αποστολές στο σπίτι. Είχα βάλει σημείο παραλαβής το κατάστημα Αμαρουσίου.

Με νευριάζει που εκμεταλλεύονται την online αγορά. Όταν είδα χθες την προσφορά, κοίταξα αμέσως για διαθεσιμότητα στο κοντινό μου Media Markt για να πάω από κει να τα πάρω, αλλά δεν υπήρχαν στο συγκεκριμένο κατάστημα. Αν ήταν εκεί και τα έπαιρνα, θα μου έλεγαν σήμερα να τους δώσω έξτρα χρήματα;

Συν το άγχος για τσεκάρισμα στο e-banking ότι ακύρωσαν την αγορά στην κάρτα μου...

Σκ@τά στα μούτρα τους.


Screenshot_2022-11-15-13-12-08-03_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.jpg
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
συμπληρώνω το αίτημα στον συνήγορο του καταναλωτή , κάνω και μία ενημέρωση στο κατάστημα για το τυπικό , τί άλλο χρειάζεται;
βαρόνε πληρώνω τα έξοδα αν ηγηθείς της ομαδικής , δεν κάνω πλάκα
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Μου ήρθε κι εμένα το μήνυμα... :roflmao:

Δίνουν και κουπόνι για δωρεάν μεταφορικά για επόμενη αγορά! Χαχαχα!!!

Το ωραίο είναι ότι αποφεύγω τις αποστολές στο σπίτι. Είχα βάλει σημείο παραλαβής το κατάστημα Αμαρουσίου.

Με νευριάζει που εκμεταλλεύονται την online αγορά. Όταν είδα χθες την προσφορά, κοίταξα αμέσως για διαθεσιμότητα στο κοντινό μου Media Markt για να πάω από κει να τα πάρω, αλλά δεν υπήρχαν στο συγκεκριμένο κατάστημα. Αν ήταν εκεί και τα έπαιρνα, θα μου έλεγαν σήμερα να τους δώσω έξτρα χρήματα;

Συν το άγχος για τσεκάρισμα στο e-banking ότι ακύρωσαν την αγορά στην κάρτα μου...

Σκ@τά στα μούτρα τους.


View attachment 270180

Κουπόνι L O V E Y O U 💋

:biggrin:
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Και πήγα να γράψω στην αρχή (όταν αναρτήθηκε) να και μια προσφορά που μοιάζει με πραγματική Black Friday..

Bump.. :frown:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.116
Reaction score
30.059
συμπληρώνω το αίτημα στον συνήγορο του καταναλωτή , κάνω και μία ενημέρωση στο κατάστημα για το τυπικό , τί άλλο χρειάζεται;
βαρόνε πληρώνω τα έξοδα αν ηγηθείς της ομαδικής , δεν κάνω πλάκα

Δεν νομίζω να αξίζει τον κόπο για κάτω από 20 ενάγοντες. Αλλά μια καταγγελία άνετα την κάνει όποιος θέλει
Κουπόνι L O V E Y O U 💋

:biggrin:

αντί για fives πήμε (τα) τρία (μας.

Για δύο λιγότερα κάνουμε έτσι;
 

Μηνύματα
797
Reaction score
854
Κάντε όλοι κανονική καταγγελία στο Συνήγορο του Καταναλωτή με φωτό μηνύματος, στις 5 καλούν το κατάστημα σε απάντηση, στις 20 γίνεται διερεύνηση και αν απαιτηθεί αυτεπάγγελτη μήνυση.
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.303
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top